Medyum Ali Gürses

KKTC Medyum Hocalar

Medyum, eski çağlardan bu yana yalnız ülkemizde ve islam coğrafyasında değil, maneviyatın yer aldığı her yerde yani tüm dünya için oldukça büyük bir önem taşır. Manevi yaşamın insanlara kattığı huzur ve yaşamlar üzerindeki etkisinin güçlü oluşu, insanlar için bu konunun en büyük kanıtlarından biri olarak görülmektedir. Ülkemizde özellikle KKTC medyum hocalar başta olmak üzere çalışmalarını yürüten pek çok medyum hocayla karşılaşmak mümkündür. Bu bölgede medyumluk içeren çalışmalara olan ilgi neticesinde bir hayli artış gösteren medyum hocalar görülmektedir. Yalnız Türkiye içinde değil, dünyanın her tarafında çeşitli çalışmalar yürüten medyum hocalar insanların maneviyatına katkıda bulunur. Kadim dönemlerin öğretileri dünyanın her yerinde olduğu KKTC medyum hocalar tarafından da halka sunuluyor. Kıbrıs medyum hocalar özellikle vefk ve büyü bozma alanında çalışmalar yaparak, tüm Avrupa’da isminden söz ettirmeyi başarıyor. Kadim öğretileri en iyi şekilde yansıtmak üzere özel çalışmalar yürüten bu hocalar hem önemli teknikleri kullanmakta, hem de bu işe başladıkları günden itibaren kendilerine özel teknikler geliştirmekte ve kullanmaya devam etmektedir.

KKTC Medyum Hocaların Çalışmaları

Kıbrıs medyum hocaları da diğer ülkelerde faaliyetlerini yürüten gerçek medyum hocalarda olduğu gibi hiçbir zaman aynı teknik ve uygulamaları herkese uygulamaz. Her insanın gereksinimi olan çalışmanın farklı olması gerektiği için KKTC medyum hocalar önce çalışma yapılacak olan kişinin enerjisini detaylı bir şekilde inceler. Sonrasında gerekli gördüğü teknik için çalışmalarını başlatır. Bu durum yalnız KKTC medyum hocaları için geçerli değil, bu işi gerçekten tüm öğretilere uygun bir şekilde yerine getiren tüm gerçek hocalar için geçerlidir. Medyumluk işi de tıpkı tıp alanında olduğu gibi kişiye özel araştırma ve inceleme yapılmasını gerektirir. Herkes için aynı olan çalışmalar, asla uygulanmamalıdır. Çalışma türleri mutlaka kişiye göre yeniden değerlendirilmeli ve ihtiyaç duyulan şekilde değiştirilmeli ve uygulanmalıdır. Bu şekilde yapılması halinde çalışmalardan beklenen en yüksek verim alınabilir. Hocaların medyumluk alanında çalışmaya başladıkları ilk andan itibaren bu konu üzerine yoğunlaşmaları ve tüm gerçek medyum hocaların çalışmalarını bu felsefe ile geliştirmeleri gerekir. Hocalar manevi alemlerle fiziki dünya arasındaki gerekli bağlantıyı kurma becerisini layığı ile yerine getirmelidir.

Her Çalışmanın Kendine Özgü Zorlukları Olur

KKTC medyum hocalar tarafından uygulanacak olan en basit çalışmanın bile aslında pek çok zorluğu olabilir. Medyumların sahip oldukları enerji ile uğraştıkları alemler çok karmaşık bir yapıya sahiptir. Kendine göre farklı gizemler içerir. Çalışmalar içinde kolay yapılan çalışma diye bir şey söz konusu olmaz. İstenen etkiyi almak bazı zamanlarda daha kolay gibi görünse de çalışmaları yapan KKTC medyum hocalar, her zaman için yoğun ve dikkatli çalışmalar yürütmelidir.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

Yorum yapılmamış

Leave a Reply