Medyum Ali Gürses

Azerbaycan Medyumları

Öte alemlerle ilgili çalışmaları sadece büyüler ile sınırlamak oldukça yanlış bir düşünce olacaktır. Bu alemlerde var olan pek çok farklı ve özel uygulama, Azerbaycan medyum hocaları gibi medyumlar tarafından yapılabilmektedir. Büyüler, manevi dünyanın sadece tek bir parçasını oluşturur. Bu alemlerde var olan enerjiler çok daha fazlasını yapabilecek kadar kapsamlıdır.

Medyum hocalar tarafından kullanılan enerjiler çok güçlüdür. Bu enerjilerin gücü sayesinde, neredeyse her konuda büyü yapabilme imkanı bulunur. Azerbaycan medyum hocaları, almış oldukları kapsamlı eğitimler sayesinde çok çeşitli konularda özel büyü uygulamaları yapabilmektedir.

Medyumluk mesleği, manevi dünyanın tam olarak tanınıyor olması sayesinde yapılabilir. Azerbaycan medyum hocaları da dahil olmak üzere tüm medyum hocaların öte alemlerle alakalı bilgisi her zaman tam olmalıdır. Bu bilginin eksik olması veya yetersiz kalması halinde büyüler ile ilgili çalışmalar da yetersiz olur.

Maneviyatta sonsuz enerjinin bulunması sayesinde yapılabilecek çalışmalar da çeşitlenmiştir. Örneğin, medyumlar tarafından büyü yerine yapılabilen vefk çalışmaları bu tarz uygulamalar arasında gösterilmektedir. Azerbaycan medyum hocalarının da sıkça yaptığı bu çalışmalarda sonsuz gücü ile hayatımızda olan gaybın etkileri tekrar ispatlanmaktadır.

Vefkler Hassas Çalışmalar Olarak Bilinir

Azerbaycan medyum hocaları, vefk adı verilen uygulamalar ile büyü enerjisi kullanmadan tıpkı bir büyüdeki gibi etkili sonuçlar alabilmektedir. Bu çalışmalarda kullanılan ilimler ve bilgiler kadim dönemlerden bu yana aktarılmış ve günümüze ulaşmıştır.

Vefk çalışmalarının özel olmasındaki en önemli sebep, bu uygulamalarda kullanılan ilimlerden kaynaklanmaktadır. Azerbaycan medyum hocaları, havas, ledün ve daha pek çok ilmi kullanarak vefk yapar. Vefkler, büyü çalışmaları ile kıyaslandığında çok daha karmaşık ve detaylı uygulamalar olarak ön plana çıkar.

Bu uygulamaları yaparken büyük bir dikkat gerekmektedir. Azerbaycan medyum hocaları, vefk yaparken okudukları en basit duayı bile tekrar tekrar hesaplamalı ve farklı ilimler vasıtasıyla incelemelidir. Bu incelemeler yapılmadan vefk ile ilgili istenen sonuçlar asla alınamayacaktır.

Vefkler Enerjilerde Uzmanlık İster

Vefk yaptıracağınız Azerbaycan medyum hocalarının enerjiler konusunda uzman olması da çok önemlidir. Tüm çalışmalarda olduğu gibi bu büyülerde de kullanılan enerjinin iyi aktarılması ve doğru yönlendirilmesi gerekir. Eğer yapılacak çalışmada hata ortaya çıkarsa veya medyumun bu aşamada herhangi bir konuyu eksik yaptığı görülürse tüm vefk boşa gider.

Enerjileri yönlendirebilmek ise sadece nefes gücü yüksek medyum hocaların yapabildiği bir iştir. Azerbaycan medyum hocaları da olsa başka medyumlar da olsa mutlaka nefesi kuvvetli kişiler ile çalışmak bu açıdan büyük önem taşır.

Vefkler etkili uygulamalardır. Doğru yapılan vefk ile pek çok konuda hayat değiştirecek özel avantajlar elde edilebilir. Elbette her şeyde olduğu gibi bu çalışmalarda da başlamadan önce detaylı bir araştırma yapmak ve doğru medyumu bulmak önemlidir.

Sadece Türkiye değil, başta Almanya olmak üzere yurtdışında birçok yere de hizmet veren Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

1 Yorum

  • Reply Ali gürses at

    benim genel bir dalgınlık problemim var odaklanamıyorum hiçbişey istediğim gibi gitmiyor bu yüzden bir işlem yaptırmaya karar verdim çünkü dünyevi yerde ne denediysem olmadı demekki manevi diye düşündüm gerçektende öyleymiş
    Ali gürses isimli hocayla konuştum 05355906275 numarası aradım konuştuk bana bir işlem gönderdi. yine kendi hatam yüzünden yanlış adres vermişim kargoyla konuşmaya çalıştım asla ulaşamadım kargocuya gönderemeyiz oraya gitti dönmez falan diyorlardı ali hocayı aradım utana sıkala işin peşine o düştü iki gün sonra istediğim adrese gönderildi allah razı olsun bu kadar işi gücü arasında buna bile dikkat eden mağdur etmeyen bir insanmış
    gelen işlemi tarif etti hatta ben anlayamadım kolay olmasına rağmen detaylıca anlattı tüm sorularımı cevapladı pimpirikli biri olduğum için çok başını şişirdim hocamın… şimdi işlemin 10. günündeyiz ve değişimler gözle görülür şekilde inanın bana insanın hayatı birden bire değişebiliyomuş allah kendisinden razı olsun başka ihtiyacımı inşallah ki olmaz hayatım böyle güzel gider ama olursada kimden yardım isteyeceğim belli oldu artık bu tür konularda ihtiyacınız sıkıntınız varsa ali hocadan bilgi alın derim medyumali.com sayfası orada daha detay alırsınız

  • Leave a Reply