Medyum Ali Gürses

Stuttgart Medyum Hocalar

Maddi olarak son yüzyılda pek çok gelişme insanoğlunu tatmin etse de bu durum diğer taraftan manevi boşlukların oluşmasını sağlamıştır. İnsanlar daha bir bencil olmuşlar ve birbirleri ile olan dayanışmaları neredeyse son bulmuştur. Her geçen gün daha bir kötüye giden dünya üzerinde insanlar manevi olarak kendilerinin tatmin olmasını sağlamak amacıyla medyum hocalara giderler. Stuttgart medyum hocalar, insanların bu ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan profesyonel kişilerdir.

Dünyada yaşadığımız alem dışında birde manevi varlıkların yaşadığı başka bir alem daha vardır. Burada 3 harflilerden tutun da ölen kişilerin ruhlarına kadar pek çok soyut sayabileceğimiz varlıklar yaşar. Kimi zaman onlar bizim dünyamıza girerken kimi zamansa dünyamızdan onların dünyasına giren yabancı ziyaretçiler bulunur. Günümüzde bu misyon ve görev gerçek medyum hocalara verilmiştir.

Medyum hocalar, bu alemden diğer aleme geçerken trans haline geçerler. Bunun için uygun koşulları sağlayan hocalar ruhlarının bedenlerini terk etmesini sağlarlar. Ancak bu sayede ruhlar alemine yolculuk yapabilirler ve oradaki varlıklar ile temas kurabilirler.

Almanya’da en çok Berlin, Hamburg, Münih, Köln, Frankfurt, Stuttgart, Düsseldorf, Dortmund, Essen, Leipzig, Bremen, Dresden, Hannover, Nürnberg, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Beilefeld, Bonn, Münster, Karlsruhe, Mannheim, Augsburg, Weisbaden, Gelsenkirchen, Mönchengladbach, Braunschweig, Chemnitz, Kiel, Aachen gibi Türk nüfusunun yoğun olduğu şehirlerden medyum aratılıyor.

Stuttgart Medyum Hocalar ve Manevi Alemlere Yolculuk

Manevi alemlerde bulunan varlıklar ile temas kurmak elbette böyle anlatıldığı kadar kolay değildir. Bunun için hocalar, yıllar boyu çalışacakları bir süreç içerisine girerler. Böylelikle onlardan istenilen tüm şeylerde yerine getirilmiş olur.

Hocalar aslında doğuştan gelen yetenekleri ile bu varlıklar ile dünyamız sınırları içerisinde bir etkileşim içerisine girerler. Ancak bu etkileşim boyutu her zaman için sınırlı miktardadır. Ta ki, bir hoca artık kendisini medyum olarak yetiştirmeye karar verene kadar bu süreç böyle ilerler.

Medyum hocalar, yapacakları her işlemlerde ve güçlerini kullanmaları gerektiği zaman bunun için bir bedel öderler. Bazı zamanlarda bu bedeller göze alınabilecek şeyler iken bazı zamanlarda ise çok daha büyük şeyler olabilir. İnsanlar gelen isteklerden ak büyüler göze alınabilecek olan bedelleri kapsar. Ancak kara büyü veya kırmızı büyü olarak adlandırılan kötü niyetli büyüler için ödenecek bedel her zaman göze alınamayabilir.

Stuttgart medyum hocalar, insanlara özellikle ak büyü yapma konusunda çok isteklidirler. Çünkü onların bu mesleği seçme ve icra etme noktasında en önemli dayanakları insanların mutlu olmasıdır. Bu anlamda sürekli olarak kendilerini geliştiren hocalar, insanların isteklerini yerine getirmek için çok çalışırlar.

Medyum mesleği günümüzde çok fazla sayıda ilgi çekmektedir ve popüler hale gelmeye başlamıştır. Meslek bu kadar ilgi çekici bir hale geldiğinde ise bu mesleğe elbette kötü niyetli kişilerde el atmaya başlar. İnsanları kandırmak ve onlardan menfaat elde etmek isteyen dolandırıcılarda sektör içerisinde cirit atmaktadır. Stuttgart medyum hocalar arasında dahi bulunabilen sahte hocalardan korunmanın tek yolu ise bir hocaya başvurmadan önce onun hakkında araştırma yapmak ve olumlu referanslara göz atmaktır.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden ulaşılabilir. Medyum Ali Hoca Almanya’ya da hizmet vermektedir.

Previous Post Next Post

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

1 Yorum

  • Reply ali gurses at

    selam arkadaslar benim cok sevdigim bir arkadasimla aram kotu olaylar sonrası sogumustu yani kavgamiz olmadida artik guvenmez olduk birbirimize oda cok yalan soyledi bana bende yalanlar soyledim oyle olunca eski tat olmuyor benim tek guvendigim arkadasim kendisiydi bu yuzden ne yapsam diye düşünürken bir arkadasimin tavsiyesiyle ali hocayi buldum oda benzer bir konuda arkadasiyla alacak verecek meselesine ali hocaya islem yaptirmis aralari bozulmadan hallolmus bunu duyunca bende heveslendim hemen mesaj attim ali gurses hocaya sagolsun ilgilendi hemen yardimci oldu cok surmeden buyunun etkisi gorulmaya basladi zaten bir hafta bile olmamisti diyebiliirm konusmamizda yavas yavas yerine geldi aramizda eskisi gibi sicaklik samimiyet olustu cok sukur dostumla kopmadan eskisi gibi olmayi basardik bu tur konularda problemi olanlara mutlaka oneririm ali beyi

  • Leave a Reply