Medyum Ali Gürses

Medyum Ali Gürses Papaz Büyüsü

Bugüne kadar kullanılan büyü yöntemleri arasında belki de en çok tercih edilen çalışmalardan biri papaz büyüsü olarak biliniyor. Bu kadim çalışma ile pek çok farklı amaç için istenen etki elde edilebilmekte.

Medyum hocalar, papaz büyüsü kullanarak insanların hayatlarında çok olumlu değişimler yaratabilmektedir. Bu değişimlerin neler olacağı tamamen kişilerin kendi seçimlerine bırakıldığı için bu büyünün farklı yöntemleri geliştirilmiş ve zaman içerisinde pek çok açıdan değişime uğramıştır.

Papaz büyüsü neredeyse her iş için kullanılabilmektedir. Medyum hocalar bu çalışmayı yaparken Havas ve Ledün gibi farklı ilimleri kullanarak işlem yaparlar. Bu çalışmada okunacak olan duaların her biri medyum hocalar tarafından yapılan özel hesaplamalar ile öğrenilir. Hangi duanın büyünün hangi aşamasında okunacağı tamamen medyum hocalar tarafından yapılan bu özel hesaplar ile tespit edilebilmektedir.

Papaz büyüsü yapılan diğer büyü çalışmalarına kıyasla çok daha zor ve daha fazla bilgi gerektiren bir işlemdir. Bu nedenle, alanında çok iyi olmadığı sürece medyum hocaların bu büyüleri yapabildikleri görülmemektedir. Gerçek medyum hocalar tarafından yapılan papaz büyüsü çalışmaları çok kısa sürede etki gösterebilirken, diğer medyumlar tarafından yapılanlarda en ufak bir etki bile görülmeyebilir. 

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsü yapılırken ilk olarak medyum hocaların hangi amaçla bu büyüyü yaptığına bakmak gereklidir. Birden fazla iş için kullanılabiliyor olması, bu büyüde tercih edilebilen yöntemlerin de çeşitlenmesine yol açmıştır.

Medyum hocalar aşktan evliliğe, ayırmaya kadar her türlü amaçla bu büyüyü kullanabilmektedir. İşinin ehli olan medyumların yaptığı bir papaz büyüsü çok kısa sürede tesir ederek etkili sonuçlar verecektir.

Bu büyünün yapılış aşaması çok çeşitli olduğu için kullanılan yöntemler de aynı ölçüde çeşitlidir. Papaz büyüsü gibi büyü çalışmalarında medyum hocalar tarafından kullanılan yöntemler herkesle paylaşılmadığı ve gizlendiği için büyünün nasıl yapıldığını net biçimde söylemek imkansızdır.

Papaz Büyüsü Yapmak Zor Mudur?

Papaz büyüsü gibi büyü çalışmaları oldukça zor uygulamalar olarak kabul edilir. Kullanılan enerjiler çok çeşitlidir ve aynı zamanda medyumlar tarafından kontrol edilmesi oldukça zor olan enerji türleridir.

İşinin ehli olmadığı sürece bir medyumun papaz büyüsü yapabilmesi mümkün değildir. Sadece enerjisel zorluğu değil, aynı zamanda kuvvetli bir nefes gücüne ihtiyaç duyuluyor olması papaz büyüsü yapımını daha fazla zorlu hale getirmektedir.

Gerçek bir medyum hoca ile çalıştığınız sürece yapılacak olan büyü konusunda en ufak bir endişe bile yaşamanıza gerek kalmaz. İşinin ehli olan medyum hocalar yapılan tüm çalışmalarda en iyi şekilde tecrübelerini ve bilgilerini kullanacaktır. Papaz büyüsü gibi zorlu büyülerden istediğiniz sonucu alabilmek için mutlaka doğru medyumu bulmak için detaylı bir araştırma yapmanız gereklidir.

