Medyum Ali Gürses

Almanya Büyü Bozan Hocalar

Medyum hocalar, doğdukları andan itibaren özel yeteneklere sahip olan kişilerdir. Bu yetenekler zaman içerisinde alınan eğitim sonrasında kendilerine has bir özelliğe dönüşür ve gayb alemleri ile bu kişilerin iletişim kurmasını sağlar. Medyumlar, büyü ve sihir gibi doğaüstü şeyleri yapabilen kişilerdir. Bir kişide büyü varsa eğer o zaman onun üzerinden büyüyü kaldırmak gerekir. Bu durum ise Almanya büyü bozan hocalar ile mümkün hale gelir.

Bir kişinin üzerindeki büyünün kaldırılabilmesi için öncelikle onda ne tür bir büyü var o anlaşılmalıdır. Bunun için gerçek medyumlar bulunmalı ve bu kişi için manevi alemler ile irtibata geçmelidir. Böylelikle kişi üzerindeki büyü çeşidi öğrenilir ve sonrasında ise büyü bozma aşamasına geçilir. Büyü çeşidi öğrenilmeden büyüyü bozmak imkansıza yakındır.

Medyumlar, büyüyü bozarken sürekli olarak eğitimini aldıkları enerjileri kullanırlar. Her insanda farklı tür ve yoğunlukta enerji bulunduğu için büyü bozma işleminden önce kişi bir nevi analizden geçirilir. Buna ise hocalar tarafından bakıma alınmak denir. Bu süreç içerisinde kişinin bedenindeki büyü ondan uzaklaştırılır ve sonrasında sağlıklı bir birey olarak kişi günlük hayatına geri döner.

Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Bir kişiye yapılan büyü aslında dikkatli gözler tarafından da fark edilebilir. İşin uzmanlarının bir bakışının yeterli olması dışında yakınlarının da şüphelendiği bazı hal ve hareketler o kişide hayat bulur. Buna göre Almanya büyü bozan hocalar tarafından ifade edilen ve kişinin hal, hareketlerinde gözlenen değişiklikler:

 • Kişi cümleleri dahi düzgün kurma konusunda büyük zorluk yaşar.
 • Kişinin iştahı kesilir ve hızlı bir şekilde zayıflamaya başlar.
 • Ortada hiçbir şey yokken durduk yere sinirlenme ve öfkelenme o kişide ortaya çıkar.
 • Kişi yakın arkadaşlarını ve ailesini görmeyi istemez.
 • Kişi devamlı olarak sıkkındır ve bazı bölgelerinde sürekli ve artan şekilde ağrılar ortaya çıkar.
 • Kişi sürekli olarak kasılır, tiki varmış gibi hareket eder ve zaman zaman uyuşmadan şikayet eder.
 • Dinine bağlı ise dininden soğur ve söylemleri değişir.

Tüm bunlar büyü yapılmış olan kişide rahatlıkla göze çarpan özelliklerdir. Kişi adeta farklı bir kişiliğe sahip olur ve yakınları tarafından çekilmez birisi olarak anılmaya başlar. Hatta bazı yakınları ondan korkabilir. Böyle durumlarda hemen Almanya büyü bozan hocalar ile kişinin iletişime geçirilmesi gerekir.

Büyülerin bozulması için ilk yapılması gereken şey doğru bir hoca bulmaktır. Bulunacak olan hoca işinin ehli yıllar boyunca bu iş için eğitilmiş özel kişi olmalıdır. Günümüzde işinin ehli olan kişiyi bulmak oldukça zordur. Bu nedenle öncelikle iyi bir araştırma sonrasında güvenilir, profesyonel, uzman bir hoca bulunmalıdır.

