Medyum Ali Gürses

Medyum Ali Gürses Kimdir?

Medyum Ali Gürses hakkında bilgiler sunan sayfamıza hoşgeldiniz. Manevi dünya, fiziki dünyada olduğu gibi sınırlara sahip değildir. Tam anlamıyla özgürlüğün olduğu, aslında her şeyin orada aynı olduğunu net biçimde görebiliyoruz. Dünyada insanlar farklıyken, aslında orada birbirinden ayrılan hiçbir şey bulunmaz. Bu sebepten ötürü, tarihin her döneminde, her kültürde bu alemlere aynı derecede önem verilmiştir.

Ülkeler birbirinden sınırlarla ayrılsa da ülkelerde yaşayanlar aynı türün birer parçası. Herkesin insan olması, manevi alemde de insana ait enerjilerin tam olarak aynı olmasına neden oluyor. Herkes, aynı tür bir enerjiye sahip olduğu için, Almanya’daki medyum hoca da Türkiye’deki de benzer uygulamaları başarıyla yerine getirebiliyor.

Ülkemizde medyumluk konusunda dünya çapında tecrübesi bulunan, aldığı eğitimler sayesinde dünyanın pek çok yerinde başarılı uygulamalara imza atmış olan Medyum Ali Gürses, bu anlayışın en önemli isimlerinden bir tanesi. Medyumluk işinin fiziki sınırların çok ötesinde olduğunu, bundan bağımsız olarak manevi alemlerin işlenmesi gerektiğini gösteren Medyum Ali Hoca, yaptığı tüm çalışmalarda da net olarak bunu ispatlıyor.

Medyum Ali Gürses, dünyanın her yerine çalışma gönderebilen bir isim. Uzaktan yapılabilenlerde herhangi bir fiziki nesneye ihtiyaç duymadan uygulamayı tamamlarken, vefk gibi çalışmalarda kargo yoluyla istenen her noktaya gönderim yapabiliyor. Medyum Ali Hoca, hem bu alanda sahip olduğu yüksek tecrübe, hem de uzun yıllar süren eğitimleri sayesinde dünyanın birçok yerinde tanınıyor.

Maneviyatın gücünün en güzel örneklerinden biri olan bu durum, Medyum Ali Gürses ile bir kez daha ispatlanmakta. İster farklı bir kıtada olun, manevi alemlerin enerjileri sizi orada da bulacaktır. İnsanların aslında diğer boyutlarda eşit olduğu, kimsenin üstünlüğünün bulunmadığını, konu gaybi alemler ise her yerde geçerli olduğunu bu tarz çalışmalar ispatlıyor.

Medyum Ali Hoca da bunu sıkça dile getirerek, medyum bulmanın zor olduğu ülkelerde bile bu alemlerin nimetlerinden rahatlıkla yararlanabileceğinizi tekrar tekrar ifade etmekte. Özellikle vefk gibi uygulamalarda kargo yoluyla gönderim yapılabiliyor olması, Medyum Ali Gürses’in başta Almanya, Hollanda, Belçika, Danimarka, Avusturya, Fransa, İsviçre, Azerbaycan, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere dünyanın her yerinden talep görmesine neden oluyor. Medyum Ali Hoca’ya, 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresi aracılığıyla dünyanın her yerinden ulaşılabiliyor.

Ali Gürses resmi web sayfasında iletişim kurmak isteyenlere yönelik olarak şu cümleleri kuruyor:

“Eğer imkanınız varsa öncelikli olarak e-posta yoluyla iletişim kurmanızı öneririm. E-posta yoluyla telefona göre daha ayrıntılı bir bilgi alırsınız. Zira telefondaki aşırı yoğunluk sebebiyle telefondan belirli düzeyde bir bilgi paylaşımı yapabiliyorum. Ancak e-posta gönderme şansınız yoksa telefon yoluyla iletişim kurmanızda tabii ki hiçbir sakınca yoktur. Telefonla iletişime geçecekseniz lütfen üst üste onlarca kez aramayın. 1, en fazla 2 kez aramanız yeterlidir. 24 saat telefon başında oturmuyorum. Eğer telefon başındaysam zaten 1 kez aradığınızda cevaplarım. Eğer ki telefon başında değilsem 100 kez de arasanız görmüyorum ve hem sizin adınıza hem de telefon başına geçtiğimde benim adıma boş yere vakit kaybı yaşanıyor. E-postaları bizzat kendim cevaplamaktayım.”

Medyum Ali Gürses’in birçok basın organında röportajları da yer alıyor. Bunlardan bazıları şöyle:

Memurlar.net
Haberler.com
İstanbul Haber

Medyum Ali Gürses’e aşağıdaki iletişim formunu doldurarak da ulaşabilirsiniz.

