Medyum Ali Gürses

Yıldız Yükseltme Büyüsü

Yıldızınızın düşük olduğunu düşünüyorsanız ve başınızın dertten kurtulmadığını biliyorsanız eğer sizler de kendinize yıldız yükseltme büyüsü yaptırabilirsiniz. Büyü uygulamaları ile birlikte atacağınız adımlarda önemli olan güvenilir bir medyum önderliğinde bu işlemleri yapmaktır. Bundan dolayı yıldızınızın düşük olduğunu önce bir medyuma göstermeli ve sonrasında medyum ile birlikte yapacağınız çalışmalarla yıldız yükseltme işlemleri yapmalısınız.

Bazı burçlar doğuştan düşük yıldıza sahiptir. En etkili bir şekilde yıldız yükseltme çalışması yapmak için öncelikli olarak bunun hesabını yapmak gerekir. Burçlar hakkında söylenebilecekler şunlardır:

 • Güneş ile aslan burcunun yıldızı yüksek olur. Ancak kova burcu için bu durum söylenemez.
 • Ay ise yengeç burcu için oldukça önemlidir. Ancak oğlak burçlarında ay yıldız düşüklüğüne delalettir.
 • Jüpiter ise balık ve yay burcu için çok önemlidir. En güçlü konumuna onlarla birlikte sahip olur.

Bunun gibi burçlarla ilgili söylenebileceklerden sonra eğer siz de yıldız düşüklüğü sorunu yaşıyorsanız hemen yıldız yükseltme büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu büyü kapsamında hayatınızın kısa sürede değişmeye başladığını görecek ve şansınız ile birlikte etrafınıza neşe saçacaksınız.

Yıldızınızın düşük olduğunu kabul etmek veya buna yönelik olarak hesap yaparak yıldız düşüklüğünü tespit etmek için yapmanız gerekenler şunlardır:

 • Kişinin doğduğu gün
 • Doğduğu saat
 • Doğduğu yıl
 • Doğduğu ay

Kişiye özel olarak yapılacak olan hesaplamalarda medyumlar tarafından bu bilgiler kullanılır. Yıldız düşüklüğü hesabı sonrasında gerçekten kişinin yıldızı düşük çıkarsa bunun için medyumlar gereken çalışmayı yapar. Medyumlar, yukarıdaki bilgiler ile birlikte kişinin haritasını çıkartır ve kısa sürede harita üzerinde çalışmaya başlarlar.

Yıldız Yükseltme Büyüsü ve Biyoenerji Tekniği

Yıldızınızın düşük olduğunu kabul ediyorsanız eğer onu aşağıdaki teknik sayesinde de yükseltebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem adımları şu şekildedir:

 • Öncelikli olarak bir yıldız seçmeniz gerekir.
 • Bu yıldızın şeklini, boyutunu, rengini incelemeniz gerekir.
 • İnceleme tamamlanınca artık uygulama aşamasına geçmeniz gerekir.
 • Açık havada gözlerinizi kapatın. İşaret parmağınızı yıldıza doğru çevirin ve ucundaki biyoenerjinin yıldıza geçmesini sağlayın.
 • Yıldız ile bir iletişim kurmayı başarırsanız eğer onunla etkileşimde yaşarsınız.
 • Negatif enerjiyi yıldıza vermiş olur ve ondan da pozitif enerji almış olursunuz.

Bunun gibi farklı uygulamalar ile birlikte en doğru şekilde yıldız yükseltme büyüsü yapmak istiyorsanız eğer güvenilir bir medyuma görünmelisiniz. Medyumlar, sizler için yapacağı uygulamalar sonrasında hayatınızın ne kadar derinden değiştiğini görecek ve akabinde kısa sürede hayatınızın pozitif değiştiğini göreceksiniz.

Güvenilir bir medyum bulmak için sitemize bakmalı ve bunu kolay bir şekilde yerine getirmelisiniz. Burada yapmanız gereken en önemli şeylerden bir tanesi güvenilir medyum arayışında dolandırıcılardan uzak durmak ve insanların medyumlar hakkında konuştuklarına kulak vermektir.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsübağlama büyüsürızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, yıldız yükseltme büyüsü, boşanma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozmayıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

1 Yorum

 • Reply Teşekkür at

  Medyum ali hocaya kızım için yaptırdığım çalışma sadece 15 günde netice verdi. Kısmetiyle alakalı bir problemimiz vardı, normalde böyle işlere inancım zayıf olmasına rağmen yapılan vefk sayesinde kızımın hayatı düzene girdi desem yeridir. Inşallah böyle de devam edecek gibi görünüyor. Allah razı olsun emeği geçen herkesten.

 • Leave a Reply