Medyum Ali Gürses

Medyum Ali Gürses Papaz Büyüsü

Bugüne kadar kullanılan büyü yöntemleri arasında belki de en çok tercih edilen çalışmalardan biri papaz büyüsü olarak biliniyor. Bu kadim çalışma ile pek çok farklı amaç için istenen etki elde edilebilmekte.

Medyum hocalar, papaz büyüsü kullanarak insanların hayatlarında çok olumlu değişimler yaratabilmektedir. Bu değişimlerin neler olacağı tamamen kişilerin kendi seçimlerine bırakıldığı için bu büyünün farklı yöntemleri geliştirilmiş ve zaman içerisinde pek çok açıdan değişime uğramıştır.

Papaz büyüsü neredeyse her iş için kullanılabilmektedir. Medyum hocalar bu çalışmayı yaparken Havas ve Ledün gibi farklı ilimleri kullanarak işlem yaparlar. Bu çalışmada okunacak olan duaların her biri medyum hocalar tarafından yapılan özel hesaplamalar ile öğrenilir. Hangi duanın büyünün hangi aşamasında okunacağı tamamen medyum hocalar tarafından yapılan bu özel hesaplar ile tespit edilebilmektedir.

Papaz büyüsü yapılan diğer büyü çalışmalarına kıyasla çok daha zor ve daha fazla bilgi gerektiren bir işlemdir. Bu nedenle, alanında çok iyi olmadığı sürece medyum hocaların bu büyüleri yapabildikleri görülmemektedir. Gerçek medyum hocalar tarafından yapılan papaz büyüsü çalışmaları çok kısa sürede etki gösterebilirken, diğer medyumlar tarafından yapılanlarda en ufak bir etki bile görülmeyebilir. 

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsü yapılırken ilk olarak medyum hocaların hangi amaçla bu büyüyü yaptığına bakmak gereklidir. Birden fazla iş için kullanılabiliyor olması, bu büyüde tercih edilebilen yöntemlerin de çeşitlenmesine yol açmıştır.

Medyum hocalar aşktan evliliğe, ayırmaya kadar her türlü amaçla bu büyüyü kullanabilmektedir. İşinin ehli olan medyumların yaptığı bir papaz büyüsü çok kısa sürede tesir ederek etkili sonuçlar verecektir.

Bu büyünün yapılış aşaması çok çeşitli olduğu için kullanılan yöntemler de aynı ölçüde çeşitlidir. Papaz büyüsü gibi büyü çalışmalarında medyum hocalar tarafından kullanılan yöntemler herkesle paylaşılmadığı ve gizlendiği için büyünün nasıl yapıldığını net biçimde söylemek imkansızdır.

Papaz Büyüsü Yapmak Zor Mudur?

Papaz büyüsü gibi büyü çalışmaları oldukça zor uygulamalar olarak kabul edilir. Kullanılan enerjiler çok çeşitlidir ve aynı zamanda medyumlar tarafından kontrol edilmesi oldukça zor olan enerji türleridir.

İşinin ehli olmadığı sürece bir medyumun papaz büyüsü yapabilmesi mümkün değildir. Sadece enerjisel zorluğu değil, aynı zamanda kuvvetli bir nefes gücüne ihtiyaç duyuluyor olması papaz büyüsü yapımını daha fazla zorlu hale getirmektedir.

Gerçek bir medyum hoca ile çalıştığınız sürece yapılacak olan büyü konusunda en ufak bir endişe bile yaşamanıza gerek kalmaz. İşinin ehli olan medyum hocalar yapılan tüm çalışmalarda en iyi şekilde tecrübelerini ve bilgilerini kullanacaktır. Papaz büyüsü gibi zorlu büyülerden istediğiniz sonucu alabilmek için mutlaka doğru medyumu bulmak için detaylı bir araştırma yapmanız gereklidir.

Sadece Türkiye değil, başta Almanya olmak üzere yurtdışında birçok yere de hizmet veren Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, papaz büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden ulaşılabilir.