  Previous Post

  Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

  16 Yorum

 • Reply Baileys at

  Çok kişiyle işlem yaptırdım da Ali Gürses kadar işinin arkasında duran birini görmedim.
  Bugüne kadar yaptırdığım çalışmalar arasında tek sonuç aldığım ve etki gördüğüm Ali beyden oldu. Denildiği kadar başarılı ve ilgili bir medyum hoca. Gözü kapalı kefil olurum.

 • Reply Ahmet at

  Merhabalar,
  Medyum Ali Gürses’e yaptırmış olduğum vefkin etkisi üç-dört gün önce ortaya çıktı. Kendisiyle konuştuğumda bana vefkin 40 güne kadar etki gösterebildiğini söylemişti. Benim yaptırdığım çalışmada etkiler 20. Gün civarında kesin şekilde görülmeye başladı.

  Medyum Ali Hoca’yı bir yorum sitesindeki öneri üzerine bulmuştum. Başka insanlara yardımcı olması açısından burada bu yorumu yazmak istiyorum. İnşallah diğer insanların sıkıntılarını da çözer Medyum Ali Hoca.

  Çalışma sırasında en çok hoşuma giden kısımdan da bahsetmek istiyorum, Medyum Ali Hoca ile çalışırken ne zaman arasam telefona çıktı, her zaman ilgili davrandı. Çalışma bittikten sonra bile sağolsun durumu sormak için arayıp konuştu. Hem etki hem de karakteri açısından gönül rahatlığıyla önerebilirim size.

 • Reply YUSUF at

  PAPAZ BÜYÜSÜ YAPTIRDIM BİR HAFTADA ETKİ GÖRDÜM! MEDYUM ALİ GÜRSES ALLAH SENDEN RAZI OLSUN! AŞK İÇİN YAPILAN BÜYÜDEN BU KADAR KISA SÜREDE ETKİ GÖRECEĞİMİ HİÇ TAHMİN ETMİYORDUM! ÇOK ŞÜKÜR BÜYÜ İŞİMİ ÇÖZDÜ

 • Reply Yelda at

  Bazınız belki beni yargılar ama benim durumum çok farklı o yüzden benim yerime kendinizi koymadan yargılamamanızı öneririm. Ben ayırma amacıyla papaz büyüsü yaptırdım medyum ali hoca ya ama büyüyü kendime ve kocama yaptırdım. Aile baskısı zoruyla evlendik, evde huzurum hiç yok. Çok baskıcı biri, boşanmanın lafını bile açtırmıyordu. Çaresiz kaldığım için bu yola başvurdum, uzaklaşayım da yaşamım daha huzurlu olsun diye düşündüm. Bir haftada çalışma geldi, hızlı tutması için ne gerekiyorsa yapalım demiştim ali hocaya, bana 1-21 gün arasında tutar zaten papaz büyüsü, en hızlı çalışmalardan biridir dedi. Bendeki etkinin tam gününü net hatırlamıyorum ama 7-10 gün arasında sonuç almıştım. Şu an çok şükür bana işkence gibi gelen o evden kurtuldum ailemin yanındayım huzurluyum mutluyum. Böyle olacaksa hiç olmasın evlilik ömür boyu tek kalayım çok daha iyidir diye düşünüyorum. Yaşamayan bilemez bunu yaşayan da bana hak verir mutlaka. Benzer derdi olanlar kendisinden bilgi alsın derim medyumali.com web sayfası 05355906275 telefonu…

 • Reply lordi at

  ilk once durumdan bahsetmek istiyorum su an olandan yani buraya geldigimden -isvicre- beri cok iste calismayi denedim ama iki aydan uzunu olmadi desem yeridir. hep bi baskasi geldi akrabasi bilmemnesi derken kismetsizlik ustune kismetsizlik hicbisey yapamadim…
  medyum ali hocayi arastirirken internetten buldum isinin cok ehli bir adammis herkes iyi yorum yapmis falan derken whatsappdan ekledim baktim durumunu yillar once yayinlamis yani hep ayni numarayi kullanmis dolandirici olma ihtimali yoktur diye dusundum.
  konustuk bir bakim islemi yapti bu kismetsizligi cozmek icin ustumdaki calisma bittikten sonra onerilerini takip etmeye basladim hayatim degisti. hatta inancsiz biriydim artik daha farkli bakiyorum olaylara. medyum arayanlara yurekten tavsiye edebilecegim tek isim ali hoca size de eminim ki faydasi olacaktir bir danisin derim.

