Medyum Ali Gürses

Evlilikte Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Evlilikte Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır? Evli çiftler en gözde kişilerdir. Özellikle mutlu giden bir evlilik varsa onlara nazar değmesi veya çekemeyen kişiler tarafından büyü yapılması sıklıkla görülür. Bu durumda insanlar bazı belirtileri fark ederek evliliklerinde büyü olduğunu anlayabilirler. Bazı durumlarda ise 3. taraf kişiler bu büyüleri fark edebilirler.

Evliliklerde büyü olduğunu anlamak için elinizde bazı belirtiler olması gerekir. Şüphe bu işin ilk çıkış noktasıdır. Şüphe ile başlayan bir araştırma sürecinde sizleri bekleyenler şunlardır:

 • Tartışma: Evlilik yoluna girmiş olan kişiler birden bire nedensiz olarak tartışmaya başlarlar. Bu durumda dahi onların büyü etkisi altında olabileceğine dair ilk belirtilerdir. En sık görülen belirtiler bunlardır.
 • Boşanma: Tartışma, tiksinme ve tahammül edememe gibi durumlar sonrasında boşanma olayları gündeme gelmeye başlar. Evliliğin en iyi safhasında nedensiz yere boşanmak istenmesi de büyünün belirtileri arasındadır.
 • Saygı: Tartışma vb. olaylardan sonra çiftlerin birbirlerine olan saygısı da yok olur. Evlilikte büyü olduğu nasıl anlaşılır konusunda saygının ortadan kalkması ile aradaki bağda tamamen yok olur.

İnsanlar bu belirtilerden sonra eşlerine karşı hal ve hareketlerinde bariz değişimler yaşar. Evlilikte büyü genellikle 2 tarafa birden yapıldığından dolayı eşler birbirlerinin bu durumlarını normal karşılarlar. Ancak bazı durumlarda 2 tarafa birden yapılmamışsa o zaman eşlerden bir tanesi büyü ile ilgili şüphe içerisine girmeye başlar. Çünkü diğer eşinde dikkat çekici diğer belirtileri de ancak o görür. Özellikle aynı yastığa baş koydukları bir anda diğer eşin uykuda kan te içerisine kalması, sıklıkla sıçrayarak uyanması, sayıklaması ve çok korkması da akla ilk etapta büyüyü getirebilir.

Evlilikte Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Evli çiftler arasındaki büyülerin belirtileri çok bariz olduğundan dolayı anlaşılması da oldukça kolaydır. Önemli olan belirtileri büyüye yormaktan geçer. Bazı durumlarda ise işiniz daha da kolaylaşır. Bunların başında ise evin içerisinde büyülü bir nesnenin bulunması vardır.

Evde bulunan büyülü nesneler özellikle yatak odasına giren kişiler tarafından buraya konulur, saklanır. Yatağın altı, yastığın içi veya gardırop bu işler için en iyi seçeneklerin başında gelir. Buralarda saklanılan nesneler ile birlikte kısa sürede aradığınız işlemleri yapabilir ve akabinde büyüyü kolayca bozabilirsiniz.

Büyü bozma konusunda sizlerin ihtiyacı olan şey güvenilir bir medyumdur. Özellikle evlilik konusunda her şeyinizi paylaşacağınız kişiye güvenmeli ve onun yeteneklerinden emin olmalısınız. Ancak bu şekilde büyünün bozulması mümkün hale gelir. Evlilikte büyü olduğu nasıl anlaşılır konusunda çalışacağınız medyum ile birlikte sizler de kısa sürede büyüyü bozdurabilir ve akabinde evliliğinizi kurtarma yolunda önemli bir adım atmış olursunuz.

