Medyum Ali Gürses

Muğla Büyü Bozan Hocalar

Ruhani bir olay olan ve büyü insanlık tarihi kadar eskidir. İnsanın var olmasıyla birlikte insan hayatında yer almaya başlamıştır. Ruhani olarak kendini yetiştirmiş, doğuştan özel sahip olan, bazı enerjileri kontrol edebilen kişilerin yapabildiği bir çalışmadır. Muğla büyü bozan hocalar da bu çalışmaları yapabilen kişilerdir.Medyumlar tarafından yapılan büyüler yüzyıllarca tarihi kayıtlarda kendine yer bulmayı başarmıştır. Herkes büyü yapabilir mi sorununun yanıtı, elbette hayırdır. Yüzlerce büyü çeşidi olsa da büyü yapabilmek için bazı özellikleri taşımak şarttır. Büyülere merak duymak, büyü tarihi ile ilgili bilgi olmak, bazı özel yeteneklere sahip olmak, büyü malzemeleri hakkında bilgi sahibi olmak gibi konulara hakim olan kişiler büyü yapabilir. Büyü çalışmalarında kullanılan malzemeleri bilmek kadar bu malzemelerin nasıl bulunacağını da bilmek gerekir. Büyü malzemeleri yanlış seçildiğinde ya da yanlış kullandığında, istenilen sonuca ulaşmak zordur. Doğuştan özel yetenekleri, tecrübeleri ve bilgileri olan kişiler büyü yapabilir. Bu yeteneklerin bir kısmı doğuştan gelmesi gerektiği gibi sonradan da kazanılan yetenekler vardır. Bu nedenle sonradan bu ruhani yeteneklere sahip olan kişiler de büyü çalışmaları yapabilir. Bu yeteneklere sahip olmayan kişiler, yıllarca uğraşsa da büyü yapamaz. Muğla büyü bozan hocalar içinden bu yeteneklere sahip olan kişileri seçmeniz çok daha yararlı olacaktır.

Büyünün Artıları Eksileri Nelerdir?

Büyü birçok din tarafından yasaklanmış bir işlemdir. Büyü İslam dininde de kabul edilen bir olgu değildir. Büyü yapan kişilerin insanların iyiliği için bu çalışmaları yapması gerekir. Evlenmek isteyen, ailesinin dağılmasını istemeyen ya da çocuk sahibi olma isteyen kişilere yardım etmek bunların başında gelebilir. Muğla büyü bozan hocalar da diğer hocalar gibi ruhani yönleri çok yüksek olan kişilerdir. Büyü bozma çalışmalarında başarı gösteren kişiler içinden seçilen hocaların yaptıkları çalışmalar beklenen süreden önce etki gösterir. Büyü yaptıran kişiler mutlu bir yaşama ulaştıkları gibi hayal ettikleri sevgiyi de elde edebilirler. Büyü ile elde edilen sonuçların somut olarak ortaya çıkması diğer kişileri de bu çalışmaları yapmaya teşvik eder. Bereket büyüsü gibi bir büyü çeşidi hane halkının kısmetini açacağı için hayırlı bir iş olarak görülür. Kişilerin kısmetini açmak, kazançlarını artırmak gibi büyüleri yapan kişiler de insanların hayrına bir çalışma yapmış olur. Dinimizde büyünün yeri olmasa da hayırlı bir işe vesile olması halinde uygulayan hocaların hayır duası almasına sebep olur. Muğla büyü bozan hocalar çalışmaları sırasında kendisine danışan kişinin neye ihtiyacı olduğunu belirledikten sonra çalışmalara başlar. Muğla’da hizmet veren medyum hocalara internet aracılığı ile ulaşmak kolay gibi görünse de maalesef gerçek medyumlara ulaşmak o kadar kolay değildir.

Ali Hoca Muğla’daki tüm ilçelere hizmet vermektedir:

Bodrum
Dalaman
Datça
Fethiye
Kavaklıdere
Köyceğiz
Marmaris
Menteşe
Milas
Ortaca
Seydikemer
Ula
Yatağan

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsübağlama büyüsürızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozmayıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

1 Yorum

  • Reply Derman at

    Merhaba deneyimimi yazmak istiyorum, çalıştığım hocanın adı ali gürses, yaptırdığım çalışma bağlama işlemiydi, bu konularda çok bilgim yok ama bu şekilde geçtiğini biliyorum çalışmanın, erkek arkadaşım benim çok istememe rağmen hiçbir şekilde evlenmeye yanaşmıyordu, hatta şüphe ediyordum başkası olduğuna dair yaşantısında, inşallah yoktur olmamıştır, en sonunda ali gürses hocayla iletişime geçtim ve çalışma yaptırdım, yaptırdığım işlemden çok güçlü bir tesir aldım, sanırım bir hafta gibi vakit geçmişti, o süreden sonra sürpriz bir evlenme teklifi aldım, hiç umudum yoktu çalışmayı yaptırmadan önce, yaptırdıktran sonra herşey çok değişti resmen bambaşka birine tam istediğim gibi bir insana dönüştü allah bin kere razı olsun iyiki konuşmuşum bu hoca ile yuvamı bu sayede kuruyorum

  • Leave a Reply