Medyum Ali Gürses

Belçika Medyumları

Medyumlar tarafından yapılan tüm çalışmalar gayb alemlerinde var olan enerjileri kullanarak yapılır. Öte alemlerde sonsuz olan bu enerjiler Belçika medyum hocaları da dahil olmak üzere tüm medyumların kullandığı temel enerjileri oluşturmaktadır.

Medyumların yaptığı çalışmalar yıllar boyunca edinilen bilgiler ile mümkün olmaktadır. Bu bilgileri hak edebilmek için medyum hocalar çok yoğun bir eğitim sürecinden geçer. Gerçek anlamda medyum olmak isteyen bir kişinin çocukluk yaşlardan eğitim alması gerekir. İster Belçika medyum hocalarından biri ister başka bir ülkede çalışan medyum hocalardan biri olsun her daim bu şekilde bir eğitimden geçilmesi gereklidir.

Medyum hocaların almış oldukları eğitimlerde kullanacakları yöntemler de öğretilir. Bir medyum hoca en basit çalışmasını bile aldığı bu eğitim sayesinde yapabilmektedir. Belçika medyum hocaları da farklı ülkelerde faaliyet gösteriyor olsa bile bu eğitimlerden geçerek medyum olmaktadır.

Medyumluk mesleğinde en önemli konu insanların her koşulda manevi alemlerin enerjilerinden yararlanmasını sağlamaktır. Bunu yaparken kullanılacak olan yöntemler kişiden kişiye göre değişebilir. Örneğin, bazı medyum hocalar malzemeli bir büyü yapmayı tercih ederken başka bir Belçika medyum hocası hiçbir malzeme kullanmadan büyü yapmayı seçebilir. Bu durum kişisel enerjiniz üzerinde yapılan incelemeye göre belirlenir.

Belçika Medyum Hocaları Uzaktan Çalışma Yapabilir

Yapılan her çalışmada insanların fayda elde edebilmesi esastır. Gerçek medyum hocaların yaptığı büyülerde hangi ülkede olursanız olun etki görebileceğinizden emin olabilirsiniz. Manevi alemlere dair enerjilerin fiziksel bir sınırı olmaması sayesinde Belçika medyum hocaları da farklı ülkelerdeki insanlar için çalışmalar yapabilmektedir.

Diğer alemlerde var olan enerjilerin kullanımı konusunda farklı yöntemler söz konusu olsa da enerjinin niteliği her zaman aynı olacaktır. Belçika medyum hocaları da aynı enerjileri kullanarak büyü yapmaktadır.

Fiziki alemde var olan kanunlar diğer alemler için geçerli değildir. Yine öte alemlerden gelen enerjiler dünyamıza yansıdığı zaman bu kanunlardan muaf olarak etki eder. Bu nedenle büyüler uzaktan yapılabilir ve zaman içinde hiçbir şekilde etkisini kaybetmez.

Uzaktan Yapılan Çalışmaların Etki Konusunda Farkı Yoktur

Belçika medyum hocaları veya başka medyumlar tarafından yapılan bir büyü çalışması olması fark etmeksizin tüm işlemlerde aynı enerjiler kullanılır. Gayb alemlerinde var olan enerjiler sonsuz olduğu için ister yakından ister uzaktan her türlü büyü çalışması yapılabilir.

Medyum hocaya ne kadar uzakta olduğunuz büyünün etkisi üzerinde herhangi bir değişiklik yaratmayacaktır. Her koşulda büyü aynı şekilde tutacak ve sonuç verecektir. Büyü doğru yapıldığı sürece uzaktan da aynı şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Bazı durumlarda büyüler konusunda istisnalar olabilir. Medyum hocalar böyle durumları size bildirecek ve büyüyü alternatif yöntemlerle yapacaktır.

Sadece Türkiye değil, başta Almanya olmak üzere yurtdışında birçok yere de hizmet veren Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

Yorum yapılmamış

Leave a Reply