Medyum Ali Gürses

Mardin Büyü Bozan Hocalar

Mardin büyü bozan hocalar sayesinde uzak veyahut yakın fark etmeksizin insanlar, kendilerine yapılmış büyüleri bozabilmektedir. Gelişen teknoloji sayesinde yüz yüze bulunma durumu ortadan kalkmıştır. İnsanlar uzaktaki biriyle de anında iletişim kurabilmektedir. Büyüler enerji ile yapıldığı gibi enerji ile de bozulabilmektedir. Enerjiler için de zaman, mekân ve boyut fark etmemektedir. Zaman, mekân ve boyut fark etmediği için insanlar kendilerine yapılan büyüleri fark ettikleri anda gerçek bir hocayla çalışırlarsa uzak veya yakından büyülerin etkisini çözebilmektelerdir.

Büyüden Korunmak

Büyüden korunmak için her inanca göre çeşitli dualar ve ritüeller bulunmaktadır. İslam inancına sahip insanlar büyüden korunmak için Kuran’da yer alan bazı duaları okumaktadır. Nazar ve büyüden korunmak için Mardin büyü bozan hocalar ve diğer şehirlerde bulunan hocalar yardımıyla muskalar yapılabilmektedir. Bu tür yöntemler sayesinde kişiler büyülerden korunabilmektedir. Bu konuda dikkat edilmesi gereken nokta ise büyü etkisinden korunmak için çalışılan hocanın gerçek bir hoca olması konusudur. Büyüden korumak adı altında birçok insana boş muska veya kağıt verip dolandıran istismarcılar bulunmaktadır. İnsanların böyle kişilere itibar etmemesi gerekmektedir. Günümüzde gerçek hoca ve ilim sahibi şifacı bulmak günden güne zorlaşmaktadır. Daha önce hocalarla çalışan insanların yorumları, şikayetleri ve önerilerini referans alarak hareket etmek en sağlıklı yöntemlerden biri olmaktadır. Sitemiz, insanlara yardımcı olunması amacıyla kurulmuştur.

Büyü Bozmak

Kendilerine büyü yapıldığından şüphelenen insanlar büyüleri bozmak için Mardin büyü bozan hocalar konusunu araştırmaktadır. Büyünün etkisinde kalmak, insanların hayatının akışını bozabilmektedir. Başka biri tarafından yapılan büyüler genelde kötü amaçlarla yapılmış büyüler olmaktadır. Bozulmadığı durumlarda kişiler akıl sağlığını dahi kaybedebilmektedir. Gerçek bir hoca bulunmadan önce; eğer kişi hayatından memnun değilse ve çeşitli sorunlar yaşıyorsa öncelikle psikiyatrla çalışmalıdır. Bu durumun sonucunda eğer teşhis konulamazsa ve tedavi sonuç vermezse büyüden şüphelenmelidir. Pek çok insan depresyonda olduğunun, kaygı bozukluğu yaşadığının, bipolar gibi ruhsal hastalıkları olduğunun farkına varamamaktadır. Çevrenin de yönlendirmesi ile çeşitli hocalara danışmaktadır. Bu hocalar gerçek hoca değilse ve dolandırıcılık için insanların duygularını ve maddi birikimlerini suiistimal eden biriyse; büyülü olduğunu söyleyip insanları inandırmaktadır. Olmayan büyüyü bozuyorum diye kandırıp insanları istismar etmektedir.

Dolandırılma durumlarının yaşanmaması için öncelikle bilime başvurulmalıdır. Eğer kişinin bir hastalığı yoksa ve doktor tedavisi ile de hastalık belirtileri azalmıyorsa gerçek bir hoca bulup büyü etkisinde olup olmadığını araştırmalıdır. Buna ek olarak kişinin evinde kendine ait olmayan muskalar, çubuklar, kağıtlar, eşyalar bulunmuşsa; evine giren kişilerden birinin eve büyü bıraktığından şüphelenmelidir. Büyülerin enerjisinin yayılması ve daim olması için kişilerin yaşadıkları alanlara bu tür cisimler bırakılabilmektedir.

Büyüler her zaman kişilerin kendi kendine bozabileceği veya dua okuyarak etkisinden kurtulabileceği şekilde yapılmamaktadır. Bazı büyüleri ancak mertebe sahibi hocaların nefesi ve bilgisi çözebilmektedir.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapılmamış

Leave a Reply