Medyum Ali Gürses

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Soğutma büyüleri, insanların birbirlerine karşı sevgisini kaybetmeleri için yapılır. Karşı taraf hakkında hiçbir şey hissedilmemesi için yapılan bu tür büyülerde önemli olan kişilerin arasındaki bağı koparmaktır. Soğutma büyüsü nasıl anlaşılır sorusu ile erken teşhis edilen büyüyü bozmakta mümkün olmaktadır.

Bir büyünün anlaşılması için çok iyi bir şekilde gözlem yapılması gerekir. Genellikle büyüyü yapan kişiler, büyü yapılan kişinin en yakınında bulunan kişilerdir. Dolayısı ile onların haricindeki kişilerin büyüyü fark etmesi ve büyüyü bozmak için girişimlere başlaması gerekir. Bir büyünün fark edilmesi şu şekillerde gerçekleşebilir:

  • Kişinin davranışlarının gözlenmesi
  • Büyülü / tılsımlı bir nesnenin bulunması
  • Medyum tarafından ortamda büyü olduğunun söylenmesi

Bu 3 yöntem ile fark edilen büyü, eğer ki erken fark edilmişse o zaman etkisini çok yaygınlaştırmadan bozulabilir. Soğutma büyüsü nasıl anlaşılır konusunda yukarıdaki maddeler ile birlikte büyünün anlaşılması ve sonrasında bozulması mümkündür. Ancak bozma işlemlerini tek başınıza yapmamalı ve muhakkak bir medyumdan yardım almanız gerekir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Soğutma büyüsünü anlamak için öncelikle onun insanlara nasıl etki ettiğini bilmek gerekir. Büyü, kolay bir şekilde etki eder ve basit bir şekilde fark edilebilir. İlk aşamada büyü yavaş yavaş etki gösterir ve insanların arasındaki bağa odaklanır. İlk hedefte o bağı kırmak vardır.

Sonraki aşamada ise büyünün insanlara nefret tohumları ekmesi gerekir. Bu tohumlar ile birlikte insanların arasına kara kedi girer ve birbirlerine küsmeler başlar. Esas etkisi ise kavgalar, tartışmalar başladığında gösterir. İnsanlar bir müddet sonra kavga etmeye başlar. Bu andan itibaren büyünün etkisi de rahat bir şekilde görülmeye başlar. Dikkatli bir kişi ortamda bir tuhaflık olduğunu anlar ve soğutma büyüsü nasıl anlaşılır diye araştırmaya başlar.

Hangi Medyumlar Soğutma Büyüsünü Bozabilir?

Büyü denilince akla ilk olarak medyumlardan yardım almak gelir. Bu durumda medyumlar, insanlara güçleri orantısında yardımcı olur. Doğuştan gelen güçlerini kullanarak Gayb alemlerinden yardım alan medyumlar özel yeteneklere sahiptir. Engin bilgileri, güçleri ve özel yetenekleri ile birlikte büyü ile ilgili tüm süreçlerde söz sahibidirler.

Büyü söz konusu olduğu zaman diliminde ilk iş bir medyuma danışmak olmalıdır. Medyumlar, büyü yaparak veya büyü bozarak danışanları tarafından gelen istekleri yerine getirir. Ancak her medyum güvenilir ve hakiki değildir. Bu nedenle soğutma büyüsü nasıl anlaşılır konusunda hakiki bir medyum bulmak gerekir. İnternetten ve yakın çevrenizden yapacağınız araştırma ile bulabileceğiniz hakiki medyum, sizlere yardımcı olarak büyüyü bozma konusunda rehberlik eder. Kısa sürede büyünün etkisinden kurtulmak istiyorsanız eğer medyumun dediklerini harfiyen yapmak gerekir.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsübağlama büyüsürızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozmayıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

1 Yorum

  • Reply Ses at

    Rızkı veren Allah, Gaybı yaratan da Allah. Hepimizin hayatında bazı sıkıntılar oluyor. Benim de işlerimde bir takım sıkıntılar ortaya çıktı. Bunun sebebini dünyada bulamadım, ne çabalarsam olmadı. Haliyle Rabbimin de öğütlediği gibi biraz da maneviyata yönelmek gerektiğini gördüm. Ali Gürses hocaya bir bakım çalışması ve sonrasında rızık açma işlemi yaptırdım. Çalışmayı bir haftada bitirdik, gereken işlemi yaptık hocamla beraber. Çok şükür rızkımın kapanmasında neden olan şeyi anlamış oldum. İlim çok önemli bir şey. Bu hocanın ilmi sayesinde nasıl düzelteceğimi buldum, bana yaptığı bir işlemle birlikte de işlerim tekrar düzene girdi. Hatta olması halinde kurban keseceğime dair adak adamıştım. Şimdi çok şükür işlerim yolunda. Bakım sırasında birinin kötü niyetle yaptığı olaya şahit olduk. Büyü gibi bir şey yapılmış anlayacağınız. Büyü bozmayı yaptıktan sonra rızkım çok şükür rabbimin de izniyle arttı yoluna girdi. Ali hocaya yardımları için çok teşekkür ederim. Sıkıntısı olan insanlara da tavsiyem rabbimizden umudu kesmeyelim arkadaşlar allah çok büyük. Bilgi almak isterseniz siz de 05355906275 numarası dilerim size de yardımı dokunur.

  • Leave a Reply