Medyum Ali Gürses’in Memurlar.net’e verdiği röportaj
Medyum Ali Gürses’in Haberler.com’a verdiği röportaj
Medyum Ali Gürses’in İstanbul Haber’e verdiği röportaj

Previous Post Next Post

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

14 Yorum

 • Reply Gizem at

  Selamlar herkese direkt konuya girmek istiyorum eşimle ayrılmamıza ramak kala ali gürses sayesinde yuvam kurtuldu. Yeni işinde ondan üstte olan patronu gibi bir şey olan bir kadın eşime ilgili davranıp hediyeler falan almaya başladı. Gönlünü almaya çalışıyordu. Eşim de boş bulunup meyletti, nefs sonuçta dedim. Ali hocaya bağlama amaçlı papaz büyüsü yaptırdım. Benim de yapmam gereken uygulamalar oldu ama hepsi yapabileceğim tarzdaydı sorun yaşamadım en merak edilen bu olsa gerek. Herhalde 2. hafta civarıydı etkilerini tamamen gördüm ben olayları bilmiyor gibi yapıyorum ama eşimin hareketlerinden anlıyorum. Bize yuvasına eskisi gibi bağlandı ve işten eve gelmek için can atar olmaya başladı. Hatta şimdi hafif hafif başka bir iş bulsam diye dillendirmeye başladı. Sorunu tamamen çözdü ali hoca. Eğer çözülmeseydi nefs falan diyemez seviyeye gelip boşanmayı düşünecektim. Bu konuda derdi olanlar kendisinden bilgi alabilir 05355906275 Ali beyin iletişim bilgisi.

 • Reply seher vakti at

  Benim yaşadığım olay birazcık farklı soğutma amacıyla papaz büyüsü yaptırdım ama bir akrabama daha doğrusu bana gönlü olan bir akrabama aramız bozulmasın muhabbetimize böyle şeyler girmesin diye düşünerek işlem yaptırdım ali gürses hocaya. telefonu 05355906275 mail adresi [email protected] ali hoca hiç yargılamadan veya kötü söz etmeden çalışmayı yaptı yolladı. karşısı yani işlemi yaptırdığım kişinin bana normal akrabalığı yakınlığı devam etti sohbetimiz hiç bozulmadı ama gönlü kaymamaya başladı çok şükür ailemizde bozulmalar olmadan konuyu kapatmış olduk 1-21 gün demişti ali hoca ancak ben 10. gün civarı sonuç aldığımı hissettim iyikide ali hocaya güvenmişim başkası bunu yaparmıydı böyle iyi şekilde bilmiyorum ama sanmıyorum o kadar çok sahtekar türemişki internet ortamında siz siz olun iyi araştırın ama üsttede yazılmış ali hoca konusunda içiniz rahat olsun

 • Reply melda at

  selam herkese ben ali gurses hoca ile ilgili gorus bildirmek istiyorum. Kendiyle iki defa papaz buyusu uzerine calistim. Birincisi asik etme icindi ikincisi sogutma icindi. Gecen sene yapilan ilk buyu sayesinde bugun hala mutlu bir nisan sürecim var allaha cok sukurler olsun. Ikinciyi de aslinda birazcik benim korkum kiskancligim yuzunden yaptirdim cunku nisanlimin kavgali oldugum bir arkadasi yakin arkadasi devamli temas halinde gonlunu celecek gibi geceleri mesaj atmalar falan derken kac kere uyarmama ragmen gereksiz kiskanclik yaptigim soylendi en son ali hocaya islem yaptirmak durumunda kaldim cok da memnun kaldim artik birbirleriyle gorusmuyorlar bile. Hoca hakkindaki goruslerim bu kadar kesinlikle guvenilir biri onca dolandirici arasinda isini dogru yapanlari da yazmak lazim

