Medyum Ali Gürses

İstediğini Yaptırma Büyüsü

Büyü uygulamalarına ihtiyaç her geçen artarken insanlar farklı amaçlar ile büyü yaptırmanın peşine düşmüşlerdir. İstediklerini normal yollardan elde edemeyen kişiler bunu büyü vasıtası ile elde etmeyi istemektedirler. İstediğini yaptırma büyüsü de son zamanlarda insanların en çok istediği büyülerden bir tanesidir.

Bir kişiye her zaman istediğinizi yaptırmak mümkün olmayabilir. Bu durumda sizlerin büyüye başvurması son derece normaldir. Burada yapılması gereken şey istediğinizi elde ederken karşı tarafın sizi dinlemesi ve hak vermesini sağlamaktır.

Aslında konu ne olursa olsun büyü yaptırmak için medyumlara ihtiyaç vardır. Güvenilir bir medyum sizlere büyü konusunda yardımcı olur ve akabinde her türlü problemde sizlere destek çıkar. Burada sizin yapmanız gereken şey ise güvenilir bir medyuma ulaşmak, ona durumu anlatmak ve sonrasında uygulama yöntemi ile birlikte medyumla çalışmaya başlamaktır.

İstediğini Yaptırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Medyumlar, kendilerine gelen büyü isteklerini kolay kolay reddetmezler. Hele ki istediğini yaptırmak gibi iyi niyet ile yapılacak olan bir büyüyü asla reddetmezler. Burada sizlerin yapması gereken şey bu tür büyüleri yapacak olan güvenilir bir medyum bulmak olacaktır. Bulacağınız medyum daha sonra sizlere yaptığı araştırmalar sonrasında büyü konusunda hangi yolu izlemeniz gerektiğini söyleyecektir.

Medyumlar tarafından ikna büyülerinde kullanılan yöntemler şunlardır:

  • Dua ile istediğini yaptırma (Ya muktedir – Ya Vedud)
  • Düşünce gücüyle istediğini yaptırma
  • Büyü ritüeli düzenleyerek istediğini yaptırma

Bunun gibi farklı uygulamaları kullanan medyum, sizin için hangisini kullanacağına yapacağı araştırmalar sonrasında karar verecektir. Büyü yapılacak olan kişinin büyüye yatkınlığına göre değişen farklı metotlar ile birlikte insanlara kısa sürede etki edecek olan bir büyü yapılabilir. İstediğini yaptırma büyüsü konusunda uzman olan bir medyum ile birlikte sizler de karşı tarafı ikna edecek ve onun size boyun eğmesini sağlayacak bir büyü yaptırabilirsiniz.

İkna Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

İkna büyülerinin etki etme süresi aslında hocadan hocaya ve kişiden kişiye değişkenlik gösterir. Büyü yapılacak olan kişinin manevi durumu bu etki süresi üzerinde büyük paya sahiptir. Aynı zamanda medyumun hangi yöntemi seçeceği gibi unsurlarda büyünü ne zaman etki edeceğini belirler. Burada sizlerin yapması gereken şey güvenebileceğiniz bir medyum bulmak ve sonrasında onun dediklerini yapmak olacaktır.

Medyumlar tarafından yapılan büyülerin ortalama olarak tutma ve etkisini gösterme süresi 2 – 6 haftadır. Ancak medyum yapacağı araştırmalarda sizlere bu sürenin kısalabileceğini veya uzayabileceğini söyleyecektir. Bu durumda sizler medyumun her söylediğini hızlı bir şekilde yaparsanız eğer istediğini yaptırma büyüsü daha hızlı etki edecektir. Güvenebileceğiniz bir medyumu ise internet üzerinde yapacağınız araştırmalar sonrasında kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsübağlama büyüsürızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozmayıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

1 Yorum

  • Reply sedef at

    pek çok farklı medyum hoca denedim, istediğim vefki yapmaya çalıştılar ama başarısız oldular en sonunda bir arkadaşımın tavsiyesi ile ali gürses hocayı buldum kendisine yaptırmış olduğum işlem diğerlerinden çok daha farklı olarak hızlıca tamamlandı bir hafta gibi bir sürede elime ulaştı ve gerçekten de arkadaşımın övdüğü kadar varmış daha sürenin dolmasına uzun süre varken çoktan etkisini gördüm kendisi bu işten gerçekten anlıyor.

  • Leave a Reply