Medyum Ali Gürses

Zenginlik Büyüsü

Tıpkı her canlıda olduğu gibi tüm cansız nesnelerde de enerjiler bulunmaktadır. Nesnelerin sahip olduğu bu enerjiler sayesinde pek çok farklı büyüden daha etkili sonuçlar alındığı görülmektedir. Bu büyüler arasında yer alan zenginlik büyüsünde de medyum hocaların farklı güçlerden ve enerjilerden yararlandığını görmek çok yaygın bir durumdur. Medyumlar, uygun gördükleri her malzemeyi büyülere dahil edebilir, etkili sonuçlar alabilmek adına kullanabilir.

Zenginlik büyüsü kadim dönemlerin en etkili çalışmalarından biri olarak bilinmektedir. Bu büyü çalışması ile insanların yaşantısı değil tarihin gidişatının değiştiği bile görülebilir. Medyumlar, bu tarz büyüleri sadece sıradan insanlara değil önemli devlet büyüklerine de yapmıştır.

Medyumların kullandıkları yöntemler ve malzemeler çok farklı olabilmektedir. Zenginlik büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyüler için aynı durum geçerlidir. Medyumlar, sizin enerjinize en uygun yöntemi belirler ve bunun için en uygun malzemeyi kullanır. Bu enerjinin kişiden kişiye değişmesi gibi etmenlerden dolayı kullanılacak malzemeler de bir hayli değişik olabilmektedir.

Zenginlik büyüsü düşünüldüğünde bazı malzemeler diğerlerine kıyasla daha ön plana çıkmaktadır. Bu malzemeler arasında oldukça önemli yer tutan altın, çoğu zaman büyünün temellerini oluşturmaktadır. Altın ile yapılan zenginlik büyüsü ile duaların gücü birleştiği zaman kişilerin yaşantısında büyük değişimler ortaya çıkabilir.

Altınla Zenginlik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tarih boyunca kullanılan zenginlik büyüsü yöntemleri arasında belki de en yaygınlarından birisi altın ile yapılan büyüdür. Bu büyü yönteminde altın kullanılmasının en önemli sebebi, bu değerli maddenin taşıdığı enerjilerdir. Enerjilerin büyü aracılığıyla yönlendirilmesi ile birlikte kişilerin yaşantılarında istenen değişimlerin ortaya çıkması sağlanır.

Altın ile zenginlik büyüsü yapılırken belli sayıda altın sikke kullanmak gereklidir. Bu sayı, kişinin isteklerine ve büyüde okunacak olan dualara göre özel olarak belirlenir. Belirlenen sayıda sikke toprağa gömülür ve medyum hoca tarafından belirlenen özel dualar okunur.

Dualar okunduktan sonra bir süre sikkelerin toprak altında kaldığından emin olunur. Daha sonra, yine medyum hoca tarafından okunacak olan çeşitli dualar ile bu sikkeler çıkarılır. Büyünün tutması için kişinin bu paraları asla harcamaması gereklidir. Büyü, hem kişinin enerjisine hem de bu paralara yapılır.

Altınla Yapılan Zenginlik Büyüsü Ne Kadar Etkili?

Tüm büyü çalışmalarında olduğu gibi bu yöntem kullanılarak yapılan zenginlik büyüsü de çalışmayı yapan medyum hocanın ne kadar yetenekli olduğuna bağlı olarak etki eder. Medyumun nefesi sağlamsa ve kullandığı yöntemler yerindeyse büyünün tutma ihtimali çok yüksek olacaktır.

Çalışma yaptırılacak olan medyumu iyi belirlemek her şeyde çok önemlidir. Zenginlik büyüsü gibi çok zor büyü çalışmaları da dahil olmak üzere tüm büyülerde çalışacağınız medyumu iyi seçmeniz önemlidir.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

3 Yorum

 • Reply HİLAL at

  Selam arkadaşlar öncelikle… Normalde medyumlukmuş maneviyatmış hiç işi olmayan bir insandım ama gerçekten böyle şeylerin varlığına inanmaya başladım.Medyum Ali Hoca’ya üzerimdeki etkiler sebebiyle işlem yaptırdım. Çalışma elime geldiği andan itibaren yıllardır geçmeyen kabuslarım geçti. Arayıp kaç defa teşekkür ettim, hayatımda ilk kez sorunsuz uyku uyuyorum. Arkadaşlarım bana böyle etkiler çıktığını söylediklerinde inanmıyordum psikolojiktir diyordum ve inanmaya inanmaya bu yollara başvurmuştum. Kendi başına gelince insan gerçekten böyle şeylerin var olduğuna inanıyor.Ali Hocadan da Allah razı olsun kaç defa telefonda sorular sordum hiçbir kez bile ses etmedi, en basit soruyu bile tekrar tekrar sormama ses etmeden yardımcı oldu.Allah çok büyükmüş arkadaşlar. İnşallah cümlemizin sıkıntıları böyle kaybolur

  • Reply meriç at

   slm hilal hanım bahsettiğiniz ali gürses hoca dimi

   • Reply HİLAL at

    Evet numarası 0535 590 62 75

  Leave a Reply