Medyum Ali Gürses

Ayırma Büyüsü Nedir?

Çok uzun süredir yapılan ve oldukça yaygın büyü çalışmalarından biri olan ayırma büyüsü, medyum hocalar tarafından sayısız farklı teknik kullanılarak yapılabilmektedir. Karmaşık bir yapıya sahip olması nedeniyle, uzmanlık gerektiren büyü çalışmalarından biri olarak gösterilen ayırma büyüsünde onlarca farklı yöntemden söz etmek mümkündür.

Ayırma büyüsü yapabilmek için öncelikle kişilerin arasında var olan enerjisel bağları bilmek ve kullanmak gereklidir. Çıplak gözle görülemeyen ve enerji boyutlarında var olan bu bağları anlamak için mutlaka profesyonel bir medyumluk eğitiminden geçilmesi gerekir. Eğitim sırasında, medyum hocalar tarafından çok sayıda farklı teknik kullanılır, farklı ilimlerde uzmanlık kazanılır.

İnsanların duyguları aslında manevi alemlerde, gözle görülemeyen bir alemde ortaya çıkmaktadır. Daha sonra dünyamıza yansıyan ve hayatımızda etkili olan bu duygular, manevi alemler var olmadan hayatımıza asla etki edememektedir. Ayırma büyüsü gibi büyü çalışmaları, doğrudan bu enerjileri etkileyerek sonuç vermektedir.

Ayırma büyüsü, diğer büyü çalışmalarına kıyasla daha farklı bir yapılışa sahiptir. Bunun temel sebebi, bu büyü uygulamasının tek bir kişiyi değil, iki kişiyi etkiliyor olmasıdır. Medyum hocalar, her iki kişinin enerjisine uygun bir teknik kullanmak, bu şekilde hareket etmek zorundadır. Bunu yapabilmek için de mutlaka yüksek bilgi birikimi ve tecrübe gerekir. Bu nedenle, ayırma büyüsü gibi büyü çalışmaları mutlaka işinin ehli olan, profesyonel medyum hocalara bırakılmak zorundadır.

Ayırma Büyüsü Kesin Tutar Mı?

Ayırma büyüsü, doğru şekilde yapıldığı zaman kısa sürede etkisini gösteren ve gücü bilinen bir büyü çalışmasıdır. Farklı tekniklere sahip olan bu uygulamanın tuttuğu net şekilde bilinmektedir. Ayırma büyüsü ile ayrılan çiftler, kısa süre içerisinde birbirinden uzaklaşmakta, hayat boyu tekrar bağ kurmamaktadır.

Elbette istisnai durumlarda büyünün tutmadığı veya istenen etkiyi tam olarak sağlamadığı da görülebilmektedir. Bu durumlar çok nadir olduğu gibi, işinin ehli olan güvenilir medyumlarda yaşanma olasılığı oldukça düşüktür. Ayırma büyüsünde böyle bir durum görülmesi halinde, medyum hoca gereken ek çalışmayı yapacak ve hiçbir zaman mağduriyet yaşamadan istenen sonucu almanızı sağlayacaktır.

Ayırma Büyüsü Mutlaka Doğru Yapılmalıdır

Ayırma büyüsü, hassas bir çalışma olduğu için mutlaka doğru şekilde yapılmak zorundadır. Bu büyüyü yapacak olan medyum hocanın kendini yetiştirmiş ve alanında uzmanlaşmış olması gereklidir.

İlim bilgisi yüksek olmayan bir medyumun bu büyüyü yapabilme imkanı yoktur. Büyünün hassas enerjilerle, manevi bağlar üzerinde etki ediyor olması, çalışmanın yapılışını fazlasıyla zor kılmaktadır.

Ayırma büyüsü gibi büyü çalışmalarında her zaman için tecrübeli medyum hocalar tercih edilmelidir. Duygu bağlarını ilgilendiren ve özellikle iki kişinin enerjisini içeren bir çalışma olması nedeniyle, tecrübesiz bir medyum hocanın bu konuda başarılı olma ihtimali oldukça zayıftır.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsübağlama büyüsürızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, koruma muskası ve yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapılmamış

Leave a Reply