Medyum Ali Gürses

Gerçek ve Sahte Medyumlar Nasıl Ayırt Edilir?

Medyumluk, antik dönemlerden beri yapılıyor olsa da bu mesleğin kurallarına uymak, bu alanda ilerlemek oldukça zordur. Gerçek medyumlar, uzun süreli eğitimlerden geçmeleri sonucunda bu işi yapabilirken, insanları dolandırmak ve kandırmak için çalışan sahte medyumlara rastlamak da kaçınılmaz olmaktadır. Gerçek ve güvenilir medyum hocalar, en zor günde bile her zaman insanlara yardım edebilmek adına çalışmaktadır. Pek çok farklı çalışmada kendini geliştiren gerçek medyumlar, tarihin en eski dönemlerinden beri her konuda insanlara destek olmaktadır.

Gerçek ve sahte medyumları ayırt etmek, dolandırıcılar tarafından mağdur edilmemek adına çok önemlidir. Dürüst ve işinde uzman olan medyum hocalar, hiçbir zaman mağduriyet yaşatmamak adına çalıştıkları, en zor durumlarda bile insanlara destek oldukları için çoğu zaman kolayca ön plana çıkabilmektedir. Ancak, her ne olursa olsun gerçek ve sahte medyumlar ile ilgili araştırma yapmak, doğru medyum hocayı belirlemek çok önemlidir.

Medyum hocaların çalışma alanları oldukça geniştir. Güvenilir bir medyum hoca, çok uzun süreler boyunca eğitim alarak farklı alanlarda uzmanlaşabilmektedir. Uzmanlığını insanların yararı için kullanan medyumlar, en zorlu anlarda bile maneviyatın gücünü kullanabilmektedir. Gerçek medyumlar için önemli olan konu, kendilerine danışan kişinin sorunlarının çözülmesi ve gaybi alemlerden en iyi şekilde yararlanmasıdır.

Medyum hocalar, bu mesleği yaparken farklı ilimler ve bilgilerden de yararlanmaktadır. Gerçek ve sahte medyumlar arasındaki farkı ortaya koyan ilim bilgisi, büyü ve tüm diğer manevi işlemlerin temelini oluşturmaktadır. Bu bilgiye erişebilmek, sadece kapsamlı bir medyumluk eğitiminden geçen insanlar için mümkündür.

Gerçek ve sahte medyumlar arasındaki en önemli farklardan biri dürüstlüktür. Bir medyum hoca, kendisine danışan kişiye zarar vermemek, boş yere umutlandırmamak için tüm çalışmalar konusunda dürüst olacaktır. Yapılacak olan işlemin tutmama ihtimali bulunuyorsa, çok düşük etki gösterecekse en baştan yapmayı kabul etmeyecektir. Bu sayede, hiçbir şekilde mağduriyet yaşatmayacak, kendilerine danışan kişiyi zor durumda bırakmayacaktır.

Sahte medyumlar için dürüstlük önemli değildir. Bu kişiler, sadece para odaklı çalıştıkları ve karşı tarafı düşünmedikleri için her konuda boş umutlar verecek, yapılamayacak çalışmaları bile yapılabilir gibi gösterecektir. Bu gibi dolandırıcılardan uzak durmak, güvenilir medyum hocalar ile çalışmak oldukça önemlidir.

Her ne kadar kendini güvenilir bir medyum hoca gibi tanıtan dolandırıcılara rastlamak mümkün olsa da gerçek ve sahte medyumları ayırt etmek düşünüldüğünden daha kolaydır. Özellikle, medyum hocanın size olan yaklaşımını incelemek, dürüst olup olmadığına bakmak, bu konuda işinizi fazlasıyla kolaylaştıracaktır.

Sadece Türkiye değil, başta Almanya olmak üzere yurtdışında birçok yere de hizmet veren Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsübağlama büyüsürızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozmayıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Medyum Ali Gürses’in Memurlar.net’e verdiği röportaj
Medyum Ali Gürses’in Haberler.com’a verdiği röportaj
Medyum Ali Gürses’in İstanbul Haber’e verdiği röportaj

Previous Post Next Post

You Might Also Like

Yorum yapılmamış

Leave a Reply