Medyum Ali Gürses

Medyum Ali Gürses Canbar Büyüsü

Büyüler hiçbir zaman fizik kanunlarına tabi olmamaktadır. Bu sonsuz alemlerde gerçekleşen tüm çalışmalar tamamen sonsuz bir manevi güç ile gerçekleşmekte, hiçbir şekilde fiziki kanunları taşımamaktadır. Bu nedenle canbar büyüsü gibi büyüler dünyanın her yerine yapılabilir.

İşinin ehli olan bir medyum hoca tüm büyü çalışmalarında olduğu gibi bu büyüde de her daim en etkili yöntemi seçer. Bu yöntemin ne olacağı enerjisel bir ön inceleme sonucunda gerçekleşir. Medyum hoca, büyü yapılmadan önce en iyi seçimi yaptıktan sonra büyü çalışmasına başlar.

Bazı insanlara uzaktan büyü yapılamayabilir. Bunun sebebi enerji alanlarından kaynaklıdır. Ancak bu tarz durumlar çok nadir görülür. Canbar büyüsü gibi büyü çalışmalarında neredeyse her zaman uzaktan büyü yapılabilir. Eğer büyülenecek olan kişilere herhangi bir büyülü nesne gönderilmesi gerekiyorsa, medyum hoca kargo yoluyla çalışmayı iletecektir.

Canbar Büyüsü Uzaktan Yapılırsa Etkisi Değişir Mi?

Bazı çevrelerde yaygın olarak uzaktan yapılan büyülerin etkisiz olduğu düşünülmektedir. Ancak böyle bir durum hiçbir zaman söz konusu olamaz. Doğru şekilde yapılan bir büyü ister uzaktan ister yakından yapılıyor olsun her zaman yoğun ve net bir etki gösterecektir. Canbar büyüsü de medyum hocanın konumundan bağımsız şekilde istenen her yerde yapılabilir.

Uzak mesafeden yapılan canbar büyüsünde kullanılacak olan malzemeler medyum hoca tarafından temin edilir. Bu malzemelere sıradan insanların erişmesi oldukça zor olduğu için mutlaka iyi bir medyum tarafından yapılması önemlidir. Tecrübeli ve işinin ehli olmayan medyumlar bu malzemeleri temin edemeyecektir.

Kimi zaman malzeme olmadan canbar büyüsü de yapılabilir. Ancak ceylan derisi neredeyse tüm büyü çalışmaları için kullanılır. Hangi büyü çalışmasının kime uygun olacağı en doğru şekilde medyum tarafından belirlenebilir.

Büyülerin uzaktan veya yakından yapılması herhangi bir etki değiştirmeyecektir. Tek gereken büyüyü yapan kişinin işinin ehli olması ve kuvvetli bir nefes gücüne sahip olmasıdır.

Canbar Büyüsü Yaparken Medyumun Farklı Ülkede Olması Önemli Midir?

Büyüler yapılırken hiçbir zaman fizik kanunlarına göre düşünmemek gereklidir. Medyumlar yaptıkları çalışmaları gaybın sonsuz enerjisi ile yaparlar. Bu enerjileri dünyanın istediğiniz her yerine yönlendirmek ve etki görmek mümkündür.

Canbar büyüsü yapan medyum hoca işini doğru yaptığı sürece ortaya çıkan enerjide herhangi bir eksiklik görülmeyecektir. Medyumlar sorunsuz bir şekilde büyüyü başka ülkelere yapabilir. Hatta vefk gibi kişiye ulaştırılması gereken çalışmalar bile kargo ile gönderilerek istenen her türlü etki sağlanabilmektedir. Tek yapmanız gereken bu işte tecrübeli bir medyum bulmaktır.

Gerçek medyum hocaları ararken, özellikle canbar büyüsü gibi büyü çalışmaları konusunda bilgi sahibi olduklarından emin olmanız gereklidir. Bunun için yapabileceğiniz tek şey medyum hocalar hakkında yazılmış yorumları okumaktır.

Sadece Türkiye değil, başta Almanya olmak üzere yurtdışında birçok yere de hizmet veren Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, canbar büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden ulaşılabilir.

Medyum Ali Gürses’in Memurlar.net’e verdiği röportaj
Medyum Ali Gürses’in Haberler.com’a verdiği röportaj
Medyum Ali Gürses’in İstanbul Haber’e verdiği röportaj

Previous Post Next Post

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

9 Yorum

 • Reply davut at

  almanyaya kacak olarak geldim burada doner dukkaninda calisiyorum ama isim gucum hep ters gidiyordu allah razi olsun bir akrabam ali gurses hocayi tavsiye etti rizik acma vefki yaptirdim yaptirdigim vefk resmen hayatimi degistirdi oturma iznim cikti resmen mucizevi sekilde oldu hemde sonra calistigim yerin sahibi patronum baska bi is yapmaya basladi dukkeni bana devretmeyi teklif etti cok uygun fiyata hemde simdi oglumla beraber biz isletiyoruz isimiz gucumuz yerinde maddi durumumuz duzgun cok sukur hersey yoluna girmis durumda

 • Reply Ben at

  Ali hocaya işlem için parayı yanlışlıkla iki defa gönderdim, ben farketmemiştim bile hemen bana ulaşıp iademi gerçekleştirdi. Çalışmanın kalitesine zaten hiçbir şey demiyorum, muhteşem bir işlem yapıldı. Dürüstlüğü ve ilgisi gerçekten bu mesleği hakkıyla yaptığını ispatlıyor. Allah razı olsun.

