Medyum Ali Gürses

Koruyucu Muska – Koruma Muskası Nedir?

Dışarıda ve içeride bin bir çeşit tehlike bulunmaktadır. Üstelik bu tehlikelerin bir kısmı ruhani varlıklar tarafından da oluşturulabilmektedir. Burada en önemli gündem maddesi ise muskaya ihtiyaç duyduğunuzu anlamaktır. Çünkü çoğu kişi belirtileri fark etse dahi bunun nasıl giderileceğini bilememektedir. Koruyucu muska ile birlikte sizler de aradığınız tüm fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Koruma muskası içerisinde resim, harf gibi şeyler yoktur. Hocalar tarafından havas ilmi dahilinde yazılan bir takım Arapça ifadeler yer almaktadır. Bunların çoğunluğu ise Kur’an-ı Kerim’de geçen şeyler olarak gösterilebilir. Hazırlanışının son derece zor olması ve dikkat edilmediği zaman işe yaramayacağı da burada belirli bir işarettir.

Medyumlar genel olarak insanların en çok ihtiyaç duyduğu alanlarda özel çalışmalar yaparlar. Bu alanların belirlenmesi ve daha fazla konuda bilgi alınması için sizler de dilerseniz medyumlara danışabilirsiniz.

Muskaların İçerisine Yazılanlar

Koruyucu muska yapan pek çok medyum vardır ve hepsinin izlediği yollar farklıdır. Ancak en önemli şey sonucun beklendiği gibi gerçekleşmesidir. Burada karşımıza güvenilir şekilde bu işleri yapan medyumlar çıkar. Onlar ise muskaların içerisine farklı şeyler yazabilmektedirler. Muska içerisine yazılanlar;

 • İbranice
 • Arapça
 • Osmanlıca
 • Ermenice

Olabilmektedir. Ancak yazılanları ayarlayan medyumun muhakkak havas ilmine sahip olması gerekir. Çünkü bazı zamanlarda bir şeyden birkaç kere yazmak gerekebilir. Bu durumda da medyumun kaç adet yazılması gerektiğini ancak havas ilmi sayesinde bileceği aşikardır.

Koruyucu Muska Nedir?

Muska, genellikle kolye mantığı ile boyna takılan bir objedir. Ancak içerisinde yazanlardan dolayı bu işin manevi bir boyutu da bulunmaktadır. Binlerce yıl boyunca insanların hayatında bir şekilde yer almış ve inanç objesi olarak değerlendirilmektedir. Dış tarafı deri ile kaplı olan muskaların farklı bir dikiş metodu bulunmaktadır. İçerisinde ise özel kağıtlara yazılmış bir takım yazılar bulunmaktadır.

Muskanın her şeyi özeldir. Koruma muskası yapımında dikkat edilen pek çok farklı unsur bulunmaktadır. Bunlar:

 • Kullanılan kağıdın türü
 • Mürekkebin çeşidi
 • Kalemin neden yapıldığı
 • Derinin ne derisi olduğu
 • İpliğin hammaddesi
 • İğnenin çeşidi
 • Kağıdın içerisinde neler yazdığı
 • Muskanın nasıl dikilip hazırlandığı

Bunun gibi faktörlerin her birisi ustalık derecesinde yetenek istemektedir. Bir medyum muska hazırlamadan önce muhakkak onun için hangi çeşit malzemeyi kullanması gerektiğini bilmelidir. Bu gibi durumlarda sizlere düşen görev ise muhakkak doğru bir medyum ile çalışmaktır.

Koruma Muskası Yapan Hocalar

Günümüzde muska türü şeylere duyulan ihtiyaç her zaman artmaktadır. Bunun en büyük sonucu ise sahte kişilerin de muska yapmaya başlamasıdır. Hiçbir yeteneği ve bilgisi olmayan kişiler muska yapmaya başlamışlardır. Haliyle bu tür araçlar amacına doğru bir şekilde hizmet etmezler.

Koruyucu muska yapan medyumlar ile birlikte sizlere her daim aradığınız sonuçlar başarıyla sunulmaktadır. Son derece kaliteli bir şekilde yapılacak olan değerlendirme sonrasında aradıklarınızı en kısa sürede bulacak ve burada istediğiniz sonuçları görebileceğiniz medyumlara ulaşabileceksiniz.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsürızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozmayıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

1 Yorum

 • Reply Shine at

  Bu devirde hiç kimseye güvenmemek lazım gerçekten doğru dürüst hocaları bulmak büyük mesele neyseki ben arkadaşlarım vesilesiyle ali gürses hocayı buldum. Hocanın numarası 535 590 62 75 başka numaralarda kendini ali gürses gibi tanıtanlar var ama gerçek hakiki dürüst olanı bu hoca.
  Eşim benden ayrıldıktan sonra ortada kaldım ve yapacak son çare olarak geri getirme büyüsü yaptırma kararı aldım çok uzun süre boyunca beklemiştim kendi gelir diye ama gelmedi o yüzden mecburen büyüye kaldım. Hoca büyüyü yaptıktan sonra kısa sürede eşimden ilk defa haber aldım. Hal hatır sormaya aramış birden bire muhabbet açıldı o gece sabaha kadar konuştuk ve sabah kahvaltıya gitmeye karar verdik. Sabah beni evden aldı sürpriz yapmış kahvaltı masası çiçeklerle dolu ve yüzük koymuş tabağa tekrar evlenmek için.
  O ana kadar hiç niyeti olmayan adam birden bire tekrar evlenme teklif etti yeniden bir araya geldik. Şu an bana hiç olmadığı kadar bağlı ve peşimden koşan bir insana dönüştü.
  Denildiği gibi varmış gerçekten bu hoca ve tam dürüst bir insanmış herkeze tavsiye ediyorum öneriyorum

 • Leave a Reply