Medyum Ali Gürses

Eşe Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır?

Evli olan çiftlerin geçerli bir neden olmamasına rağmen birden bire ilişkilerinde tahammülsüzlük oluşması büyü olduğuna dair en önemli belirtidir.

Çiftlerin birbirini istememesi; sözlerinde, davranışlarında ve hareketlerinde değişikliklerin olması çiftlere büyü yapıldığı anlamına gelebilir. Eşlerin arasını açma isteğiyle yapılan bu büyülerde eşler arasında mutlaka anlık değişimler görülmektedir. Bu büyüler eşleri birbirinden soğutma ve hatta ayırma derecesine getirebilecek kadar kuvvetlidir. İnsanların birbirlerine karşı duyduğu fesatlık, kin, garez veya haset duyguları eşleri ayırmak için yapılan büyüler ile sonuçlanabilir. Büyü yapıldığında onlara musallat olan kötü ruh, eşleri ele geçirir. Ele geçirildikten sonra ilk başlarda soğuma daha sonrasında ise araların açılması görülür.

İlişkilerde eşler arasında mutlaka olumsuzluklar görülür. Fakat bazı durumlarda birden bire soğumaların olması, işin ciddi düzeyde ayrılığa kadar gitmesi büyü alametidir. İnsanlar sebepleri başka yerlerde arasa da büyü yapıldığına dair belirtileri okumaları gerekmektedir. Bu doğrultuda da işinin iyi yapan medyum hoca ile iletişime geçmeleri önerilmektedir.

Eşlere Yapılan Büyü Belirtileri

Eşlere yapılan büyü nasıl anlaşılır? Yapılan büyüler her zaman için belirtileri göstermektedir. Aşağıda yer alan belirtileri okuyarak eşlere bir büyü yapılıp yapılmadığı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi için medyum hocalar ile iletişime geçmek daha doğru olacaktır.

Eşlere yapılan büyü nasıl anlaşılır sorusunu maddeler halinde açıklamak gerekirse;

 • Eşlerden birisi veya karşılıklı olarak ikisi de aniden birbirini istemez duruma gelir.
 • Çiftlerden birinde veya karşılıklı olarak ikisinde de nefret duygusu görülmeye başlar. Birbirleriyle yan yana gelmek istemezler, sürekli olarak uzaklaşmak isterler.
 • Eşine ve çocuklarına karşı ani ilgisizlik oluşmaya başlar. Kişi ani bir şekilde eşine, çocuklarına hatta bazı durumlarda anne ve babasına bile ilgi göstermez hale gelebilir. Yakınlarının başına bir şey geldiğinde umursamaz bir hal alır.
 • Çabuk sinirlenme, öfkelenme büyü yapıldığında orta aşamalarda görülen davranışlar arasında yer alıyor. İnsan ne kadar sakin olursa olsun aniden karakter değişikliği yaşayabilir. Bu her ayırma büyüsünde görülmez.

Yer alan maddelere benzer sıkıntılarınız varsa medyum hocalar ile görüşerek daha detaylı bilgi edinmelisiniz!

Eşlere Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Eşlere yapılan büyülerde büyünün bozulması için bir medyum hocayla çalışmak gereklidir. Medyum hocalar bu konularda bilgi sahibi olup bizim nasıl davranmamız gerektiğine yanıt verecektir.

Eşlere yapılan her büyü bozulabilir. Fakat bozulması için işini iyi yapan medyum hocaların yardımına muhtacız. Medyum hocalar ilişkiye büyü yapılıp yapılmadığı konusunda sizinle ilk başta konuşacaktır. Daha sonrasında vermiş olduğu kanıya göre sizin ne yapmanız gerektiğini, kendi yapacaklarını anlatır. Eğer işlemler sizin tarafınızdan da uygun görülür ise büyü bozma ile alakalı işlemler başlayacaktır.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsübağlama büyüsürızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozmayıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

3 Yorum

 • Reply Slayer at

  Öncelikle bu konuda çok dolandırıcı ile karşılaşıldığını ve işinin ehli olmayan hoca bulmadığınız sürece çalışmamanızı tavsiye ederim… Çünkü ben bu konuda kendimi iyi bilir, asla kandırılmam dememe rağmen kandırıldım.
  Bugüne kadar işlem yaptırdığım hocalar içinde en iyisi olarak medyum ali gürses’i söylüyorum. Bu hocayı bulana kadar çok paralar kaptırdım millete. En sonunda sağolsun bir arkadaşımın tavsiyesi ile birlikte bu hocayla çalıştım. Medyumali .com sitesinde yaptığı bir sürü çalışma var, ben de vefk işleminde karar kıldım. Hocayla telefonda görüştüm, işlemin bana uygun olduğunu söyledi. Onun üzerine ben de çalışalım dedim. Bir hafta süre istedi, işlemi bu sürede tamamlayıp evime kadar gönderdi.
  Vefkler 1 ile 40 gün arasında tutan çalışmalarmış hocanın bana dediğine göre. Ben de sabırlı bir şekilde beklerim, gerekirse 40. Gün olsun yeter ki olsun demiştim. Beklerken bir haftada istediğim sonucu alınca şok oldum resmen. Bu kadar erken ve etkili olacağını tahmin etmiyordum.
  Büyü, vefk gibi olaylar gerçek ve binlerce yıldır insanların hayatında var olan konular. Bu gibi konularda yapılacak olan çalışmalar da gerçekten etkili olabiliyor. Tek yapılması gereken doğru hocayı bulmak. Ben Ali Gürses beyi tavsiye ederim.

 • Reply Destek at

  Hollanda’da yaşıyorum, burada doğru dürüst dolandırıcı olmayan hoca bulamadım ben de en son medyum ali gürses hoca diye birine rastladım. Uzaktan olmasına rağmen dört dörtlük işlem yaptı tüm sorunumu çözdü. Bakın bu olaylarda çok garip şeyler var. Mesela benim bugüne kadar hiç evimi görmeyen, nerede yaşadığımı bilmeyen ali hoca evimde nerede büyü olduğunu gösterdi, o noktaya baktığımda büyü malzemeleri buldum. Öyle şey olmaz inanma diyenler bunu nasıl açıklayacak? Kim koydu o büyü malzemelerini o zaman? Büyü bozulduktan sonra hayatım resmen düzene girdi. Ali gürses hocaya kaç defa teşekkür maili attım. Hoca bir haftada çözerim dedi, dediği gibi de çözdü. Allah razı olsun.

 • Reply Özge at

  Ali Gürses hoca’yı sosyal medyadan bulmuştum, aile düzenimi kıskanan biri tarafından yapılan çalışmayı eliyle koymuş gibi buldu, söylediği yerde kemikler bulunca çok şaşırdık. Allah razı olsun hocamın yardımlarıyla sıkıntıyı çözdük. Güvenilir bir hoca..

 • Leave a Reply