 • Reply Cengiz at

  Vefk ile ilgili görüşlerimi paylaşmak istiyorum. Almanya’da yaşıyorum, burada bir döner dükkanımız var. Küçük bir yer ama çevrede çok fazla dükkan olmadığı için işlerimiz iyi gidiyordu. Sonrasında bir sürü sıkıntılar, borçlar, pandemi etkisi derken dükkan zarar etmeye başladı. Devletten destek falan alsak da çark dönmeyince dönmüyor. Vefk konusunda da güvenilir olduğunu duyduğum medyum ali hocayla çalışmaya karar verdim. En son bir gazete röportajını okuduğumda aklımda kalmış kendisi. Telefonu 05355906275 kendisini aradım bir hafta içinde vefki teslim edebileceğini söyledi ben de kabul ettim. Bulunduğum yere kargoyla gönderdi. Kargoda, her konuda çok ilgili ve yakın davrandı. Vefkin etki etmesi için bir gün de gerekebilir en fazla 40 gün gerekir demişti. 15 güne kadar bir şey olmadı açıkcası ama sonrasında aniden işler açıldı. Ben tabi bu sürede hiç umutsuzluğa kapılmadım. Ali hocamın dediklerine güvenerek hareket ettim. Şu an üstünden iki ay geçti herşey eskisinden daha iyi gidiyor. Çevremde hala zarar eden dükkanlar var sanki benimki başka bi yerdeymiş gibi hiç etkilenmiyor durumdan. Allah razı olsun diyorum.

 • Reply Funda at

  Sayin medyum ali gürses hocama çok teşekkür ediyorum. Ilgisi ve alakası ile cok memnun kaldim. Bu işlere sıcak bakmayan arkadaşlarımın akrabalarımın bana dolandırılacaksın demelerine rağmen araştırmam neticesinde ali hoca ile çalıştım. Gelen işlemin etkisini gören arkadaşlarım şimdi teker teker ali hocayı arıyor. Herkeze tavsiye ederim. Dört dörtlük iş yapan bir hoca.

 • Reply Ali bey at

  Bu alanda çalışan insanlarda havas ilmi olmazsa olmaz malum, ben de özellikle bu ilimle yapılan bir işleme ihtiyaç duyuyordum. Bir gazetede Ali Gürses hocanın havas ile ilgili demeçlerine denk geldim, hocamla iletişime geçtikten sonra zaten ne kadar bilgili ve ilgili biri olduğu hemen anlaşılıyor. İstediğim çalışma çok kısa sürede, tam istediğim gibi elime ulaştı. Hocam sağolsun her aşamasında ilgilendi. Bundan sonra böyle bir işleme ihtiyacım olursa yine ali gürses hoca ile çalışacağım kesin.

 • Reply Orhun at

  Ali hoca gerçekten çok ilgili ve başarılı bir hoca. Yanlışlıkla çalışmayı göndereceği adresi başka bir adres vermiştim, kendisi tüm hata bende olmasına rağmen işlemi tekrar düzenleyip bana gönderdi, kargoyla bile kendisi ilgilendi. Bunu başka biri olsa yapmazdı inanın, gerçekten sorununuz çözülene kadar ilgilenen ve elinden gelen her şeyi canı gönülden yapıyor

 • Reply Melike at

  Ben bu tarz konularda sadece yapılan işin kalitesi değil aynı zamanda hocanın yaklaşımının da önemli olduğuna inanırım. Ali Gürses hoca bana bunu bir kez daha gösterdi. Kendisinin ilgisi alakası sayesinde baştan itibaren güvendim ve işlem yaptırırken aklımda hiç soru işareti kalmadı.
  Vefkimi de bir haftada göndererek sözünde durdu. Allah razı olsun, çok memnun kaldığım bir çalışma oldu benim için. Herkeze de tavsiye ederim.