Sadece Türkiye değil, başta Almanya olmak üzere yurtdışında birçok yere de hizmet veren Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, papaz büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

5 Yorum

 • Reply Vehbi at

  Size başımdan geçen olayları anlatmak istiyorum. Biraz uzun olabilir şimdiden kusura bakmayın. Umarım yazdıklarım birilerine faydalı olur da istediği çözümü bulur insanlar.
  Çalışmayı yaptırdığım hocanın adını yazarak başlamak istiyorum. Medyum Ali Gürses isimli bir medyum hoca kendisi. Çok ilgili ve alakalı bir insan olduğu için ilk telefon görüşmemiz neticesinde bu hoca ile çalışmaya karar vermiştim. Haklı da çıktım. Daha önce başka medyumlarla çalışmış biri olarak ilk kez birinin gerçekten sorunumu dinlediğine şahit oldum. Diğerleri hep para soruyordu, ne zaman göndereceksin, ne yapacaksın gibi şeyler diyordu, sanki kaçacakmışız gibi böyle yaklaşıyordu. Ali hoca böyle yapmadı, önce dinledi, parayı ben bahsini açana kadar söylemedi bile.
  Papaz büyüsü işleminde karar kıldık. İnternette biraz araştırdım yapılışı nasıldır falan diye herkes yapamaz diyordu, Ali hocaya sordum. Bana nasıl yapılacağını yarım saat kadar anlattı, detaylarıyla yardımcı oldu. Anlattıkları sayesinde çalışma elime geçtiğinde de sorun olmadan rahatça uygulayabildim.
  Konuşmamızda 1-21 gün arasında etki eder ve eğer doğru yapılırsa çok küçük istisnalar hariç kesin tutar dedi. Buna güvenerek beklemeye başladım. İçimden gelen his 15-20 günü bulur tutması diyordu ama üçüncü günde etki gösterdi. Sanırım biraz da medyumun nefesiyle alakalı. Ali hocanın nefes gücü yüksek olduğu için böyle hızlı etki etmiş olabilir.
  Her konuda bana yardımcı olmaya çalıştı. Sorduğum soruları cevapladı, dinledi ve dediği sürede tutan bir çalışma yaptı. Bu yüzden çevremdeki tüm arkadaşlarıma kendisini tavsiye ettim. Buradan da tavsiye olarak yazıyorum. Vefk ile ilgili bir deneme yapmadım ama papaz büyüsünde tam istediğim sonucu aldığımı söyleyebilirim.

 • Reply İsimsiz at

  Öncelikle bu site ve bizlere yorum hakkı tanıdığınız için teşekkürler…

  Vefk yaptırdığım Medyum Ali Gürses’ten tam anlamıyla memnun kaldım ve herkese tavsiye ediyorum. Evlilik konusunda yaşadığım sıkıntılar vardı, iki taraftan da şu anki eşimle evlenmeme karşı çıkan kişiler vardı ve bir türlü ikna edemiyorduk. Konuyu detaylıca medyum Ali Hoca’ya anlattım, bana bazı sorular sordu ve bir haftada vefki gönderdi.

  Çok şaşırtıcı ama gerçekten sadece birkaç gün içinde ikna olmayan herkesin görüşleri değişmeye başladı. Çok şükür hiçbir sıkıntı yaşanmadan evlendik ve dünya evine girdik. Hem eşim hem de benim görüşlerim çok değişti, maneviyata bizzat artık çok daha büyük bir bağlılık duyuyorum. İnşallah bu şekilde sıkıntıda olan insanlara bu yorumum yol gösterir, bize de bir allah razı olsun derseniz memnun oluruz.

 • Reply Ferhat at

  Sıkıntılı anlar yaşayan arkadaşlarıma geçmiş olsun diliyor ve allaha güvenmelerini hatırlatıyorum.
  Biz bunu çok kez yaşadık, oğlumun bir sıkıntısı nedeniyle çok hocayla çalıştık, kimine para kaptırırken, kiminden geri almayı başardık. Ama medyum ali gürses hocamızla aldığımız verimi diğerlerinden alamadığımızı net şekilde söyleyebilirim.
  Çocukluğundan beri gelen bir sıkıntısı var oğlumun, ciddi anlamda hayatımızı zehir ediyor, benim için değil, ben ömür boyu bakarım çocuğuma ama kendi hayatını da zora sokuyor. Medyum ali hoca muska yoluyla bu sıkıntıya çözüm oldu. Muskamız 5-6 günde elimize geldi, taktığımızdan sonra bir ay geçmeden değişmeye başladı hareketleri, şimdi medyum ali hocaya duacıyız ailecek.
  Benzer konuda arayışta olanlara önermek istedim 05355906275 telefonu kendisinin.

 • Leave a Reply