Medyum Ali Gürses

Detaylı Bakım Yapan Hocalar

İnsanlar fiziki bir düzlemde yaşamaktadır. Bu düzlemin gerektirdiği üzere, insanların yaşantısı her zaman mesafelere, zaman ve sınır gibi kavramlara tabidir. Medyum hocaların işlem yaptıkları düzlem ise bunun çok daha ötesinde, hiçbir kuralın fizik kanunlarıyla açıklanamadığı gayb alemlerindedir. Gayb alemlerinin sahip olduğu bu sonsuzluk, detaylı bakım yapan hocalar da dahil olmak üzere pek çok medyumun dünyanın her yerinde çalışma yapabilmesini sağlamaktadır.

Medyum hocaların işlem yaparken kullandıkları sayısız farklı yöntemden bahsetmek mümkündür. Tarih boyunca, çok çeşitli konularda çalışma yapmış olan medyum hocalar, büyü ve benzeri tüm konularda bilgilerini geliştirmiş ve farklı çalışmaları kolayca yapabilir hale gelmiştir. Detaylı bakım yapan hocalar da yine büyülerde olduğu gibi bu işlemleri farklı yöntemler kullanarak yapabilmektedir.

Büyülerin yapımında kullanılan bazı yöntemlerin, büyülenecek olan kişiye ait eşyalara ihtiyaç duyduğu bilinmektedir. Yine benzer şekilde, bazı çalışmalarda kişinin medyum hocanın yanında olması da gerekebilir. Ancak, bu durumun tam tersi şekilde, çoğu zaman bütün büyülerin uzaktan yapılabilmesi mümkündür. Medyum hocalar, böylesi bir çalışma öncesinde enerjinizi inceleyecek ve yapacakları işlemi buna uygun belirleyecektir.

Dürüst ve profesyonel şekilde çalışan detaylı bakım yapan hocalar, medyumluk mesleğinin gerektirdiği şekilde kendilerine danışan hiç kimseyi mağdur etmeyecektir. Bu nedenle, yapılamayacak veya uygun olmayacak hiçbir çalışmayı yapmayı kabul etmeyecektir. Medyum hocayla aranızdaki mesafe her ne olursa olsun, eğer dürüst biriyle çalışırsanız her daim başarılı sonuçlar elde edebilmeniz, asla mağdur edilmemeniz mümkündür.

Gayb Alemi Asla Fizik Kanunlarıyla Düşünülemez

Detaylı bakım yapan hocalar her zaman için öte alemlere ait güçleri ve enerjileri kullanmaktadır. Bizler, fiziki bir alemde yaşıyor olsak da aslında öte alemlerle bağlantılı bir yaşam sürdüğümüz için, manevi konularda bu alemin kuralları işlememektedir. Bu nedenle, gayb alemleri ile ilgili konular söz konusu olduğunda, fiziki dünyaya ait kurallar ve konular asla düşünülmemeli, sadece öte alemin bilgisi kullanılmalıdır.

Detaylı bakım yapan hocalar da bu durumun bilincinde olduklarından, yaptıkları her türlü çalışmayı buna uygun gerçekleştirecektir. İster bakım olsun ister bambaşka bir çalışma olsun, her daim gayb alemlerinin kuralları geçerlidir.

Uzaktan Bakım Yapılır Mı?

Detaylı bakım yapan hocalar, neredeyse her durumda uzaktan bakım işlemi yapabilmektedir. Bu işlem tamamen enerjisel boyutta gerçekleştiği için, bakım yapılacak olan kişinin medyum hoca ile aynı ortamda bulunmasına gerek yoktur. Yine aynı şekilde, bakım yapılacak olan kişinin konudan haberi olması bile gerekli değildir.

Elbette bu durumunda bazı istisnaları olabileceği unutmamalıdır. İstisnai durumlarda, detaylı bakım yapan hocalar ile aynı ortamda olmanız gerekebilir. Bu gibi durumlar söz konusu olduğunda, işlemi yapacak olan medyum hoca gerekli bilgilendirmeyi yapacak, sizi mağdur etmeden çalışmayı uygun hale getirecek veya en baştan yapmayı kabul etmeyecektir. Böylesi bir durumda mağdur olmamak için tek yapmanız gereken işinin ehli olan medyumlarla çalışmaktır.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsübağlama büyüsürızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozmayıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

Yorum yapılmamış

Leave a Reply