Medyum Ali Gürses

Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Dünyamıza tesir eden her büyü ile ilgili, manevi alemlerden gelen enerjilerin etkin olması nedeniyle bir bilinmezlik söz konusudur. Pek çok kişi, sevgiliyi geri getirme büyüsü de dahil olmak üzere, büyü uygulamaları hakkında kafa karışıklığı yaşayıp tehlikeli olabileceğini düşünmektedir. Kulaktan dolma bilgiler ile ortaya çıkan bu düşüncenin herhangi bir doğruluk payı yoktur. En karmaşık büyü uygulamasından en basit büyüye kadar tüm büyüler güvenlidir ve asla insanları kötü etkileyecek enerjilere sahip değildir.

Sevgiliyi geri getirme büyüsü neredeyse binlerce yıldır kullanılmakta ve insanların isteklerinin gerçekleşmesini sağlamaktadır. Bu büyü çalışmasında, çok çeşitli enerjilere başvuran ve bu güçlerden yararlanan insanoğlu, hayatlarında olmasını istediklerini almış, ilişkilerini tekrar eski haline getirmiştir.

Sevgiliyi geri getirme büyüsü gibi büyülerde kullanılan çeşitli enerjiler ve malzemeler bulunur. Tüm bu malzemelerin de enerjileri yine güvenlidir ve asla zarar verecek şekillere sokulamaz. Bir medyum hoca, uğraşsa ve bunun için özel olarak çaba gösterse bile bu büyü ile insanlara herhangi bir tehlike yaratamayacaktır.

Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Tehlikeli Midir?

Sevgiliyi geri getirme büyüsü yapılırken hayırlı enerjiler adı verilen, zarar verme özelliği olmayan güçler kullanılır. Gayb alemleri sonsuz bir kudrete sahip olsa da insanoğluna iki seçenek sunulmuştur. Bu sonsuz güçten hayırlı işler adına yararlanma seçeneği ve bu gücü tehlikeli büyülerde kullanma seçimi insanoğluna verilmektedir.

Sevgiliyi geri getirme büyüsü yapıldığı zaman sadece hayırlı enerjiler kullanılmaktadır. Zararlı olan kara büyü enerjilerinin bu tarz bir büyüde kullanılması asla söz konusu bile değildir. Zararlı enerjileri içeren kara büyüler, gerçek medyum hocalar tarafından yapılmamakta, medyumluk mesleğinin temel şartlarına aykırı olmaktadır. Gerçek medyum hocalar, hiçbir zaman insanlara zarar verecek işlere girişmemektedir.

Bu Büyüler Her İki Tarafa Da Zarar Vermeyecektir

Sevgiliyi geri getirme büyüsü tek taraflı yapılan bir büyü çalışması değildir. Bu büyü uygulamasında iki kişiyi ilgilendiren enerjiler bulunur. Medyum hocalar, yeri geldiğinde her iki kişi için de ayrı ayrı çalışmalar yaparak büyüyü güçlendirmektedir.

Bu gibi büyüler kaç kişi için olursa olsun her daim hayırlı enerjilerle yapıldığı için yine zarar vermeyecektir. Büyü, ne yaptırana ne de yapılan kişiye herhangi bir risk oluşturmaz. Sevgiliyi geri getirme büyüsü, her koşulda güvenlidir ve işinin ehli tarafından en etkili şekilde yapılabilmektedir.

Elbette büyüler sadece işinin ehline bırakılmak zorundadır. Kulaktan dolma bilgiler ile yapılması durumunda hem etkisiz hem de tehlikeli hale gelebilir. İnternette veya farklı kaynaklarda bulacağınız farklı büyü yöntemlerinin hiçbir geçerliliği yoktur.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

1 Yorum

 • Reply Ali bey at

  Benim küçüklükten beri bir korkum var bu korku yüzünden aile hayatım bile olamıyor hep başıma kötü şeyler gelecek diye düşünüyorum insanlara karşı güvenim hiç yok eşimlede bu yüzden çok kavga ettik sen bana güvenmiyorsun diye
  En son çare ben kendi işimi garantiye alayım eşimin gözü hiç dışarıyı görmesin diye bir işlem yaptırdım medyum ali gürses hocaya. Normalde eşim hep geç gelir arkadaşlarıyla dolaşırdı akşamları. Çok uğraştım ama bu huyundan vazgeçiremedim. Bende en iyisi bi çalışma yaptırayımda o şekilde olsun diye düşündüm.
  Ali hocaya derdimi anlattım kendisi abilik etti hiç yadırgamadan bana yardımcı oldu. Bir haftada vefk işlemi bana ulaştı. Vefki dediği şekilde kullandım. Dualarımı ettim.
  Eşim 10 gün içinde dışarı çıkmalarını azalttı normalde her akşam yaptığı şeyi artık iki üç güne bir yapar oldu son zamanlardada hiç çıkmaz oldu. Korkumu yenemedim ama bu işlemle eşimin evde kalmasını sağlamayı başardım çok şükür. Belki yargılayan olur güvenmiyorsan niye evlendin falan diye ama benim durumum gerçekten farklı çocukluktan kalma bişey. Başka türlü çözemezdim.
  Ali beyin mail adresi medyumalibey@gmail.com sitesi de medyumali.com

 • Leave a Reply