 • Reply Asena at

  Daha önce üç farklı medyuma yüklü miktarda para ödedim. Hepsi de dolandırıcı çıktı, hemen evlendiririz hemen olur diye diye oyalayıp kandırdılar. İnsan özellikle böyle umut ederken bu şekilde dolandırıcılarla karşılaşması afedersiniz çok koyuyor. O yüzden ben gerçekten benim durumumda olanlar için işinin ehli ve dürüst bir medyum hoca önermek istiyorum. İsmi ali gürses. Ailemin çeşitli sebepler nedeniyle onaylamadığı bir evlilik yapmak durumundaydım. Çok mutlu olsak da aileler tam istemediği için asla olmayacak diye düşündüm. Aile benim için çok önemli çünkü. O yüzden ali gürses hocaya ikna işlemi yaptırdım. Bana bir hafta gibi kısa bir sürede yapacağını etkisinin de 1-40 gün arasında ortaya çıkacağını söyledi. Ben de kabul ettim tabi. Araştırdığım için bu sefer güvenilir diyordum bir de bana olan yaklaşımı falan her şeyi dürüst olduğu için bu defa bir sıkıntı çıkmaz diye düşünüyordum. Allah yanıltmamış çıkmadı. 10 gün kadar kısa bir süre içinde aileler artık evlilik için sıcak bakmaya başladılar bu kadar seviyorsanız ayırmak doğru olmaz gibi şeyler söylediler. Çok şükür işimiz rast gitti de artık yüzüğümüzü taktık. Benim gibi çok para kaptıran insanlar görüyorum umarım bu mesajım onlara ulaşır da bir sıkıntı olmadan onlar da mutluluklarına kavuşur internet ortamında Ali isminde birçok kişi çıkıyor yanlış da yönlendirmek istemem kimseyi telefonu 0535 590 62 75 olan Ali hocayla çalıştım

 • Reply ALAADDİN at

  ALMANYADAN YAZIYORUM BURAYAMI YAZILIYO YORUM BILMIYORUM UMARIM DOGRU YERDIR
  ALI GURSES HOCAYA GECEN AY VEFK YAPTIRDIM ALLAHA COK SUKUR SU AN SIKINTIMIN COZULDUGUNU GORUYORUM HIC BEKLENMEDIK SEKILLERDE TESIR ETTI BEN TAHMIN ETMEZDIM BOYLE ETKI EDECEGINI
  IKNA VEFKI YAPTIRMISTIM BURADA TURK MUSLUMAN OLMAYAN BIR KISIYE YONELIK ONU BILE ETKILEMEYI BASARDI VEFK MUSLUMAN DEGIL DIYE ETKILENMEZ DIYE DUSUNUYORDUM ALI HOCA SORUN OLMAZ DEDI YAPTI GERCEKTEN TUTTU
  CEVREMDE VEFK YAPTIRMAYI ISTEYIP KAFASINDA SORU ISARETI OLAN ARKADASLAR VARDI ONLARADA ALI HOCAYI ONERIYORUM HER ZAMAN COK PROFESYONEL

 • Reply Saadet at

  Dükkanda sürekli zarar etmemiz neticesinde bereket vefki yaptırdım Ali Gürses hocaya. Yaptırılan çalışma bir haftada geldi, hiç sorun çıkmadı ama ben bu çalışmanın nasıl işlediğini anlatarak Allah’ın ne kadar büyük olduğunu size göstermek istiyorum.
  Normalde ben kendimden kaynaklı bir sıkıntı olduğunu düşünmüştüm. Ali hoca farklı şeylerden kaynaklanıyor olabilir, vefk her türlüsünü çözecektir diyerek anlatmıştı. Vefk geldikten sonraki 15. Günde dükkandan sürekli para çalan bir çalışan olduğunu fark ettik. Faturaları değiştirip değiştirip kendine para alıyormuş ve bizim zarar etmemizdeki en büyük sebeplerden biri olduğunu fark ettik.
  Vefk bende böyle etki etti, şu an dükkanım tekrar kar eder halde. Ayrıca müşteri sayısının da arttığını belirtmek istiyorum sadece bu değil bereket de gelmiş oldu dükkana. Vefklerin etkisi ile ilgili görüştüğümde ömürlük olduğunu söylediği için ilerde de vefkin daha iyi olacağını düşünüyorum Allah’a şükür işe yaradı bende.

 • Reply teşekkürler at

  çok kritik bir iş için kendisine bir işlem yaptırdım ali gürses hocaya özellikle hızlı olması gerektiğini söylediğimden sağolsun çok hızlı şekilde ilgilendi ve işlemi yaptı. bir haftadan kısa sürede elime ulaştı gönderdiği çalışmam ve etkiside yine bir haftada görüldü işlemleri gerçekten sağlam ve güvenilir bir insan.

 • Reply Nazime at

  Merhaba iyi günler abimin arkadaşıyla 7 yıldır sevgiliyiz ailem 6 aydır öğrendi sevgili olduğumuzu hiçbiri istemiyor onu sırf abimin arkadaşı diye bide cezaevi giriş çıkışı olduğu dosyası olduğu için kabul etmiyorlar ama biz birbirimizi çok seviyoruz bir hocayla görüştüm bir hafta öncesinde çok aşırı bir ücret istedi hiçbir şey yapmadı dolandırıldım resmen yardımcı olursanız sevinirim

 • Reply Deniz at

  Gerçekten işe yarıyor mu ,ben çok caresizim,intiharın esigindeyim

 • Leave a Reply