Medyum Ali Gürses Almanya’da başta Berlin, Hamburg, Münih, Köln, Frankfurt, Stuttgart, Düsseldorf, Dortmund, Essen, Leipzig, Bremen, Dresden, Hannover, Nürnberg, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Beilefeld, Bonn, Münster, Karlsruhe, Mannheim, Augsburg, Weisbaden, Gelsenkirchen, Mönchengladbach, Braunschweig, Chemnitz, Kiel, Aachen, Halle, Magdeburg, Freiburg, Krefeld, Lübeck, Oberhausen, Erfurt, Mainz, Rostock, Kassel, Hagen, Hamm, Saarbrücken, Mülheim, Postdam, Ludwigshafen, Oldenburg, Leverkusen, Osnabrück ve Solingen olmak üzere tüm şehirlere hizmet vermektedir.

Sadece Türkiye değil, başta Avusturya olmak üzere yurtdışında birçok yere de hizmet veren Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

2 Yorum

 • Reply Ali bey at

  Evlilik gibi hassas konularda işlem yaptıracakken doğru medyum hocayı bulmak çok önemli. Ben de araştırma yapmayı bilen biri olarak görüyorum kendimi. Bu nedenle ali gürses hocayı araştırıp buldum. Ali hoca 05355906275 nolu telefonu kullanıyor ve kendisine ilk ulaştığımda whatsapptan yazdım orada durum kısmını seneler önce güncellemiş yani uzun süredir aynı numarayı kullanıyor kaçıp giden biri gibi görünmedi gözüme zaten araştırdığımdada bissürü insanın memnun kaldığını görmüştüm gerçekten denilen kadar varmış hocanın nitelikleri. Işlem yaptırdığım ilk gün bana söylediğiyle son gün söylediği arasında hiçbir fark olmadı diğer dolandırıcılar sürekli o iş değişti şöyle oldu diyor bu hoca işinin ehli ve güvenilir olduğu için herşeyi düz net şekilde söylüyor. Vefk yaptırmıştım evimin huzuru ve eşimin eve daha bağlı olması için. Çok dışarı çıkan arkadaşlarıyla vakit geçiren evden uzaklaşan adam birden bire değişti ve kendine geldi. Allah razı olsun ali hocanın yaptğı vefk sayesinde oldu tüm bunlar. Ben araştırdım kendi araştırmama göre de en güvenilir gördüğüm ali gürses hocayla çalıştım. Çok memnun kaldım. Çalışmayı düşünen arkadaşlar varsa kesinlikle tavsiye ederim. Işinde çok iyi ve nitelikli bir medyum hoca. Bu arada birçok kez mailden de iletişim kurduk onlara da dönüyor bu yoğunlukta sağolsun medyumalibey@gmail.com maili size de faydası olur umuyorum

 • Reply Gizem at

  Selamlar herkese direkt konuya girmek istiyorum eşimle ayrılmamıza ramak kala ali gürses sayesinde yuvam kurtuldu. Yeni işinde ondan üstte olan patronu gibi bir şey olan bir kadın eşime ilgili davranıp hediyeler falan almaya başladı. Gönlünü almaya çalışıyordu. Eşim de boş bulunup meyletti, nefs sonuçta dedim. Ali hocaya bağlama amaçlı papaz büyüsü yaptırdım. Benim de yapmam gereken uygulamalar oldu ama hepsi yapabileceğim tarzdaydı sorun yaşamadım en merak edilen bu olsa gerek. Herhalde 2. hafta civarıydı etkilerini tamamen gördüm ben olayları bilmiyor gibi yapıyorum ama eşimin hareketlerinden anlıyorum. Bize yuvasına eskisi gibi bağlandı ve işten eve gelmek için can atar olmaya başladı. Hatta şimdi hafif hafif başka bir iş bulsam diye dillendirmeye başladı. Sorunu tamamen çözdü ali hoca. Eğer çözülmeseydi nefs falan diyemez seviyeye gelip boşanmayı düşünecektim. Bu konuda derdi olanlar kendisinden bilgi alabilir 05355906275 Ali beyin iletişim bilgisi.

 • Leave a Reply