Medyum Ali Gürses

Avusturya Medyumları

Her konuda ve alanda olduğu gibi konu medyumluk işine geldiğinde de ortaya pek çok şarlatan çıkabiliyor. Dünyanın neresine giderseniz gidin karşınıza çıkabilen bu dolandırıcılar, kendilerini gerçek birer hoca gibi tanıtıp, zor durumunuzdan ve çaresizliğinizden yararlanarak maddi manevi zararlar oluşturabiliyor.

Özellikle farklı ülkelerde çalışan, Avusturya medyum hocaları gibi medyumluk işinin pek fazla bilinmediği alanlarda faaliyet gösteren medyumları oldukça zor durumda bırakan bu dolandırıcılar gerçek medyumların isimlerini kullanarak insanları kandırmaya devam ediyor.

Pek çok Avusturya medyum hocasının yakındığı bu duruma karşı dikkatli olmak çalışmayı yaptıracak olan kişinin elinde. Bu tarz insanlardan en az zararla kurtulmak için mutlaka çalışılacak olan hocaya yönelik bir ön araştırma yapmanız öneriliyor. Eğer doğru bir araştırma yaparsanız ve medyum hoca hakkında yeteri kadar bilgi toplarsanız, kolayca gerçek Avusturya medyum hocalarını bulabilir, onlarla çalışabilirsiniz.

Çalışacağınız Avusturya medyum hocasının gerçekten dediği gibi biri olup olmadığını anlamanın ilk yolu hakkında ön araştırma yapmaktan geçiyor. Hocanın daha önce yaptığı işleri paylaşan insanların yorumları, çalışmalar hakkında verilen detaylar ve buna benzer konuları göz önünde bulundurarak çalışacağınız kişi hakkında ön bilgi almalısınız. Bu iş için kurulmuş internet sitelerinden yararlanabileceğiniz gibi, sosyal medya platformlarında hocalar hakkında yapılan yorumları okuyarak yine ön bilgi toplayabilirsiniz.

Türkiye’den uzak bir coğrafyada yaşayan kişilerin gerçek medyumları bulması kimi zaman oldukça zor olabiliyor. Bu durumun önüne geçmek için alternatif bir seçenek olarak Türkiye’deki hocalarla çalışabileceğinizi unutmayın. İsmi bilinen ve çalışmalarıyla tanınan hocaların çoğu yurtdışına uygulama yapmakta, gerekli durumlarda kargo yolu ile kendilerinden talep eden kişilere ulaştırmakta. Eğer içinizdeki sesin tamam dediği, iyi referanslı bir Avusturya medyum hocası bulamazsanız bu seçeneği de değerlendirebilirsiniz.

Sadece Türkiye değil, başta Avusturya olmak üzere yurtdışında birçok yere de hizmet veren Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

2 Yorum

 • Reply Reşat at

  Hayırlı geceler dilerim…
  Medyum Ali Gürses’in ilgi ve alakası 10 numara… Gerçekten Allah yolunda bir insan olduğu her halinden belli…
  Ben vefk işlemi yaptırdım iki farklı vefk biri annem için biri kendim için… Yaptırdığım iki vefkin de etkisi bir hafta gibi bir sürede görüldü…
  Teslimatı konusunda hiç sıkıntı yaşamadım… Annemin vefkini başka bir yere göndermemiz gerekti, Medyum Ali Hoca’yı aradım belirttim benden çok kargoyla ilgilendi…
  Diğerleri gibi kaçıp giden ilgisiz biri de değil…
  Her soruma anında cevap verdi, bazen akşam saatlerinde aradım onlarda bile telefona çıkıp yanıt verdi…
  Papaz büyüsü yaptırmadım henüz ama ileride yaptıracağım onunla alakalı da yorumumu yazarım inşallah…

 • Reply VAKKAS at

  SELAM ALEYKÜM
  HOLLANDA’YA SORUNSUZ ŞEKİLDE PAPAZ BÜYÜSÜ GÖNDEREN MEDYUM ALİ GÜRSES’E ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM!
  BİR HAFTADA TAMAMLAYIP GÖNDERDİ HOLLANDA’YA BİLE SADECE 10 GÜNDE ULAŞTI, BEN GEÇ TESLİM ALMASAM BİR HAFTADA ELİMDE OLACAKTI PAPAZ BÜYÜSÜ
  TÜM MALZEMELER EKSİKSİZ GELDİ, GELİR GELMEZ ARADIM, TELEFONDA SORAMADIM MAİL ATTIM MAİLİME DE UZUNCA DETAYLICA CEVAP VERDİ ORADA YAZAN HER ŞEYİ YAPTIM TÜM SORULARIMA 5-10 DAKİKADA CEVAP VERDİ ÇOK MEMNUN KALDIM
  ETKİLERİYLE İLGİLİ SÖYLEDİKLERİ DE TAM ÇIKTI HİÇ BU KADAR BEKLEMİYODUM VALLA! 15 GÜNDE SONUÇ VERDİ İŞLEMİM KESİNLİKLE ÖNERİRİM!!!!!!!!!

 • Leave a Reply