Medyum Ali Gürses

Vefk Nasıl Taşınır? Vefk Nasıl Yazılır?

Gayb dünyası ile alakalı pek çok farklı çalışma yapıldığı tarihin her döneminde görülmüştür. Medyum hocalar, bu alemleri tanıyıp insanlar için faydalı olmayı öğrenmiştir. İlim yoluyla anladığımız bu alemler, yerine göre duygusal konularda bize yardım etmiş, yeri geldiğinde maddiyatımızı düzeltebilmek adına bereket çalışmalarında gücünü göstermiştir. Vefk yapan hocalar, bu alemlere dair kapsamlı enerjileri çok net kullanabilmekte, bu sayede tarihhin her döneminde bizlere yardımcı olabilmektedir.

Vefk yapımı da tıpkı diğer manevi işlemlerde olduğu gibi karmaşık enerjilerin kullanımını gerektirmektedir. Vefk yapan hocalar, bu enerjilerin gücünü ve tesirini anlamak adına eğitim almaktadır. Medyumluk mesleği, dünyevi alemlerde bulunan mesleklerin aksine çok daha güçlü temeller ile yapılmaktadır. Bu meslekte ilerlemek isteyen kişilerin manevi dünya ile ilgili her şeyi öğrenmesi, kendini geliştirmesi gereklidir.

Vefk yapan hocalar, bu alanda yaptıkları her türlü çalışmanın çok güçlü olduğunu belirtmektedir. Vefkler, insanların hayatını baştan aşağı değiştirebilecek kudrete sahip işlemler olarak bilinmektedir. Bu işlemleri kullanan medyum hocalar, hangi konuda olursa olsun isteklerimize vesile olabilmektedir.

Yaygın yapılan vefk çalışmaları arasında, insanların arasında bağ oluşturan ve sevgi sağlayan çalışmalar da bulunmaktadır. Vefk yapan hocalar, aşk vefki olarak da bilinen bu işlemler sayesinde pek çok kişinin mutlu yuva kurmasını sağlamıştır. Aşk vefkleri, yapımı hassas bir çalışma olduğu için sadece uzman medyum hocalar tarafından yapılabilmektedir. Bu çalışmalar, doğru yapılması halinde çok yoğun ve kesin etkilere sahiptir.

Vefk yapan hocaların çalışma alanı sadece aşk vefkiyle de sınırlı değildir. Bu vefk, bu güçlü enerjilerin kullanıldığı alanlardan sadece biridir. Bunun dışında, medyum hocaların daha onlarca farklı konuda vefkten yararlanabilmesi mümkündür. Söz konusu işlem her ne olursa olsun, çalışmayı yapacak olan medyum hocaların aynı kaynaktan yararlandığı, gaybi dünya ile çalıştığı bilinmektedir.

Vefkler, bizlerin yaşantısında tarihin her döneminde var olmuştur. Vefk yapan hocalar, bu alemleri kullanarak bugüne kadar sayısız insanın yaşantısına dokunmuştur. Hayırlı amaçlarla yapılan bu çalışmalar sayesinde hayatımızın her daim iyi yollara girdiği bilinmektedir.

Vefklerde Hangi Malzemeler Kullanılır?

Vefk yapan hocalar, çalışma sırasında kullanılacak olan enerjileri bakım yaparak belirlemektedir. Her işlemin kişiye özel olması nedeniyle kullanılacak olan malzemeler de değişmektedir.

Vefklerin yaygın olarak özel mürekkep ve kağıtlarla yapıldığı bilinmektedir. Vefk yapan hocalar, çalışma sırasında herhangi bir özel enerjiye ihtiyaç duyuyorsa, mürekkep ve kağıt dışında tütsü, mum ve benzeri malzemelerden de yararlanabilmektedir.

Bu malzemelerin enerjisi tıpkı vefkin diğer aşamalarında olduğu gibi büyü ile bağlantılı değildir. Vefk yapan hocalar, sadece dua ve surelerin enerjisini güçlendirmek adına bu malzemelere başvurmaktadır. Bu malzemeler sayesinde işlemi yapan hocanın enerjisi çok daha rahat yönlendirilmekte, bu sayede vefkin başarısı artmaktadır.

Vefklerde Kullanılan Malzemeler Nasıl Belirlenir?

Vefk yapan hocalar, malzemeleri belirlerken vefkin yapılış amacına göre karar vermektedir. Örneğin, bir aşk vefki ile bağlama vefki arasında pek çok malzeme farkı görülebilmektedir. Yine aynı şekilde, vefk yapılacak olan kişinin enerjisi de malzemelerin seçiminde etkiye sahiptir.

Vefk yapan hocalar, bu alanda bilgili ve uzman oldukları sürece her türlü çalışmayı en iyi şekilde yapacaktır. İyi araştırma yapıp doğru medyumları bulduğunuz takdirde tek yapmanız gereken medyum hocanın talimatlarına uymak, işlemin tamamlanmasını beklemektir.

