Medyum Ali Gürses

Malatya Medyum Hocaları

Medyum olmak oldukça karmaşık süreçler gerektiren ve mutlaka iyi bir eğitimden geçilmeyi gerektiren bir iştir. Gerçek medyum hocalar, uzun yıllar boyunca çalışmalar yürüterek medyumluk mesleğini kazanır. Yaptıkları her türlü işlemde de bu karmaşıklığı görebileceğiniz Malatya medyum hocaları, insanlara gaybın sonsuz gücünün yardımını her konuda sunmaktadır.

Medyum olmak için öncelikle kişilerin kendilerini geliştirmesi ve nefes güçlerini ispatlaması gereklidir. Her medyum hocanın mutlaka doğuştan gelen bir nefes gücü vardır. Zaman içerisinde, kullanılmaması halinde körelen bu güç, medyumluk eğitimi sırasında tüm detaylarıyla öğretilir. Malatya medyum hocaları da dahil olmak üzere tüm medyum hocalar bu güçten en iyi şekilde yararlanmak zorundadır.

Elbette sadece nefesi güçlü bir medyumla çalışmak size büyü yapma imkanı vermeyecektir. Büyüler, aynı zamanda pek çok farklı ilim aracılığıyla öğrenilen ve yapılan işlemlerdir. Her medyum hoca, mutlaka havas ve ledün gibi özel ilimleri kullanarak kendini bu alanda geliştirmek zorundadır. Bu ilimleri bilmeyen, kullanamayan Malatya medyum hocaları asla büyü yapamayacaktır.

Özellikle bazı büyüler tarih boyunca çok kez yapılmış ve ilgi çekmiştir. Bu büyüler arasında yer alan aşk büyüsü, günümüzde de Malatya medyum hocaları tarafından sıkça yapılmaktadır. Karmaşık bir büyü olsa da zaman içerisinde geliştirilen sayısız farklı büyü yöntemi kullanılarak yapılan bu büyüde başarılı sonuçlar alınabilmektedir. Doğru medyum hocayla çalışan bir kişi, aşk büyüsü gibi zorlu büyülerde bile başarılı sonuç alabilecektir.

Malatya Medyum Hocaları Aşk Büyüsü Yapar Mı?

Malatya medyum hocaları, tüm diğer medyum hocalarda olduğu gibi karmaşık eğitimlerden geçerek medyumluk konusunda bilgi sahibi olmaktadır. Bu hocalar, özellikle havas ve ledün gibi ilimlerde uzmanlık kazanarak işlerini gerçekleştirir.

Bir medyum hocanın hangi büyüyü yapıp hangisini yapamayacağı tamamen eğitimi ile alakalı bir durumdur. Eğer medyum hoca aşk büyüsü konusunda yeteri kadar eğitim almışsa, bu büyüyü başarılı ve etkili bir şekilde yapabilecektir.

Malatya medyum hocaları hakkında genelleme yapmak doğru değildir. Bir medyum, aşk büyüsünde çok iyiyken başka bir medyum bu büyüyü yapmayı tercih etmiyor olabilir. Bu nedenle, çalışacağınız medyum hocayı belirlerken doğrudan iletişime geçmeniz ve hangi çalışmaları yapabildiğini öğrenmeniz çok önemlidir.

Aşk Büyüsü Kişiye Özel Yapılır

Malatya medyum hocaları da dahil olmak üzere tüm medyum hocaların aşk büyüsü konusunda yüzlerce farklı yönteme başvurduğu görülebilir. Bu yöntemler, her zaman için kişilerin enerisine uygun şekilde değiştirilmekte ve uygulanmaktadır.

Örneğin, bir kişiye aşk büyüsü yapılırken malzeme kullanılırken başka birine aynı şekilde büyü yapmak etkili olmayabilir. Bu nedenle, çalışma yapacak olan medyum hocaların mutlaka kişinin enerjisini okuması, bakım işleminin ardından büyüye başlaması gereklidir. Malatya medyum hocaları arasında da işinin ehli olan, profesyonel medyum hocalar tam olarak bu şekilde çalışmaktadır.

Ali Hoca şu Malatya ilçelerinin tamamına hizmet vermektedir:

Akçadağ
Arapgir
Arguvan
Battalgazi
Darende
Doğanşehir
Doğanyol
Hekimhan
Kale
Kuluncak
Pütürge
Yazıhan
Yeşilyurt

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

2 Yorum

 • Reply Special at

  Geçen seneden beri başıma bela olan bir akrabam var. Akraba evliliği istemiyorum ama bu kişi sürekli ailemi rahatsız ediyor ve ailem de bu kişiyle evlenmemi istiyor. Benden yaşça büyük birisi, maddi konular da işin içine girdiği için ailem bu kişiyle evlenmemi çok istedi, baskı yaptılar ve en sonunda aramızda söz bile kestik, bana deli gibi aşıktı aynı zamanda,
  Ali gürses hoca ismini duyduğumda acaba bu konuda yardım eder mi diye düşündüm, çok umutsuz bir dönemdi benim için, sanki kimse yardım edemeyecek diye düşünmüştüm, sağolsun ali hoca bana abilik yaptı ve her konuda yardım etti, bana önerdiği çalışma soğutma büyüsüydü, onun benden soğuması için yapabileceğini söyledi, bana olan yaklaşımı zaten güven verince hocanın yapalım dedim,
  Bir hafta gibi bir süre geçtikten sonra kapıma kadar geldi çalışma, hocanın dediği şeyleri yaptıktan sonra etkileri görülmeye başladı, önce benim saçıma giyimime falan laf etmeye başladı hiç hoşlanmıyorum diyerek, sonrasında artık eskisi gibi iltifat etmez oldu, en son ailesine gidip ben evlenmek istemiyorum demiş, bizim taraf şok oldu tabi ama benim istediğim olduğu için çok sevindim, bunu da böyle çözmüş oldum yoksa hayatım boyunca çok zorluk yaşayacaktım

 • Reply Suna at

  Ali hocam size çok teşekkür ederim her yerde tavsiye ediyorum burada da tavsiye ederim gerçekten yaptığınız çalışma çok özel çok başka bir işlemdi benim eşimle boşanmamamızı sağladınız ya allah da sizin ne muradınız varsa versin arkadaşlar çalışmadan bahsetmem gerekirse yaptırdığım işlem geri getirme çalışmasıydı hocamın nefesi sayesinde kocam başka bir kadına gittikten sonra bana geri döndü özür diledi ve yeminler etti asla yapmayacağına dair eğer bu işlem olmasaydı üç çocuğumla birlikte ortada kalacaktım açıkta ve eşim çok yakındı gitmeye ona ali gürses hoca herşeyi tersine çevirdi ulaşmak isteyenler mailde atabilir telefonunu da arayabilir 535 590 62 75 veya [email protected] adresinden bakabilirsiniz

 • Leave a Reply