Medyum Ali Gürses

İsviçre Medyumları

Papaz büyüsü gibi çalışmalar medyum hocalar tarafından yapılan en karmaşık uygulamalardan bir tanesidir. İsviçre medyum hocaları tarafından da yapılabilen bu uygulamalarda kullanılan enerjiler pek çok farklı amaç için yönlendirilebildiği için diğer büyülere kıyasla daha zor olduğu belirtilir.

Medyumlar papaz büyüsünü neredeyse istenen her türlü işlem için kullanabilmektedir. Sahip olduğu yoğun ve güçlü enerjiler ister ayırma ister evlilik büyüsü olsun, her çalışmada tercih edilebilir. İsviçre medyum hocaları tarafından da kadim yöntemler kullanılarak papaz büyüsü yapıldığını görmek mümkündür.

Papaz büyüsü yapan medyum hocaların nitelikli olması çok önemlidir. Bu büyüde elde edilen enerjilerin doğru şekilde yönlendirilmemesi halinde büyü tutmayacaktır. İsviçre medyum hocaları tarafından yapılan tüm büyülerde bu yönlendirmelerin doğru şekilde yapıldığından emin olmak için defalarca kontrol yapılır. Bu kontroller sadece bu aleme ait ilimlerle olmaz, aynı zamanda öte alemler ile bağlantılı özel uygulamalar ile gerçekleştirilir.

Tüm büyülerde olduğu gibi papaz büyüsünde de medyum hocanın sahip olduğu nefes gücü çok önemlidir. Eğer medyum hoca zayıf bir nefese sahipse yaptığı büyünün tutma ihtimali olmayacaktır. İsviçre medyum hocaları arasından tercihinizi yaparken çalışacağınız medyum hocanın güçlü bir nefese sahip olduğundan bu nedenle emin olmanız gereklidir.

İsviçre Medyum Hocaları Papaz Büyüsü Yapar Mı?

Tüm medyum hocalar insanlığın hayrı için kullanılan büyü yöntemlerini uygulayabilir. İsviçre medyum hocaları da eğer eğitim almışlarsa ve nefes güçleri yetiyorsa papaz büyüsü yapabilir.

Medyum hocalar büyü yapmayı öğrenirken bulundukları coğrafyaya göre eğitim almaz. İsviçre medyum hocaları ile başka bir ülkede çalışan medyum hocaların almış oldukları büyü eğitimi her zaman aynı yöntemlere ve kaynağa dayanır. Bu nedenle, İsviçre medyum hocaları özelinde herhangi bir büyünün yapılıp yapılmaması gibi bir durum geçerli değildir. Her medyum hoca, bilgi edindiği tüm büyü türlerinde çalışma yapabilir.

Eğer çalışmayı planladığınız medyum hocanın nefesi güçlü ise papaz büyüsünü rahatlıkla yapabilir. Yine aynı şekilde, bu büyünün yapılabilmesi için büyülenecek olan kişinin enerjisinin büyü ile uyumlu olması çok önemlidir. Aksi takdirde, çalıştığınız İsviçre medyum hocası bu büyüyü yapmayacak, alternatif bir çalışma ile işlemi yürütecektir.

İsviçre Medyum Hocaları Papaz Büyüsünde Hangi Yöntemleri Kullanır?

Papaz büyüsü yapılırken kullanılan yöntemler büyünün yapılacağı kişinin sahip olduğu enerji alanına göre değişkenlik gösterir. İsviçre medyum hocaları tarafından yapılan büyü çalışmasında da aynı şey geçerlidir.

Çalışmayı yapacak olan medyum hoca öncelikle büyülenecek kişinin enerjisini kontrol eder. Bu çalışmaya bakım adı verilir. Bakım yapıldıktan sonra kişiye en uygun dualar ve büyü yöntemine karar verilir. Papaz büyüsü yaparken İsviçre medyum hocaları tarafından kullanılan yöntemler bu incelemeye göre değişir.

