Medyum Ali Gürses

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü yapılırken insanların enerjileri üzerinde baskı kurulmak zorundadır. Medyum hocalar kullandıkları farklı büyü yöntemleri ile bunu sağlar. Bağlama büyüsü gibi çalışmalar yapılırken kimi zaman medyumların papaz büyüsü ve benzeri diğer büyü yöntemlerine başvurduğu da görülebilmektedir.

Bağlama büyüsü yapısı gereği oldukça yoğun etki eden bir büyü çalışmasıdır. Bu çalışmanın doğru şekilde yapılabilmesi için yüksek bir nefes gücüne ihtiyaç duyulur. Her medyum hoca doğru şekilde bağlama büyüsü yapamaz.

Bu zorlu büyüyü yaparken kullanılacak yöntemlerin her biri enerjisel incelemeler sonucu belirlenmektedir. Medyumlar, ilk olarak bağlama büyüsü yapılacak olan kişilerin enerjilerine bakarak hangi çalışmanın uygun olduğuna karar verir. Bu çalışmalarda yerine göre malzeme kullanılır bazı durumlarda sadece medyum hocanın nefes gücü yeterli olur.

İşinin ehli bir medyum hoca tarafından yapılan bağlama büyüsü diğer medyumların yaptıklarına kıyasla çok daha kısa sürede etki gösterir. Gerektiği durumlarda medyum hoca tarafından yapılan ek çalışmalar ile büyünün daha kısa sürede tutması da sağlanabilmektedir.

En Etkili Bağlama Büyüsü Yöntemi Nedir?

Bağlama büyüsü yapılırken hangi yöntemin en etkili olacağını belirlemenin tek yolu medyum hocalar tarafından yapılacak detaylı bir incelemedir. Bu inceleme fiziksel boyutta gerçekleşmez. Kişilerin manevi alemlerde var olan enerjileri detaylı bir şekilde incelenerek, kullanılacak olan büyü yöntemlerinden hangisinin en uygunu olduğuna karar verilir.

İnsanların enerjisi de tıpkı parmak izi gibi farklıdır. Öte alemde her canlının kendine ait bir enerjisi bulunur. Bitkiler de dahil olmak üzere her canlıda var olan bu enerjiler herkes için farklı bir çalışma yapılmasını gerektirir.

Bağlama büyüsü yapan medyum hocalar, büyü iki kişiye yapılıyorsa her ikisinin de enerjisini bu doğrultuda incelemek zorundadır. Bir insan için yapılan bağlama büyüsü çok etkili olurken başka birine yapılan büyüde aynı etki görülemeyebilir. Bu nedenle kesin olarak en etkili bağlama büyüsü yöntemi ile ilgili bilgi vermek mümkün olamaz.

Bağlama Büyüsü Kesin Tutar Mı?

Bağlama büyüsü doğru şekilde yapılırsa kısa süre içerisinde etkisini gösteren bir çalışmadır. Bu çalışmanın tutması için gereken tek şart doğru şekilde yapılmasıdır. Bunun için işinin ehli bir medyum hoca ile çalışmak gerekir.

Büyüler öte alemlerde var olan enerjiler ile şekillenir. Sonsuz bir güce sahip olan öte alemlerdeki her şey insanın sınırlı aklıyla anlaşılamaz. Bu nedenle bağlama büyüsünün kesin olarak tutup tutmayacağını söylemek fazlasıyla zordur.

Büyünün tutma ihtimalini yükseltmek için mutlaka işinin ehli biriyle çalışmak gereklidir. Böyle bir medyum ile çalıştığınız sürece gereken her türlü işlem eksiksiz olarak yapılacak, böylece büyünün tutması sağlanacaktır.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

4 Yorum

 • Reply Seda at

  Ali bey Türkiye’deki en iyi medyum hocalardan biri olabilir. Çok araştırma yaptım doğru tercihi yaptığıma inanıyorum…

 • Reply Cambaz at

  Gerçekten de güvenilir ve işinde uzman biriymiş. Başta inanmıyordum ama işlemin sonucunu gördükten sonra fikrim değişti.

 • Reply Nurbanu at

  Arkadaşlar Medyum Ali Gürses isimli hocaya güvenebilirsiniz ben çok memnun kaldım. Önceden nişanlım ile sürekli olarak sıkıntılar yaşıyorduk, ikimiz de sebepleri tam anlayamıyorduk. Kimi zaman normal haldeyken bile sıkıntılar oluşuyordu.
  Medyum Ali Hoca’ya durumu anlattığımda aramızdaki sıcaklıkla alakalı bir çalışma yapılabileceğini söyledi. Vefk adı verilen bir işlem yaptı. Bir haftada elime ulaştı, kargoyla göndermiş. Yurtdışında yaşıyor olmama rağmen sorunsuz şekilde elime ulaştı.
  Anlattığı şekilde kullanmaya başladım, normalde söylediği süreden çok daha hızlı etki etti. Ben bu kadar hızlı sonuç vereceğini tahmin etmiyordum. En fazla kırk günde etki edeceğini söylemişti ama benim yaptırdığım çalışma 10-15 günden itibaren etkisini göstermeye başladı. Vefkin nasıl kullanılacağını bilmiyorsanız endişe etmenize gerek yok, ali hoca anlatıyor detaylıca.

 • Reply selen at

  nereden baslasam bilmiyorum belki aranizda yargılayanlar falan olacaktır ama durumu yasamadan bilemezsiniz emin olun ben cok cektim gercekten bunu anlayamazsınız esim bana psikolojik olarak cok siddet uyguladı kendimi cok yetersiz hissettim gunlerce agladım en son bosanma asamasına geldim kafaya koydum ama ailelerimiz tutucu bosanmak onlar icin ölümle eşdeğer kimse kabul etmedi yapacak bir çare bulamadım en son ali gürses hocaya danıştım hocaya internetten ulaştım sitesi medyumali.com hoca bana soğutma büyüsü çalışması tavsiye etti yapalım hocam dedim hiç düşünmeden bana tavsiyelerde öğütlerde bulundu çalışmayı da kısa sürede tam istediğim gibi gönderdi gizli bir şekilde sonrasında eşim kendi kendine ailesini ikna etmeye başladı ben istemiyorum evli kalmak başkasını istiyorum demeye başladı yani benim istediğim oldu ben de boşanmak istemesem de beni istemeyenle yaşayamam diyerek kendi ailemi ikna ettim şu an mahkeme günümüz belli allaha çok şükür kurtuluyorum bu adamdan

 • Leave a Reply