Medyum Ali Gürses

Almanya Büyü Yapan Hocalar

Büyü, insanüstü bir şekilde farklı aracı nesneler kullanılarak yapılan bazı mistik olaylara denir. Büyü yapılması sonrasında doğal dünyayı etkilemek ve yönlendirmek mümkündür. Almanya büyü yapan hocalar, günümüz koşullarında en çok aranan kişilerdir. Bu kişiler içerisinde doğru olana ulaşmak ise oldukça zordur.

Büyü yapımı, tüm dinler tarafından yasaklanmıştır. Ancak günümüzde bilimin yetmediği yerlerde herkes tarafından 2. Alternatif bir şey olarak başvurulabilmektedir. Büyülerin farklı çeşitleri de vardır. Bunlardan bazıları:

 • En yaygın olarak kullanılanı aşık etme büyüsüdür.
 • Erkek ve kadının bağlanması veya boşanması için yapılan büyü
 • Çocuk sahibi olmak için veya kısır kalınması için yapılan büyü
 • Birisinin iyileşmesi veya hastalanması için yapılan büyü
 • Kişinin fakirleşmesi veya zenginleşmesi için yapılan büyü
 • Tarlada yüksek veya düşük verimli olarak mahsul alınmasını sağlayan büyü

Bunların haricinde daha farklı büyüler bulmakta mümkündür. Ancak yukarıdakiler en sık karşılaştığımız büyü çeşitlerinden bir tanesidir.

Almanya Büyü Yapan Hocalar Nasıl Bulunur?

Bahsettiğimiz büyüleri yaptırmak çok risklidir. İşinin ehli olan kişilerin bulunmasının son derece önemli olduğu bu sektörde insanların bir şekilde amaçlara ulaşması hedeflenir. Kendisini hoca olarak tanıtan ancak yaptıklarının hiçbir işe yaramadığı pek çok kişide bulunur. Bu nedenle doğru kişi bulmak önemlidir.

Büyü, oldukça meşakkatli bir işlemler bütünüdür. Büyü yapılması esnasında ufak bir ayrıntının dahi atlanması / yanlış yapılması işi olmaza sürükleyebilir veya yapan kişiye döndürebilir. Oldukça zorlu olan bu süreç içerisinde insanların doğru bir hoca bulması ve bulunca da onun dediklerini harfiyen yapması önemlidir. Doğru hocayı bulmak için belki aylarca sürecek olan bir araştırma içerisine dahi girilebilir.

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Büyü yapıldığı andan itibaren kişide bir takım değişiklikler görülmeye başlanır. Hatta bir kişinin ortada bir sebep yokken hareket, davranış, tavır ve tutumlarında değişiklik görülüyorsa eğer o kişiye büyü yapılmış olma ihtimali yüksektir. Almanya büyü yapan hocalar tarafından bir kişiye büyü yapıldığında onda görülebilen değişiklikler şunlardır:

 • Kişinin kendisini tanıyamaz hale gelmesi
 • Kişinin yaptıklarına anlam verememesi
 • Rüyasında farklı hayvanlar görmesi ve bu durumun onda paniğe neden olması
 • Gece uykuya dalmadan önce bir yorgunluk ve darlık hissinin oluşması
 • Kişinin sürekli olarak şüpheci olması ve takip ediliyormuş gibi hissetmesi
 • Kişinin ayak tabanlarında aşırı sıcaklık oluşması

Tüm bunlar kişiye büyü yapıldığına dair önemli belirtileri oluşturmaktadır. Bu belirtilerin oluşmasına neden olan kişi siz değilseniz eğer kişiyi büyü yapılmış olabileceğine dair uyarıda bulunabilirsiniz. Bu durumdaki bir kişinin kendi kendisini iyileştirmesi mümkündür ancak çok zordur. Yine dışarıdan bir destek alınması ile durumdan kurtulmak mümkündür.

Büyü yapılması oldukça riskli bir iştir. Almanya büyü yapan hocalar eğer doğru kişi bulunabilirse (ki bunlar işinde uzmanlaşmış olan kişilerdir) büyü kısa zamanda amacına ulaşır. Aksi halde uzun süre hiçbir sonuç alınamaz.

