Medyum Ali Gürses

Boşanma Büyüsü

Evlilik, kutsal bir müessesedir. Boşanma büyüsü ise ruh eşlerini bulduğunu sanan kişilerin eşinden bir takım sebepler ile ayrılmak istemesidir. Büyünün yapılışında genellikle eşlerden bir tanesinin boşanmayı istememesi etkilidir. Uzun uğraşlar sonucunda evliliğe ikna olmayan kişiye yapılacak olan bu büyü sonrasında boşanma işlemi kolaylıkla gerçekleşecektir.

Boşanmak insanların düşünce, hal ve hareketlerinin değişmesi ile gerçekleşir. Kocasını veya eşini eskisi kadar sevmeyen insanlar, onu boşanmaya ikna edemediklerinde bu büyüye başvururlar. Büyüye başvurulma amacı altında ise daha farklı şeyler yatabilir. Bunlar:

 • Çiftlerden bir tanesinin diğerini aldatması
 • Çiftlerin eskisi gibi birbirlerini sevmemesi
 • Çiftlerden birinin diğerine işkence ve zulüm etmesi
 • Çiftlerden bir tanesinin başka bir kişiyi sevmesi

Bunlar boşanmak istenmesi için gerçek bir sebeptir. Dolayısı ile insanlar, boşanma istedikleri zaman karşı tarafı ikna edemeyince büyü gibi manevi uygulamalara başvururlar.

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Boşanma büyülerinde ilk yapılması gereken şey güvenilir bir medyum bulmaktır. Güvenilir medyumlar, boşanma konusunda insanlara yardımcı olabilir. İnsanların duygu ve istekleri doğrultusunda yapılan bu işlemlerde hal, hareket ve tavırlarda bariz değişiklikler görülebilir.

Boşanmak, çok riskli bir iştir. Hiçbir şey yokken bir kişiyi boşanmaya ikna etmenin yolu günahtır. Bu günahın büyüklüğü dünyada neredeyse hiçbir şeyde olmadığından dolayı medyumlar da gerçek bir neden görmeden bu büyüyü yapmaya ikna olmazlar. Geçerli bir neden var ise de o zaman büyüyü şu şekilde yaparlar:

 • Karşı tarafın enerjisinin incelenmesi
 • En uygun büyüye karar verilmesi
 • Kişisel eşyaların veya düğün fotoğrafları gibi özel hatıraların istenmesi
 • Büyünün yapılması
 • Etkisinin beklenmesi

Çok kısa bir anlatım sonucunda bu şekilde yapılan boşanma büyüsü aslında pek çok karmaşık bir süreci de beraberinde işletir. Manevi dünyalardan aldıkları gücü doğru bir şekilde dünyamızda kullanan medyumlar, insanlar üzerinde oldukça büyük etkilere sahiptir.

Boşanma Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Çiftlerin boşanmalarını kolaylaştırmak için yapılan bu büyü çeşidinde temel amaç insanların birbirlerine karşı besledikleri bağı ortadan kaldırmaktır. Bu durumda insanlar genel olarak boşanma büyüsünün etkisi altında hareket ederler. Ortadan bağın kalkmasını sağlayan ve gözlenebilen bu etkiler şunlardır:

 • Sürekli tartışma
 • Cinsel hayatın sonlanması
 • Tahammül edememe

Bununla birlikte psikolojik etki olarak da gözlenebilen bu durumların büyüye yorulmasını sağlayan esas etkiler ise uykuda sıçramalar, kötü rüyalar görülmesi gibi etkilerdir. Bunların bir kısmının dahi görülmesi insanlara boşanma büyüsü yaptırılmış olabileceğini net bir şekilde gösterir.

Konu evlilik ve boşanma olduğunda her medyum bu işlemleri yapmaz. Yapanlar ise duru görü özelliği ile olayın arka yüzünü görebilen ve geçerli bir neden olduğunu bilen kişilerdir. Bu nedenle seçeceğiniz medyumun özelliklerini çok iyi bir şekilde bilmeniz gerekir.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsürızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, boşanma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozmayıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapılmamış

Leave a Reply