Medyum Ali Gürses

Büyü Nasıl Tespit Edilir?

Bir kişinin üzerinde büyü olup olmadığı bazı belirtilerin incelenmesi ile birlikte anlaşılabilmektedir. Fakat her halükârda bu konunun bir uzmanlık gerektirdiği unutulmamalıdır. Büyü uygulamaları sonucunda oluşan belirtilerin herhangi bir psikolojik ya da fizyolojik sağlık probleminden ileri gelmediğinden emin olmak gerekmektedir. Bu nedenle bir kişinin üzerinde büyü olup olmadığı ve eğer varsa kişinin üzerinde yer alan büyüyü tespit etmek adına uygulamalar yapılması, ancak alanında uzman olan medyum hocalar tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Kişinin üzerinde büyü olduğuna dair bir çıkarımda bulunmak adına dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Kişilerin büyü belirtilerini bir anda yaşamaları ve sonrasında bu belirtileri gözlemlememeleri, üzerlerinde büyü olmadığına dair bir işaret olarak algılanabilmektedir. Kişilerin üzerinde büyü olması durumunda belirtilerin sistematik bir şekilde ve sürekli olarak kendilerini belli ettikleri görülmektedir. Bu belirtilerin gözlemlenmesi ve uzman medyum hocaların kadim dönemlerden gelen yüksek ilimlerini kullanmaları ile birlikte büyülerin tespiti yapılabilmektedir. Büyülerin tespitinin ardından, kişiler üzerinde yer alan büyü çeşitlerine ve kişilere göre özel olarak büyü bozma uygulamaları yapılmaktadır.

Büyü Yapıldığını Anlama Yöntemleri Nelerdir?

Kişilerin üzerinde büyü olup olmadığını anlamak adına ilk başvurulan yöntem, belirtilerin incelenmesidir. Bu yöntem ile birlikte kişilerin kendi kendilerine dahi üzerlerinde büyü olduğunu anladıkları görülebilmektedir. Fakat büyü belirtileri her zaman kişinin üzerinde büyü olduğunu göstermemektedir. Bazı durumlarda özellikle psikolojik rahatsızlıkların büyü belirtileri ile karıştırılabildikleri görülmektedir. Bu nedenle kişilerin üzerinde büyü olduğunu anlamak için uzman medyumlardan yardım alınması gerekmektedir. Alanında uzman olan medyum hocalar, belirtileri inceleyerek ve özel yeteneklerini kullanarak kişilerin üzerinde büyü olup olmadığını anlayabilmektedirler.

Medyumların incelemiş oldukları belirtilerde, bazı koşul ve davranışların kişiler üzerinde yaşanıp yaşanmadığına bakılmaktadır. Kişiye büyü yapılıp yapılmadığını anlamak için incelenen bu belirtiler arasında; kişinin çevresi ile kurduğu iletişim, kişinin ailesi ile olan bağları, dini olarak özel olan eşyalara ve vecibelere karşı olan davranışları, uyku düzeni, ruh hali gibi birçok durum yer almaktadır. Bu belirtilerin incelenmesi ve uzman medyumun kendi ilmini kullanması ile birlikte kişilerin üzerinde yer alan büyüler tespit edilebilmektedir.

Büyü Tespitinin Ardından Neler Yapılmalıdır?

Kişinin üzerinde yer alan büyünün tespit edilmesinin ardından bazı uygulamalar gerçekleştirilmelidir. Gerçekleştirilen bu uygulamalar; kişide yer alan büyü çeşidine, büyünün etkinlik gösterdiği zamana, kişinin kendisine, büyünün yapımında kullanılan malzemelere ve ritüellere göre değişkenlik göstermektedir.

Yapılan büyüyü tespit etmek kadar büyüyü ortadan kaldırmak da oldukça zor bir işlemdir. Bu nedenle büyü bozma uygulamalarının mutlaka alanında uzman ve ilim sahibi olan medyum hocalar tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu sayede büyünün kişiler üzerinde yaratmış olduğu olumsuz etkiler ortadan kaldırılabilmekte ve kişilerin daha huzurlu bir hayat sürmeleri sağlanabilmektedir. Bu anlamda; büyülerin yapımı, tespiti ve büyü bozumu gibi konular hakkında destek almak isteyen kişilerin, ilim ve irfan sahibi olan profesyonel medyum hocalara başvurarak bu isteklerini karşılamaları önerilmektedir.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

1 Yorum

  • Reply melnut at

    ben kendi tecrübelerimden yola cikarak size bi tavsiyede bulunmak istiyorum anlamadiginiz seyler olursa yani hayatimda ne yapsam oluyor dediginiz seyler varsa bence bi bakim yaptirin cunku ben bes sene bununla ugrastim ne yaptiysam olmadi bazi konularda cok sey denedim elimden gelen herrr seyi yaptim ama yine oldmadi en son ali gurses hocayi internetteki yorumlardan buldum 0535 590 62 75 tel nosundan ulastim ve kesin dolandirilacagim herkes gibi diye dusunurken bakim yaptirdim aslinda hep suphe vardi icimde ustumde buyu olduguna dair ama iste uzman birine sormadan bilemiyosun ali hoca sagolsun bana bu konuda cok yardimci oldu bakim sonrası ne gibi bi buyu oldugunu belirledik nasil bozulacagini konustuk gereken islemi yapti sozunun eri ve guvenilir biri oldugu icin ben hic endise bile duymadim yaptigi is konusunda sonrasinda olmuyo dedigim ne vars aolmaya basladi garip bi durum ama gercekten boyle hic beklemediginiz konularda bile hayatiniz degisebiliyo ihmal etmeyin herseyi maddi dünyadaymis gibi dusunmeyin bi de ote dunyasi var bambaska bi dunya

  • Leave a Reply