Sadece Türkiye değil, başta İsviçre olmak üzere yurtdışında birçok yere de hizmet veren Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

4 Yorum

 • Reply Burak at

  Hiç inanmayan biri olarak inancım medyum ali gürses vesilesiyle tekrar yerine geldi diyebilirim. Daha önce büyü de yaptırmadım yaptırana da inanmadım. Arkadaşımın ısrarı neticesiyle ali gürses hoca ile konuştum. Eşimden ayrılalı iki sene olmuştu terk eden taraf oydu. Çok mesaj attım ama beni her yerden engelledi. Papaz büyüsü yaptırdım, ali hocanın yaptığı büyü iki haftada bana istediğim sonucu verdi. Başta yine inanamadım ben bu duruma çünkü belki başka bir şey olmuştur diye düşündüm. Eşimle aramız düzeldikten sonra ne olduğunu sordum, bana ben olmadan çok huzursuz hissettiğini söyledi. rüyasında görmüş, hiç düşünmese bile aklındakiler karışmaya başlamış falan. Ali hoca bana neler olacağını kaç günde olacağını hep söylemişti. Artık büyüye ve bu işlere çok başka bakıyorum gerçekten varmış denildiği kadar bir kendisinden bilgi alın derim

 • Reply Tufan at

  Selam arkadaşlar
  Medyum Ali Hoca’nın papaz büyüsü ile ilgili soru soranlara yanıt vermek istiyorum. Burada daha önce birkaç kişide daha okudum papaz büyüsü yaptırmak istediklerini, aklıma gelenleri ve yaşadıklarımı anlatmak istiyorum. Eğer daha fazla sorusu olan varsa yazarsa onları da cevaplarım elimden geldiğince.

  Medyum Ali Hoca’ya papaz büyüsü için amacınızı anlatmanız gerekiyor, bana ne için istediğimi detaylıca sordu. Eğer olmayacak şeyler istiyorsanız kabul etmeyecektir, kimseyi mağdur etmiyor, umut tüccarlığı yapmıyor. Bu açıdan çok beğendim bu felsefesini. Diğer medyumlar sürekli her şeyi yaparız havasında, Medyum Ali Hoca Allah’ın izniyle yaparız diyor.

  Yaptırmaya karar verdikten sonra bir hafta gibi bir sürede tamamlanıyor evinize kargoyla geliyor. İstediğiniz adrese gönderiyor yurtdışı da dahil olmak üzere. Sonra ne yapmanız gerektiğini, nasıl devam edeceğinizi detaylıca anlatıyor. Vefk için bu süreç nasıl işliyor bilmiyorum ben sadece papaz büyüsü yaptırdım.

  Büyünün ne zaman tutacağı tamamen size bağlı bir şey bu yüzden sadece tahmini bir süre veriyor tecrübelerine dayanarak. Bana söylediği süre bir gün ile 21 gün arasında etki göstereceğiydi ve dediği gibi oldu.

  Etkilerinin ne zaman başladığını çok net görebiliyorsunuz. Ben hiç tahmin etmiyordum bu şekilde net etkiler görebileceğimi ama olunca insan şaşırıyor. Ayrıca benim yaptırdığım şeyin büyü olduğunun anlaşılması gerçekten imkansızdı, sanki her şey yoluna girmiş ve doğal akışında ilerliyor gibi gerçekleşti, bu açıdan çok mutlu oldum çünkü öyle olması çok daha iyiydi benim için.

  Özetle papaz büyüsü konusunda Medyum Ali Gürses’le yaşadıklarım bu şekilde. Çok kişi sormuş bu konuyla alakalı iyi hoca önerisini, o yüzden yazmak istedim. İnşallah açıklamam ihtiyacı olanlara ulaşır ve Allahın izniyle sıkıntılarını çözmelerine vesile olur.

 • Reply Melek at

  Merhaba, size ulaşabilir miyim?

 • Reply Armağan at

  Size ulaşabilir miyim acil

 • Leave a Reply