Medyum Ali Gürses

Uzaktan Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır ve Bozulur?

Uzaktan yapılan büyü nasıl anlaşılır? Büyüler artık sadece yakından değil uzaktan da yapılabilmektedir. İnternet üzerinden hizmet veren medyumlar, insanlar ile hiç karşılaşmadan, yüz yüze gelmeden onlara büyü yapabilmektedir. Her büyünün belli başlı etkileri vardır. Uzaktan yapılan büyülerde bir şekilde insanlarda bazı şeyleri değiştirmektedir.

Büyüler, genel olarak insanların en çok ihtiyaç duyduğu zamanlarda başvurdukları paranormal aktivitelerdir. Akıl ve mantık, büyü işin içerisine girince devre dışı kalır. Her ne kadar inanması zor olsa dahi büyüyü bir kere görmüş, fark etmiş veya şahit olmuş kişiler onun nasıl bir şey olduğunu çok iyi bilir.

Büyü giderek daha fazla yayınlaşmaktadır. Bu durumda insanlarda büyü ile daha çok haşır neşir olmaya başlamışlardır. Her büyünün farklı bir etkisi olsa da genel olarak insanlarda uzaktan yapılan büyü nasıl anlaşılır konusunda büyü etkileri ortaktır.

 • Kişinin devamlı olarak dalgın bir şekilde kalması
 • İnsanların gece hayatlarının tamamen bitmesi
 • Kişide alışık olmadığınız hareketlerin görülmeye başlaması
 • Kişinin etrafında hiçbir şeyin doğru olmaması
 • Kişinin çok sakar olması ve sürekli her işinin ters gitmesi
 • İnsanlar ile kişinin iletişim kuramaması

Bunun gibi şeyler insanlarda en çok görülen büyü etkilerinden birkaç tanesidir. Büyü etkisi aslında çok rahat fark edilir ancak bunların tamamını büyüye yormak zordur. Genellikle nazar, psikolojik bir travma gibi şeylere yorulur. Bu nedenle her defasında insanlar daha farklı şekillerde tedavi edilmeye çalışsalar da işin içerisinde büyü olduğu çok sonradan anlaşılır.

Uzaktan Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır?

Bir büyünün uzaktan veya yakından yapılması aslında hiçbir şeyi değiştirmez. Büyüyü fark ettiğiniz anda artık onun bozulması için neler yapabilirsiniz onu düşünmek gerekir. İşte bu noktadan itibaren yapılması gereken şey insanların büyü etkisi ile neler yapabileceklerini bilmek ve uzman bir medyum bulmaktır.

Medyumlar, hayatlarını büyü ile ilgili şeylere adadıkları için sizlere yardımı dokunabilecek tek kişilerdir. Büyünün yapılması da bozulması da onlardan sorulur. Ancak dünyada her gün biraz daha yaygınlaşan büyüden dolayı sektör çok hareketlidir. Medyumların arasında ise sadece güvenilir ve gerçek olanları değil aynı zamanda sahtekar olanlarda katılmıştır.

Güvenilir Medyum Nasıl Bulunur?

Güvenilir medyum nasıl bulunur sorusunun cevabı aslında çok basittir. İnternet üzerinde medyumlar hakkında yapılacak olan araştırma ile aranılan medyum bulunabilir. Ancak araştırmalarda tecrübeli kişilerin yorumlarının okunması çok önemlidir.

Uzaktan yapılan büyü nasıl anlaşılır sorusu ile başlayan bir süreçte medyumlar hakkında çok detaylı bilgiler yapılan yorumlarda görülmektedir. İnsanlar yorumlarda medyumların tüm özelliklerinden ve sürecin başından itibaren neler yaptıklarından bahsetmektedirler. O nedenle araştırmaya yorumlar üzerinden devam etmek gerekir.

Sadece Türkiye değil, başta Almanya olmak üzere yurtdışında birçok yere de hizmet veren Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Medyum Ali Gürses’in Memurlar.net’e verdiği röportaj
Medyum Ali Gürses’in ABC Gazetesi’ne verdiği röportaj
Medyum Ali Gürses’in İstanbul Haber’e verdiği röportaj

Previous Post Next Post

You Might Also Like

2 Yorum

 • Reply ZEZE at

  BEN İKİ DEFA ÜNİ SINAVI KAZANDIM BAŞKA ŞEHİRDE AİLEM GÖNDERMEDİ ÜÇÜNCÜDE DE KAZANDIM YİNE GÖNDERMEYECEĞİZ DEDİLER GELECEĞİMLE OYNUYORSUNUZ DEMEME RAĞMEN İKNA EDEMEDİM
  İKNA VEFKİ YAPTIRMAK İÇİN ALİ GÜRSES HOCAYLA ÇALIŞTIM DAHA ÖNCE EVLENEN BİR ARKADAŞIM EVLİLİK İÇİN BU HOCAYLA ÇALIŞMIŞTI
  SİZE YEMİN EDERİM DAHA BİR HAFTA GEÇMEDEN BABAM GELİP SANA GÜVENİYORUZ İSTEDİĞİNİ YAPABİLİRSİN DEDİ BİR HAFTA ÖNCE İSTERSEN DÜNYANIN EN İYİ ÜNİSİNİ KAZAN YİNEDE GİDEMEZSİN DİYEN ADAM DEĞİŞTİ ÇOK DEĞİŞİK HİSSETTİM KENDİMİ AMA ALLAHA ŞÜKÜR HAYATIMI KURACAK BİR BÖLÜME GİRDİM İKNA ÇALIŞMASI TUTTU BAŞARILIYDI

 • Reply Ali hoca at

  Üzerimde yıllardır geçmek bilmeyen bir miskinlik var neye elimi atsam yapamaz haldeyim hiçbir şekilde isteklerim olmuyor sürekli içimden gelmemesi yüzünden hayatım kötüye gidiyor aynısı arkadaşımda da varmış o medyum hocaya gitmiş bana da tavsiye etti
  Araştırdım ali gürses hocayı buldum hakkında iyi yorumlar çok olunca o hocayla görüştüm ben de ali beyin telefonu 05355906275. Bakım diye bir şey yaptı. Hiç bilmediğim şeyler olduğundan çok detay veremeyeceğim ama bakım sonrasında üstümde büyü olduğu ortaya çıktı söylediği tüm her detay da nokta atışı oldu.
  Büyüyü bozmak için gereken işlemi yaptı sonrasında resmen üstümdeki kötü enerji gitti sürekli ertelediğim tüm işleri yapabilir hale geldim nasıl oldu ne yaptı bilmiyorum ama allah ondan razı olsun
  Böyle şeyler yaşayanlar varsa olmaz olmaz demeyin bir bakım yaptırın bence siz de hiç beklemediğiniz şeyler olabiliyor çünkü

 • Leave a Reply