 • Reply Kaan at

  Daha önce çok kez medyum hocaların çözemediği sorunumu ali gürses hoca tek seferde çözmeyi başardı. Sorunumu uzun uzun dinleyip ne yapılabileceğini araştırıp bana dönüş yaptı, vefk yapılır dedi, ben de bunun üzerine hocaya güvendim ve çalışmaya karar verdim. Yaklaşık bir hafta gibi bir sürede işlemi tamamlayıp gönderdi. Sonrasında çok rahatladım, iki günde sorun çözüldü diyebilirim. Uzman bir hoca olduğu belli.

 • Reply sevinc at

  kizim kendisine zarar veren birine gonlunu kaptirmisti aile dostumuz ikinci annem dedigim bir teyzem araciligiyla ali gurses hocayi buldum yaptigi islem sonrasinda kizim kendi kedine sogudu uzaklasti allaha sukur kazasiz belasiz atlattik tesekkur etmek istedim buradanda

 • Reply Melike at

  Ben bu tarz konularda sadece yapılan işin kalitesi değil aynı zamanda hocanın yaklaşımının da önemli olduğuna inanırım. Ali Gürses hoca bana bunu bir kez daha gösterdi. Kendisinin ilgisi alakası sayesinde baştan itibaren güvendim ve işlem yaptırırken aklımda hiç soru işareti kalmadı.
  Vefkimi de bir haftada göndererek sözünde durdu. Allah razı olsun, çok memnun kaldığım bir çalışma oldu benim için. Herkeze de tavsiye ederim.

 • Reply Kazım at

  ali hocaya nasıl ulaşabilirim? Bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olabilirmi? Vefk yaptırmak istiyorum soğutma amaçlı ama kendisinin bu çalışmayı yapıp yapmadığını bilmiyorum, çok adını duyduğum bi hoca acaba bu çalışmayı yapıyormu bi de telefon numarası nedir? teşekkürler

  • Reply ceren at

   05355906275 telefonu

 • Reply Halit at

  Papaz büyüsü adında bir işlem için Ali Gürses hoca ile çalışma yaptım. Kardeşimin evleneceği kadının kötü niyetli bir insan olduğunu bildiğim için ondan ayrılmasını veya uzaklaşmasını istedim, veya kardeşimin ondan uzaklaşarak dediklerime ikna olmasını istedim. Ne kadar fotoğraf belge göstersem de inandıramadığım için mecburen bu yola başvurmak zorunda kaldım.
  Sonucunda normalde birlikte olmaları gereken yerlere ayrı ayrı gitmeye başladılar. Bir hafta aldı etki göstermesi. Birbirlerine olan hareketleri falan hep değişmeye başladı, ikisi de bozuntuya vermemek için söylemiyorlar ama ayrılacaklarını duyuyorum etraftan hep. Kardeşim de geçen gün soğuduğunu ve haklı olduğumu söyleyip benden özür dilemişti. Memnun kaldım bu işlemden, başka şeyler için de yapılabiliyor galiba, ihtiyacı olanlara duyrulur.

 • Reply Saadet at

  Dükkanda sürekli zarar etmemiz neticesinde bereket vefki yaptırdım Ali Gürses hocaya. Yaptırılan çalışma bir haftada geldi, hiç sorun çıkmadı ama ben bu çalışmanın nasıl işlediğini anlatarak Allah’ın ne kadar büyük olduğunu size göstermek istiyorum.
  Normalde ben kendimden kaynaklı bir sıkıntı olduğunu düşünmüştüm. Ali hoca farklı şeylerden kaynaklanıyor olabilir, vefk her türlüsünü çözecektir diyerek anlatmıştı. Vefk geldikten sonraki 15. Günde dükkandan sürekli para çalan bir çalışan olduğunu fark ettik. Faturaları değiştirip değiştirip kendine para alıyormuş ve bizim zarar etmemizdeki en büyük sebeplerden biri olduğunu fark ettik.
  Vefk bende böyle etki etti, şu an dükkanım tekrar kar eder halde. Ayrıca müşteri sayısının da arttığını belirtmek istiyorum sadece bu değil bereket de gelmiş oldu dükkana. Vefklerin etkisi ile ilgili görüştüğümde ömürlük olduğunu söylediği için ilerde de vefkin daha iyi olacağını düşünüyorum Allah’a şükür işe yaradı bende.

 • Leave a Reply