Medyum Ali Gürses

Büyü Bozma

Büyülerin yapılış amacı çoğu zaman iyi niyetle olsa da bazı durumlarda insanlar tarafından kötü niyetli çalışmalar yapılabilmektedir. Hangi niyetle olursa olsun yapılan tüm büyüler büyü bozma adı verilen uygulamalar ile tesirsiz hale getirilebilir. Sadece gerçek medyum hocalar tarafından yapılabilen büyü bozma çalışmaları ile birlikte kişilerin üzerinde var olan yabancı enerjilerin etkisi kolayca bozulabilmektedir.

Bir büyünün nasıl bozulacağı, büyüyü yapan medyumun hangi yöntemi kullandığı ile doğrudan bağlantılıdır. Büyü bozma işlemi başlamadan önce, medyum hocalar tarafından yapılan özel enerjisel inceleme ile büyüde kullanılan yöntemler öğrenilir. Bunun ardından hangi bozum yolunun en verimlisi olacağı belirlenir.

medyum yorumları

Büyünün yapılış amacı da büyü bozma işlemi için önemli bir değişkendir. Tam olarak kara büyü sınıfına girmeyen büyü çalışmaları bozulacaksa daha basit yöntemler kullanılabilirken doğrudan zarar vermek için yapılan çalışmalarda kullanılacak olan yöntemler çok daha farklı olacaktır.

Hangi Büyüler Daha Zor Bozulur?

Büyü bozma işi asla basite indirgenemeyecek bir işlemdir. Bu işi yapacak olan kişiler mutlaka büyü konusunda yeteri kadar bilgi sahibi olmak zorundadır. Büyüyü nasıl yapacağını bilmeyen bir kişinin büyü bozma işlemi yapması olası değildir.

Elbette her konuda olduğu gibi metafiziksel çalışmalarda da bazı konular daha zor olarak kabul edilir. Büyü bozma işlemi için de kara büyülerin diğerlerine kıyasla daha zor bozulduğu söylenebilmektedir. Kara büyü çalışmaları doğrudan insanların enerjisine tesir ettiğinden ve zarar verme amacı taşıdığından dolayı daha farklı yöntemlerle bozulmak zorundadır.

Büyü bozan medyumlar hangi amaçla yapılmış olursa olsun, doğru yöntemi kullandıkları sürece her türlü büyü çalışmasını etkisiz kılabilir. İşinin ehli olan bir medyumla çalıştığınız sürece bu konuda herhangi bir endişe taşımanıza gerek yoktur.

Büyüler Hemen Bozulur Mu?

Büyü bozma çalışması yapılırken tıpkı büyünün ilk yapıldığı zaman olduğu gibi belli bir süreye ihtiyaç duyulur. Bu süre pek çok farklı değişkene bağlı olarak ortaya çıkar. Her büyü bozma işlemi için farklı bir süre verilmek zorundadır.

Normal şartlarda, insanların gayb alemleri ile alakalı bilgisi sınırlı olduğu için büyü bozma çalışması ne kadar sürede tutar sorusuna net cevap vermek mümkün olamaz. Yapılan büyünün enerji üzerinde ne kadar tesirli olduğu başta olmak üzere pek çok farklı duruma bağlı olarak bu süre kısa veya uzun olabilir.

Medyumlar büyü bozma çalışmalarında sürenin çok önemli olduğunun bilincindedir. İnsanları kötücül enerjilerin tesirinden en kısa sürede kurtarmak için çalışmalardan mümkün olduğu kadar hızlı etki elde etmeye gayret eder. Çalışmalar sırasında medyum hocanın tecrübesine dayanarak verdiği bir tutma süresi olsa da her çalışma için belli ve kesin bir süre vermek mümkün değildir.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

2 Yorum

 • Reply ALİ GÜRSES at

  ALMANYADAN SELAM, ALİ GÜRSES HOCANIN PAPAZ BÜYÜSÜ GEÇTİĞİMİZ AY ELİME ULAŞTI. BİR HAFTADA KARGOYA VERDİ. BÜYÜYÜ OĞLUM VE EŞİNİN TEKRAR BARIŞMASI İÇİN YAPTIRMIŞTIM. 1 – 21 GÜN ARASI BİR SÜREDE ETKİSİNİN GÖRÜLECEĞİNİ SÖYLEYEREK ÇALIŞMAYA BAŞLADI. ALİ HOCANIN BÜYÜSÜ BANA ULAŞTIKTAN SONRA DEDİĞİ ŞEKİLDE KULLANDIM, ÜÇ GÜN SONRA ARALARI BİRDEN BİRE İYİYE GİTMEYE BAŞLADI. BANA GELİP HER ŞEYİN DAHA İYİ OLDUĞUNU ANLATTI. BÜYÜDEN HABERLERİ YOK AMA MEDYUM ALİ GÜRSES HOCA SAYESİNDE YUVALARI DAHA İYİYE GİDİYOR. İNŞALLAH BÖYLE GİTMEYE DEVAM EDER.

 • Reply suatcan at

  Geçen ay yaptırdığım bereket vefkinden aldığım sonuçları yazacağımı söylemiştim, diğer arkadaşlara rehberlik etmesi açısından yazmak istiyorum. Normalde hiç yorum yapan bir insan değilim ama arkadaşlara söz verdiğim için yazacağım…
  Bereket vefkini Medyum Ali Gürses’e yaptırdım… Gelen vefki dükkanda söylediği yere yerleştirdim, bazı dualar da verdi vefkin tesirini artırmak adına onları da okudum. İlk günler bir şey olmadı açıkçası umudumu kesmiştim ama hiç beklemediğim şeyler olmaya başladı. İlk 10 gün hiçbir etki göremedim…
  Sonrasında yavaş yavaş işler açılmaya başladı ve üstüne hiç geleceğini tahmin etmediğim alacaklarım gelmeye başladı. Genel olarak baktığım zaman geçen ay dükkan kirasını çıkaramamışken bu ay iki aylık kiramı çıkarttım cebime para kaldı. Giderek de etkisini artırıyor. Allah razı olsun, zor dönemimde bana bu şekilde yardımcı oldu.
  Yokluk nedir ben bilirim, inşallah sıkıntısı olanlar dertlerinden bir şekilde kurtulur. Ben çalışmadan çok memnun kaldım. Allah her dertlinin yardımcısı olsun.

 • Leave a Reply