 • Reply Vehbi at

  Size başımdan geçen olayları anlatmak istiyorum. Biraz uzun olabilir şimdiden kusura bakmayın. Umarım yazdıklarım birilerine faydalı olur da istediği çözümü bulur insanlar.
  Çalışmayı yaptırdığım hocanın adını yazarak başlamak istiyorum. Medyum Ali Gürses isimli bir medyum hoca kendisi. Çok ilgili ve alakalı bir insan olduğu için ilk telefon görüşmemiz neticesinde bu hoca ile çalışmaya karar vermiştim. Haklı da çıktım. Daha önce başka medyumlarla çalışmış biri olarak ilk kez birinin gerçekten sorunumu dinlediğine şahit oldum. Diğerleri hep para soruyordu, ne zaman göndereceksin, ne yapacaksın gibi şeyler diyordu, sanki kaçacakmışız gibi böyle yaklaşıyordu. Ali hoca böyle yapmadı, önce dinledi, parayı ben bahsini açana kadar söylemedi bile.
  Papaz büyüsü işleminde karar kıldık. İnternette biraz araştırdım yapılışı nasıldır falan diye herkes yapamaz diyordu, Ali hocaya sordum. Bana nasıl yapılacağını yarım saat kadar anlattı, detaylarıyla yardımcı oldu. Anlattıkları sayesinde çalışma elime geçtiğinde de sorun olmadan rahatça uygulayabildim.
  Konuşmamızda 1-21 gün arasında etki eder ve eğer doğru yapılırsa çok küçük istisnalar hariç kesin tutar dedi. Buna güvenerek beklemeye başladım. İçimden gelen his 15-20 günü bulur tutması diyordu ama üçüncü günde etki gösterdi. Sanırım biraz da medyumun nefesiyle alakalı. Ali hocanın nefes gücü yüksek olduğu için böyle hızlı etki etmiş olabilir.
  Her konuda bana yardımcı olmaya çalıştı. Sorduğum soruları cevapladı, dinledi ve dediği sürede tutan bir çalışma yaptı. Bu yüzden çevremdeki tüm arkadaşlarıma kendisini tavsiye ettim. Buradan da tavsiye olarak yazıyorum. Vefk ile ilgili bir deneme yapmadım ama papaz büyüsünde tam istediğim sonucu aldığımı söyleyebilirim.

 • Reply Ben at

  Ali hocaya işlem için parayı yanlışlıkla iki defa gönderdim, ben farketmemiştim bile hemen bana ulaşıp iademi gerçekleştirdi. Çalışmanın kalitesine zaten hiçbir şey demiyorum, muhteşem bir işlem yapıldı. Dürüstlüğü ve ilgisi gerçekten bu mesleği hakkıyla yaptığını ispatlıyor. Allah razı olsun.

 • Reply Orhun at

  Ali hoca gerçekten çok ilgili ve başarılı bir hoca. Yanlışlıkla çalışmayı göndereceği adresi başka bir adres vermiştim, kendisi tüm hata bende olmasına rağmen işlemi tekrar düzenleyip bana gönderdi, kargoyla bile kendisi ilgilendi. Bunu başka biri olsa yapmazdı inanın, gerçekten sorununuz çözülene kadar ilgilenen ve elinden gelen her şeyi canı gönülden yapıyor

 • Reply Melda at

  6 aylık hamileyim, hamilelik süreci, stresi derken eşimin benden uzaklaştığına şahit oldum. Telefonunda başka bir kadınla mesajlaşmasını gördüm, çok üzüldüm. Bu durumu anneme anlattım, boşanmak istediğimi söyledim. Karnında çocukla yuvanı yıkma dedi. Başka bir yol buluruz dedi, arkadaşlarına danışmış Ali Gürses hocayı tavsiye etmişler. İnternetten de iyice araştırdım hakkında olumsuz tek şey göremedim ve iletişime geçtim. Bu hayatımızı alt üst eden kadına soğutma işlemi yaptırdım. Bir haftada çalışmayı tamamladı ali hoca. Sonrasında kocamın bana olan ilgisi tekrar yerine geldi. Aniden değişti tüm huyu, tüm vaktini benimle geçirmeye başladı. İlk zamanlardaki gibi olduk çok şükür. Eğer benim kafama göre hareket etsek ben yuvamı yıkacaktım aklıselim davranıp Ali Gürses beyle iletişime geçmemiz sayesinde yuvamı korumayı başardım Allah razı olsun kendisinden. Ali beyle telefonda hiç görüşmedim bile hep mailden iletişim kurduk dilerim size de faydası dokunur…

 • Reply İsimsiz at

  Öncelikle bu site ve bizlere yorum hakkı tanıdığınız için teşekkürler…

  Vefk yaptırdığım Medyum Ali Gürses’ten tam anlamıyla memnun kaldım ve herkese tavsiye ediyorum. Evlilik konusunda yaşadığım sıkıntılar vardı, iki taraftan da şu anki eşimle evlenmeme karşı çıkan kişiler vardı ve bir türlü ikna edemiyorduk. Konuyu detaylıca medyum Ali Hoca’ya anlattım, bana bazı sorular sordu ve bir haftada vefki gönderdi.