Medyum Ali Gürses Hoca vefk konusunda ülkemizin en yetkin isimlerinden biridir. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

6 Yorum

 • Reply Duygu at

  Aşk ve bu gibi konularda çalışma yaptırmayı düşünenlere medyum ali gürses hocayı tavsiye edebilirim. Hocanın yaptığı çalışmalar çok hızlı şekilde sonuç veriyor. Benim konuyla alakalı durumum çok acildi o yüzden hocaya da bu şekilde belirttim. Buna uygun bir çalışma hazırlamasını istemiştim. Kendisi bana papaz büyüsü adında bir çalışma yaptırdı. Çalışmanın neticesinde bir hafta gibi bir sürede sonuç almıştım. Bu konularda işlemlerin herkese özel hazırlandığı biliniyor o yüzden öyle herkes için aynı çalışmayı yapan hocalardan uzak durmanızı tavsiye ederim. Çalışacaksanız gerçekten bu alanda çalışmaları iyi olan hocaları bulun. Medyum ali gürses bu konuda çok ünlü bir hoca. 535 590 62 75 nolu telefondan aramıştım ben telden ulaşamadım mail adresi medyumalibey@gmail.com oradan hızlıca döndü biraz yoğun bir hoca ama kesinlikle değer yani.

 • Reply Blue at

  Ali Gürses bey’e teşekkür ederim. Medyumali.com sitesi üzerinden kendisi ile iletişime geçmiştim. İstediğim çalışmayı kısa süre içerisinde teslim etti. Üstelik yaptırdığım işlem çok karmaşık bir işti. Normalde yapılmasının mümkün olması bile mucize diyebilirim.
  Eşim ailesi ile çok ilişkili, özellikle bizim evliliğimizi etkileyen konularda her zaman ailesini tutuyor ve ben bu durumdan çok rahatsız olmaya başlamıştım. Ali Gürses hocaya bu konuda danıştım. Kendisinin bana verdiği tavsiye üzerine de uygun bir soğutma büyüsü yaptırmaya karar verdim.
  Soğutma büyüsü yapıldıktan sonra eşim önce ailesi ile arasına mesafe koymaya başladı. Ama tabi aile bağlarının kopmasını istemediğimi Ali Hoca’ya iletmiştim. Tam da istediğim şekilde oldu. Ailesiyle daha az görüşmeye ve sırlarımızı anlatmamaya başladı, normal bir çift olmayı başardık en sonunda. Demek ki bu gibi durumlarda ekstra çalışmalara ihtiyaç duyuluyormuş dedim kendi kendime. Ali hocayı bulduğum ve bu çalışmayı yaptırdığım için çok memnunum. Allah bin defa razı olsun kendisinden.

 • Reply Slayer at

  Öncelikle bu konuda çok dolandırıcı ile karşılaşıldığını ve işinin ehli olmayan hoca bulmadığınız sürece çalışmamanızı tavsiye ederim… Çünkü ben bu konuda kendimi iyi bilir, asla kandırılmam dememe rağmen kandırıldım.
  Bugüne kadar işlem yaptırdığım hocalar içinde en iyisi olarak medyum ali gürses’i söylüyorum. Bu hocayı bulana kadar çok paralar kaptırdım millete. En sonunda sağolsun bir arkadaşımın tavsiyesi ile birlikte bu hocayla çalıştım. Medyumali .com sitesinde yaptığı bir sürü çalışma var, ben de vefk işleminde karar kıldım. Hocayla telefonda görüştüm, işlemin bana uygun olduğunu söyledi. Onun üzerine ben de çalışalım dedim. Bir hafta süre istedi, işlemi bu sürede tamamlayıp evime kadar gönderdi.
  Vefkler 1 ile 40 gün arasında tutan çalışmalarmış hocanın bana dediğine göre. Ben de sabırlı bir şekilde beklerim, gerekirse 40. Gün olsun yeter ki olsun demiştim. Beklerken bir haftada istediğim sonucu alınca şok oldum resmen. Bu kadar erken ve etkili olacağını tahmin etmiyordum.
  Büyü, vefk gibi olaylar gerçek ve binlerce yıldır insanların hayatında var olan konular. Bu gibi konularda yapılacak olan çalışmalar da gerçekten etkili olabiliyor. Tek yapılması gereken doğru hocayı bulmak. Ben Ali Gürses beyi tavsiye ederim.

 • Reply Melis at

  Sevgilimden ayrılınca ben de bir işlem yaptırmıştım.
  Ali gürses hoca adında biriyle çalıştım internetten buldum. Sitesini hatırlamıyorum ama kayıtlı olan numarası bendeki 535 590 62 75 arayınca bulursunuz zaten hoca hakkındaki bilgileri.
  Benim yaptırdığım işlem bir hafta kadar sürede teslim edildi. Yurtdışında yaşıyorum, buna rağmen hızlı şekilde gönderdi hoca sağolsun. Sonra işlemin tutması için belli süre beklenmesi gerektiğini söyledi. Bu süre içinde yavaş yavaş bana karşı tavırları değişti. Örneğin normalde beni engelleyen adam artık günaydın ne yapıyorsun gibi mesajlar atıyordu. En sonunda tekrar barışmak istediğini söyledi. Benim de kendime güvenim gelince biraz süründürdüm 😀 bir ay kadar peşimde koştu yalvardı, en sonunda tekrar affettim. Şu an gayet mutluyuz sevgi dolu bir ilişkimiz var.

 • Reply Selim at

  Medyum hocalarla ilgili kendimi bildim bileli araştırma yaparım, Ali Gürses hoca dışında ilmi bilgisi yüksek bir hocaya rastlamadım. Yaptığı işlerde de bunu benim gözümde defalarca ispatladı. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Reply ömer at

  alı hoca ne zaman ulasmaya calıssam hıc cevapsız bırakmadı ustelık cok soru sordum kafasını sısırdım ona ragmen yardım ettı paragoz sahte hocalardan degıl gercekten yardım etmeye calısıyor allah c.c hocam sızden razı olsun

 • Leave a Reply