Medyum Ali Gürses

Adana Büyü Bozan Hocalar

Adana büyü bozan hocalar sayesinde insanlar kendilerine yapılan büyülerin etkisini kırabilmektedir. Adana’da gerçekten büyü bozan birçok hoca ve medyum bulunmaktadır. Adana civarında yaşamayan insanlar da telefonla veya sosyal medya aracılığıyla hocalara ulaşarak büyülerin bozulması için yardım isteyebilmektedir. Fakat evde büyülü muska bulunmuşsa hocayla yüz yüze görüşmek daha sağlıklı olmaktadır. Bununla birlikte yüz yüze gidilen hoca ve medyumların iyice araştırılması gerekmektedir.

 Özellikle kadınlar bu tür hoca ve medyumların dolandırıcılığına ve istismarına sıkça uğramaktadır. Fiziki ve sözlü istismarlarda bulunan insanların hocalıkla hiçbir bağlantıları bulunmamaktadır. İstismar edip dolandırabilmek adına kılık değiştirerek insanları kandırmaktalardır. Yüz yüze görüşmelerde fiziki zararlar da oldukça yaygın olduğu için ekstra dikkat etmek gerekmektedir. Telefon veya sosyal medya ile iletişim kurulduğunda da maddi kayıpların meydana gelmemesi için dolandırıcı olmayan medyum ve hocaları iyice araştırmak gerekmektedir.

Adana’da en çok şu ilçelerden medyum hoca aratılmaktadır:

Aladağ
Ceyhan
Çukurova
Feke
İmamoğlu
Karaisalı
Karataş
Kozan‎
Pozantı‎
Saimbeyli
Sarıçam
Seyhan
Tufanbeyli‎
Yumurtalık‎
Yüreğir

Büyü Bulununca Açılmalı mı?

Adana büyü bozan hocalar ve diğer hocalara en fazla sorulan sorular arasında büyünün bulunduğu zaman açılması gerekip gerekmediği sorulmaktadır. Hoca ve medyumların bu konudaki ortak fikri açılmaması yönündedir. Açıldığında ortaya çıkan enerji zapt edilmesi zor enerjiler olabilmektedir. Bununla birlikte büyünün atılmaması ve yakılmaması da gerekmektedir. Bu tür durumlar daha da zarar verici hâle bürünebilmektedir. Bu durumda da insanlar ne yapması gerektiğini merak etmektedir. Evde veya yaşanılan ortamda büyü bulunmuşsa hiç açmadan dua okuyup daha sonra da işinin ehli bir hocaya götürmek gerekmektedir. Büyülerin etkisini ancak hocalar bozabilmektedir. Büyü bulununca Ayetel Kürsi, İhlas, Fatiha, Nas ve Felak sureleri okunmalıdır. Hocaya götürüldüğü zaman; hocalar büyünün etkisini geçirecek çeşitli dualar okumaktadır ve kişiye de her gün okuması gereken duaları vermektedir. Böylece büyünün etkisi kırılmaktadır.

Adana büyü bozan hocalar arasında nefesi kuvvetli hocalarla çalışmak gerekmektedir. Nefesi kuvvetli hocalar ile büyülerin zarar verici etkisi daha çabuk ortadan kalkmaktadır. İşinin ehli, yüksek mertebeye ulaşmış, kalp gözü açık hocalar; kişiye kimin büyü yaptığını da görebilmektedir. Büyünün etkisi çözüldükten sonra insanlar tekrar büyüye maruz kalmamak için bazı önlemler almak zorundadır. Bu önlemler arasında da dualar ve düşmanlardan uzak durma ilk sıralarda yer almaktadır.

Büyü Bozulunca Sorunlar Biter mi?

Adana büyü bozan hocalar ile büyülerini bozduran insanlar; bütün sıkıntılarının geçip geçmeyeceğini merak etmektedir. Büyüler; insanları kötü yönde etkilemektedir. Büyüye maruz kalan kişinin bereketi azalmaktadır. Çevresi ile geçinemez duruma gelmemektedir. İşleri yolunda gitmemektedir. Büyü etkisi çözüldüğü zaman bu sorunlar son bulmaktadır. Fakat bu tür sorunlar her zaman büyü yüzünden meydana gelmemektedir. İnsanlar yaşamları boyunca çeşitli zorlukla mücadele etmek zorunda kalmaktadır. Sorunlar ve zorluklar da yaşamın bir parçasıdır.

Belirtiler, her sorunu olan insana büyü yapılmış anlamına gelmemektedir. Büyü etkisi çözülse bile dönem dönem insanların başına böyle zorluklar gelebilmektedir. Dolandırıcı olan hoca ve medyumlar ise kişileri her seferinde büyülü olduklarına inandırıp manipüle etmektedir. Bu tür durumlara kanmamak için hocalar çok iyi araştırılmalıdır.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

Yorum yapılmamış

Leave a Reply