  Çok şaşırtıcı ama gerçekten sadece birkaç gün içinde ikna olmayan herkesin görüşleri değişmeye başladı. Çok şükür hiçbir sıkıntı yaşanmadan evlendik ve dünya evine girdik. Hem eşim hem de benim görüşlerim çok değişti, maneviyata bizzat artık çok daha büyük bir bağlılık duyuyorum. İnşallah bu şekilde sıkıntıda olan insanlara bu yorumum yol gösterir, bize de bir allah razı olsun derseniz memnun oluruz.

 • Reply Ferhat at

  Sıkıntılı anlar yaşayan arkadaşlarıma geçmiş olsun diliyor ve allaha güvenmelerini hatırlatıyorum.
  Biz bunu çok kez yaşadık, oğlumun bir sıkıntısı nedeniyle çok hocayla çalıştık, kimine para kaptırırken, kiminden geri almayı başardık. Ama medyum ali gürses hocamızla aldığımız verimi diğerlerinden alamadığımızı net şekilde söyleyebilirim.
  Çocukluğundan beri gelen bir sıkıntısı var oğlumun, ciddi anlamda hayatımızı zehir ediyor, benim için değil, ben ömür boyu bakarım çocuğuma ama kendi hayatını da zora sokuyor. Medyum ali hoca muska yoluyla bu sıkıntıya çözüm oldu. Muskamız 5-6 günde elimize geldi, taktığımızdan sonra bir ay geçmeden değişmeye başladı hareketleri, şimdi medyum ali hocaya duacıyız ailecek.
  Benzer konuda arayışta olanlara önermek istedim 05355906275 telefonu kendisinin.

 • Reply Melisa at

  Benim üstüme büyü yapıldı. Lanet olası bir insan vardı hayatımda uzun yıllar önce. Kurtulamadım gitti heriften. Hayatımın içine etti desem yeridir. Hem bana hem anneme büyü yapılmış. Ali Gürses hoca sağolsun çok ilgilendi. Amcam sayesinde ulaştık kendisine, anneme de bana da yapılan büyüyü detaylıca anlatmıştı. Domuz yağı büyüsü gibi bir şeydi galiba tam adını bilmiyorum ama hocanın tarif ettiği her şey başımıza geldi. Sonrasında bozmak için bir hafta süren bir işlem yapıldı. İşlem bitince hayatımız düzene girdi. Annemde etkiler benden önce düzeldi, sonrasında benim de düzeldi. Genelde mailden irtibat kurduk hocayla [email protected] mail adresi. Bu gibi konular dalgaya gelmez. Eğer başınıza gelmediyse bilemezsiniz. O yüzden dalga geçmeyin sakın. Bu hayatta çok kötü niyetli insan var ve böyle iğrenç işler yapmaktan hiç çekinmiyorlar. Neyse ki işinin ehli olan hocalar da var hak yolunda, biz de şanslıydık iyi bulduk.

 • Reply selen at

  nereden baslasam bilmiyorum belki aranizda yargılayanlar falan olacaktır ama durumu yasamadan bilemezsiniz emin olun ben cok cektim gercekten bunu anlayamazsınız esim bana psikolojik olarak cok siddet uyguladı kendimi cok yetersiz hissettim gunlerce agladım en son bosanma asamasına geldim kafaya koydum ama ailelerimiz tutucu bosanmak onlar icin ölümle eşdeğer kimse kabul etmedi yapacak bir çare bulamadım en son ali gürses hocaya danıştım hocaya internetten ulaştım sitesi medyumali.com hoca bana soğutma büyüsü çalışması tavsiye etti yapalım hocam dedim hiç düşünmeden bana tavsiyelerde öğütlerde bulundu çalışmayı da kısa sürede tam istediğim gibi gönderdi gizli bir şekilde sonrasında eşim kendi kendine ailesini ikna etmeye başladı ben istemiyorum evli kalmak başkasını istiyorum demeye başladı yani benim istediğim oldu ben de boşanmak istemesem de beni istemeyenle yaşayamam diyerek kendi ailemi ikna ettim şu an mahkeme günümüz belli allaha çok şükür kurtuluyorum bu adamdan

 • Reply Nordic at

  Özel bir meseleden ötürü bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum ali gürses hoca ile çalıştım. Hocanın baştan beri bana olan yaklaşımı çok candandı sorunumu dinleyip çözmek için uğraştı. Vefk ile çözüleceğini söyledi ve bir haftada vefki gönderdi. Daha sonra üzerinden 10 gün kadar geçmesiyle sorunum yavaş yavaş çözülmeye başladı, şu an hayatım gayet yoluna girmiş vaziyette.

 • Leave a Reply