Medyum Ali Gürses Almanya’da başta Berlin, Hamburg, Münih, Köln, Frankfurt, Stuttgart, Düsseldorf, Dortmund, Essen, Leipzig, Bremen, Dresden, Hannover, Nürnberg, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Beilefeld, Bonn, Münster, Karlsruhe, Mannheim, Augsburg, Weisbaden, Gelsenkirchen, Mönchengladbach, Braunschweig, Chemnitz, Kiel, Aachen, Halle, Magdeburg, Freiburg, Krefeld, Lübeck, Oberhausen, Erfurt, Mainz, Rostock, Kassel, Hagen, Hamm, Saarbrücken, Mülheim, Postdam, Ludwigshafen, Oldenburg, Leverkusen, Osnabrück ve Solingen olmak üzere tüm şehirlere hizmet vermektedir.

Sadece Türkiye değil, başta Avusturya olmak üzere yurtdışında birçok yere de hizmet veren Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

2 Yorum

 • Reply Ali bey at

  Evlilik gibi hassas konularda işlem yaptıracakken doğru medyum hocayı bulmak çok önemli. Ben de araştırma yapmayı bilen biri olarak görüyorum kendimi. Bu nedenle ali gürses hocayı araştırıp buldum. Ali hoca 05355906275 nolu telefonu kullanıyor ve kendisine ilk ulaştığımda whatsapptan yazdım orada durum kısmını seneler önce güncellemiş yani uzun süredir aynı numarayı kullanıyor kaçıp giden biri gibi görünmedi gözüme zaten araştırdığımdada bissürü insanın memnun kaldığını görmüştüm gerçekten denilen kadar varmış hocanın nitelikleri. Işlem yaptırdığım ilk gün bana söylediğiyle son gün söylediği arasında hiçbir fark olmadı diğer dolandırıcılar sürekli o iş değişti şöyle oldu diyor bu hoca işinin ehli ve güvenilir olduğu için herşeyi düz net şekilde söylüyor. Vefk yaptırmıştım evimin huzuru ve eşimin eve daha bağlı olması için. Çok dışarı çıkan arkadaşlarıyla vakit geçiren evden uzaklaşan adam birden bire değişti ve kendine geldi. Allah razı olsun ali hocanın yaptğı vefk sayesinde oldu tüm bunlar. Ben araştırdım kendi araştırmama göre de en güvenilir gördüğüm ali gürses hocayla çalıştım. Çok memnun kaldım. Çalışmayı düşünen arkadaşlar varsa kesinlikle tavsiye ederim. Işinde çok iyi ve nitelikli bir medyum hoca. Bu arada birçok kez mailden de iletişim kurduk onlara da dönüyor bu yoğunlukta sağolsun medyumalibey@gmail.com maili size de faydası olur umuyorum

 • Reply Tavsiye at

  Çok fazla insanla çalışmayı denedim ama günahlarını almayayım hiçbirinin dürüst olduğunu düşünmüyorum. Tüm bu “sözde” hocalardan ayrı bir yere koyduğum Medyum Ali Gürses ile yaşadığımı ayrı bir yere koyuyorum. Kendisi gerçekten ilim ehli olduğunu belli eden bir hoca. Vefkten ve duadan az çok anlayan biriyim. İşe yaklaşımı, kalitesi ve adamlığı gerçekten övgüyü hak ediyor. Söylediği sözü tutup sadece bir haftada evime kadar kargoyla vefkimi gönderdi. Gelen vefkin etkisinden bahsetmeye bile gerek yok zaten. 12-13 gün gibi bir sürede net sonuçları görmeye başladım. Vefkine güvenim tam. Daha 40 günü doldurmadan böyle sonuçlar almak zaten insana ayrı bir güven ve mutluluk veriyor. Bunca zaman yanarım yanarım araştırıp bu hocayı bulmadığıma yanarım. Başkasıyla uğraşmayın arayın ali hocaya danışın derim ben.

 • Leave a Reply