Medyum Ali Gürses

Ayırma Büyüsü Nasıl Anlaşılır ve Bozulur?

Büyülerin işleyiş mekanizması, hangi amaçla yapıldığına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Kimi büyü çalışması, doğrudan tek bir kişinin enerjisini etkilerken, ayırma büyüsü gibi büyülerde, iki insanın enerjisinin aynı anda tesir altına alınması gerekmektedir. Büyüler, birden fazla insanı ilgilendirdiği zaman çok daha zor ve karmaşık bir yapılışa sahip olmaktadır.

Ayırma büyüsünü yapacak olan medyum hocanın, gayb alemlerinde var olan güçlü enerjileri en iyi şekilde anlamış olması gereklidir. Küçük yaşlardan itibaren başlayan medyumluk eğitiminde tüm bu bilgiler net şekilde öğretilmektedir.

Ayırma büyüsü de dahil olmak üzere, tüm büyü çalışmalarında farklı yöntemlere rastlanmaktadır. Büyülenecek olan kişilerin enerjisine göre belirlenen bu yöntemler, kötü niyetli kişilerin eline geçmemesi adına her daim gizli tutulmaktadır. Medyum hocaların özenle sakladığı bu bilgiler, herhangi bir yazılı kayıtta tutulmadan, el verme yoluyla öğrenci medyumlara aktarılmaktadır. Binlerce yıldır devam eden bu gelenek sayesinde, büyülerde kullanılan yöntemler hiçbir zaman dışarıya sızmamış, her zaman korunarak günümüze kadar ulaşmıştır.

Ayırma büyüsü yapılırken sadece enerjiler ve büyü yöntemleri değil, aynı zamanda özel ilimlerin de önemi olduğu unutulmamalıdır. Özel ilimler, büyünün hangi yöntemle yapılacağından başlayarak sayısız farklı noktada kullanılmaktadır. İlim bilgisi eksik olan bir kişinin büyü yapabilmesi asla mümkün değildir. İster ayırma büyüsü ister başka bir büyü çalışması olsun, ilim konusunda noksansız bir medyum hoca ile çalışmanız önerilmektedir.

Ayırma Büyüsünde Hangi İlimler Kullanılır?

Ayırma büyüsü gibi büyü çalışmaları, kişilerin enerjilerine ve aralarında var olan manevi bağlara doğrudan tesir etmektedir. Bu tesiri sağlayabilmek için mutlaka havas ilminin kullanılması gerekmektedir.

Havas ilmi, ayırma büyüsü yapılırken tek başına yeterli değildir. Bu ilim, temellerden birini oluşturuyor olsa da tam olarak istenen etkiyi alabilmek adına ledün gibi daha farklı ilimlerin de kullanılması gerekebilir.

Medyum hocalar, yapacakları çalışmalarda daha adını bile bilmediğiniz çok sayıda farklı tekniği kullanabilmektedir. Ayırma büyüsü gibi büyülerin doğru şekilde yapılması mutlaka ilim bilgisinin eksiksiz olmasına bağlıdır. İşinin ehli olan medyum hocalar, yoğun bir eğitimden geçerek bulundukları konuma geldikleri için ilim konusunda herhangi bir sorun yaşamayacak, her zaman en etkili ayırma büyüsünü yapacaktır.

Ayırma Büyüsü Zor Mudur?

Ayırma büyüsü de tıpkı tüm diğer büyü çalışmalarında olduğu gibi gayb alemlerinin enerjilerini kullanmaktadır. Bu enerjilerin yoğun olması nedeniyle, medyum hocalar tarafından doğru şekilde kontrol edilebilmesi çok önemlidir.

İstisnasız olarak tüm büyülerin kendine göre zorlukları bulunur. Ancak, büyüler ne kadar zor olursa olsun, tecrübeli ve eğitimli bir medyum hoca, çalışmayı en iyi şekilde tamamlayacak ve istediğiniz sonucu almanızı sağlayacaktır.

Ayırma büyüsü, diğer büyülere kıyasla daha zor bir çalışma olarak bilinmektedir. Bunun temel sebebi, iki insanın enerjisini ilgilendiren bir uygulama olmasıdır.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsübağlama büyüsürızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, koruma muskası ve yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

Yorum yapılmamış

Leave a Reply