Sadece Türkiye değil, başta Almanya olmak üzere yurtdışında birçok yere de hizmet veren Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsübağlama büyüsürızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozmayıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

4 Yorum

 • Reply Zuhal at

  Selam arkadaşlar ben de hikayemi anlatmak istedim. Evliyim iki çocuğum var. Bugüne kadar tek bir sıkıntım yoktu. Ama aniden eşim başka bir kadınla konuşmaya, ilgilenmeye başladı. Telefonda mesajlarını yakalıyorum inkar ediyor. En sonunda onun telefonunu bilgisayardan gizlice Whatssap Web’e bağladım, orada açık açık gördüm, boşanacağım, seninle evleneceğim vesaire yazıyordu. Korktum, üstüne gidersem daha ters tepki verir diye. Ağlayarak kafam dağılsın diye internette gezerken şans eseri Ali gürses hocaya denk geldim okudum inceledim herkes çok memnun olunca ben de aradım derdimi anlattım. Aşk amacıyla papaz büyüsü yaptırdım. Bir haftada tamamlandı, 10 gün gibi de etkileri ortaya çıkmaya başladı. Eşimle hiç bu konuyu konuşmadım, sanki hiç bilmiyormuş gibi davranmaya devam ettim. Mesajları okudum tabi. Birden bire kadına sanki hiçbir şey yazmamış gibi ters davranmaya başladı. Benden bahsedip vazgeçemem ondan gibi mesajlar attı. En son kadını tersleyip engelledi ve o günden beri hiç konuşmadı. Şimdi eve gelirken hediyeler, çiçekler alıyor. Sanki cicim aylarımızda gibi olduk. O gün iyiki o mesaja denk gelip ali hocaya işlem yaptırmışım, yoksa ailem yuvam yıkılacaktı resmen. Çok fazla dolandırılanda gördüm internet ortamında. İyiki daha ilk başta kendisine denk gelmişim diyorum.

 • Reply Blue at

  Ali Gürses bey’e teşekkür ederim. Medyumali.com sitesi üzerinden kendisi ile iletişime geçmiştim. İstediğim çalışmayı kısa süre içerisinde teslim etti. Üstelik yaptırdığım işlem çok karmaşık bir işti. Normalde yapılmasının mümkün olması bile mucize diyebilirim.
  Eşim ailesi ile çok ilişkili, özellikle bizim evliliğimizi etkileyen konularda her zaman ailesini tutuyor ve ben bu durumdan çok rahatsız olmaya başlamıştım. Ali Gürses hocaya bu konuda danıştım. Kendisinin bana verdiği tavsiye üzerine de uygun bir soğutma büyüsü yaptırmaya karar verdim.
  Soğutma büyüsü yapıldıktan sonra eşim önce ailesi ile arasına mesafe koymaya başladı. Ama tabi aile bağlarının kopmasını istemediğimi Ali Hoca’ya iletmiştim. Tam da istediğim şekilde oldu. Ailesiyle daha az görüşmeye ve sırlarımızı anlatmamaya başladı, normal bir çift olmayı başardık en sonunda. Demek ki bu gibi durumlarda ekstra çalışmalara ihtiyaç duyuluyormuş dedim kendi kendime. Ali hocayı bulduğum ve bu çalışmayı yaptırdığım için çok memnunum. Allah bin defa razı olsun kendisinden.

 • Reply Pretty at

  Büyüler ile ilgili pek inancım ve bilgim olmamasına rağmen içimden geldiği için Ali Gürses hoca ile çalıştım. Kısmet açma vefki yaptırdım. Bu vefk nedir ne değildir inanın bana hiçbir fikrim yoktu. Hepsini Ali beye sora sora öğrendim. Vefk sadece on günde hayatımı değiştirdi. Daha önce çok deneyip başarısız olduğum evlilik konusu resmen kendi kendine hayatıma girdi. Önce çok güzel giden bir ilişkim oldu sonra erkek arkadaşım evlenmek istediğini söyledi. Çok garipti ama gerçekten çok güzel bir his. İnşallah evlenip hayatımızı düzene oturtacağız. Ben ateiste yakın bir insandım hiç tahmin etmediğim şekilde hayatım değişti. İnşallah sizlerin de istediği gibi gider hayatlarınız.

 • Reply ömer at

  alı hoca ne zaman ulasmaya calıssam hıc cevapsız bırakmadı ustelık cok soru sordum kafasını sısırdım ona ragmen yardım ettı paragoz sahte hocalardan degıl gercekten yardım etmeye calısıyor allah c.c hocam sızden razı olsun

 • Leave a Reply