Medyum Ali Gürses

Domuz Yağı Büyüsü

Medyum hocaların yaptığı pek çok farklı büyü çalışması hayatımızı iyi veya kötü yönde etkilemektedir. Kimi zaman kendi yaptırdığımız büyü çalışmaları ile olumlu etkiler elde ederken kimi zaman başkaları tarafından bize yapılan, domuz yağı büyüsü gibi büyü çalışmaları ile istenmeyen durumlarla karşılaşmak mümkündür.

Medyum hocalar, domuz yağı büyüsü gibi büyüler ile ayırma ve soğutma etkisi alabilmektedir. Kişiler üzerine yapılabilen bu çalışma ile insanların yuvası yıkılmakta, ilişkileri bozulabilmektedir. Kara büyü enerjisi içermiyor ve insanlara herhangi bir zararı bulunmuyor olsa da bu büyüden kötü etkilenmek gayet normaldir.

Domuz yağı büyüsü her ne kadar hayatımıza etki ediyor olsa da manevi alemlerin bize sunduğu başka hediyeleri kullanarak bu durumdan daha az etkilenebilmemiz mümkündür. Medyum hocalar, domuz yağı büyüsü yapılan kişilerin üzerine yer eden kötü enerjileri bozabilir ve büyünün etkisinden kurtarabilir. Bu işlem, sadece domuz yağı büyüsü için değil tüm diğer büyü çalışmaları için yapılabilmektedir.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Domuz yağı büyüsü bozulmak istendiği zaman öncelikle büyünün ne tarz bir yöntem kullanılarak yapıldığı belirlenir. Bu belirleme işlemi tıpkı büyünün yapılışı gibi öte alemlerde gerçekleşmektedir. Medyum hocalar, enerjisel bir okuma yapar ve büyüyü nasıl bozacaklarını kesin olarak belirler.

Bu belirleme işleminin ardından, manevi bağlara yapışan kötücül enerjilerin silinme aşamasına geçilir. Domuz yağı büyüsü yapıldığında, kişilerin arasındaki duygusal bağlar doğrudan etkilendiği için öncelikle bu bağların eski haline getirilmesi gereklidir. Bu işlem sırasında pek çok farklı ilimden ve yöntemden yararlanılır.

Büyünün bozulması sırasında kullanılan yöntemler her daim gizli tutulmaktadır. Her medyum hocanın kendine ait bir yöntemi olabilir. Her ne kadar yöntemler değişiyor olsa da sonuç her zaman aynı olacaktır. Eğer medyum hoca işinin ehli ise, kolayca domuz yağı büyüsünü bozacak ve hayatınızın eski haline dönmesini sağlayacaktır.

Domuz Yağı Büyüsü Kesin Bozulabilir Mi?

Domuz yağı büyüsü de dahil olmak üzere, öte alemlerin enerjisi kullanılarak yapılan her çalışma bozulabilir. İşinin ehli olan uzman medyumlar enerjileri en iyi şekilde kullanır ve büyü çalışmasını tersine çevirir.

Ancak, bazı büyülerin diğerlerine göre bozulması çok daha zor olabilir. Bu durum kimi domuz yağı büyüsünde de görülebilmektedir. Büyüyü yapan medyum hoca, işinde ne kadar iyiyse büyünün bozulması da o kadar güç olacaktır.

Domuz yağı büyüsü etkili bir çalışma olarak biliniyor olsa da bu çalışmadan daha etkili büyüler de bulunmaktadır. Papaz büyüsü, bu çalışmayla kıyaslandığında çok daha hızlı ve yoğun etkiler gösterir. Bu gibi çalışmaların bozulması çok daha zor olabilir.

Sadece Türkiye değil, başta Almanya olmak üzere yurtdışında birçok yere de hizmet veren Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

2 Yorum

 • Reply Sonuç at

  En yakın arkadaşımla aramızda her zaman güzel bir bağ vardı ama kendisi duygularına yenik düşerek bana aşık oldunu itiraf etti üstelik kendisinin nişanlısı var ben bu durumdan çok rahatsız oldum ama arkadaşlığımın da bozulmasını istemedim
  Bunu yakın bir dostuma anlattığımda bana soğutma büyüsü yaptır dedi bunun üzerine internette biraz araştırma yaparak medyum ali hocayı buldum
  Hocaya durumu anlattığımda tıpkı arkadaşımın dediği gibi soğutma büyüsü yapılabileceğini söyledi biraz sorularım vardı onları sorduktan sonra karar verdim yaptırmaya
  Arkadaşım benden çok kısa sürede uzaklaştı ama sadece duygusal anlamda uzaklaştı arkadaşlığımız aynen devam ediyor
  Kendisi onun dönemsel stresten vs. kaynaklandığını düşünüyor şu an hiçbir hissi yok ve eskisinden daha samimi şekilde dostluğumuz devam ediyor
  Hocaya ulaştığım numara ve telefonu da bırakıyorum 535 590 62 75 – [email protected]

 • Reply Mesele at

  Öncelikle hiç kimsenin beni yargılamaya hakkı yok onu söyleyeyim. Çünkü bu gibi konular gerçekten özel konular, ben evliliğimde gayet mutluyum, benim gibi bir durumda olan ve sıkıntı yaşayan kişiler için bu yorumu yazıyorum.
  Kuzenim ile birbirimize aşıktık yıllardan beri, evlenmek istediğimizi söylediğimizde aileler çok büyük şekilde karşı çıktı. Ne yaptıysak ikna edememiştik.
  En son internette bu konu ile ilgili araştırma yaparken bir kişinin benzer durumda Ali Gürses hoca ile çalışma yaptığını, ikna işlemi yaptırdığını gördüm.
  Hatta ihtiyacı olanlar için buraya numarasını da bırakıyorum. 535 590 62 75 numarasından ulaşmıştım.
  Hocaya durumu anlattım beni hiç yargılamadan ve kötü söz söylemeden nasıl bir çalışma olabileceğini anlattı. İkna büyüsü adında bir çalışma yaptırdım. Etkisi 20 gün civarında ortaya çıkmaya başladı. Önce eşimin ailesi yumuşadı, bize geldiler, bizimkilerin görüşleri değişmeye başladı. Gençler sevmiş engel olmak bize yakışmaz gibi şeyler söylemeye başladılar. Normalde resmen kanlı bıçaklı olacak kavgalı kişiler kırk yıllık dost gibi hareket etmeye başladı. Eşim de ben de çok büyük şaşkınlık yaşadık buna şahit oldunca. Ali Gürses hocaya ayrıca teşekkür ediyorum hem benim durumumu yargılamadan çözüm önerdiği hem de böyle bir işlem yaparak yuvama ve mutluluğuma vesile olduğu için.

 • Leave a Reply