Medyum Ali Gürses

Sevgilide Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Büyü yüzyıllardır iyi veya köyü niyetli kişilerin yaptığı veya yaptırdığı ve yapılan kişinin hayatını etkilemek üzerine oluşturulmuş yöntemlerdir. Bu yöntemler oluşturulurken çeşitli eşya veya nesnelerden yardım alınmaktadır. Bu nesnelerden bahsetmeden önce, büyünün türlerinden bahsedeceğiz. Büyüler iyi niyetlerle yapılmış olabileceği gibi kötü niyetlerle de yapılmış olabilir. Büyüler; kara büyüler, ak büyüler ve kızıl büyüler olarak sınıflandırılmaktadır.

Eşlerin veya sevgililerin arasına girmek, onları ayırmak için yapılan büyüler ise kara büyü olarak adlandırılmaktadır. Kara büyüler, kan veya saç kılı kullanılarak yapılır. Kara büyülere soğutma ve ayırma büyüsü örnek verilebilir. Özellikle, birlikte olan kişilerden birine yapılan soğutma ve ayırma büyüsü kendini bazı önemli belirtilerle gösterir.

Bir süredir sevgilinizin davranışları hem size hem de ailesine, çevresine karşı değişmiş olabilir. Daha sinirli, daha asabi ve şiddet eğilimli birine dönüşmesi sizde büyü şüphesi yaratmalıdır. Kendinize sevgilimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusunu soruyorsanız aşağıya yazdığımız belirtileri sevgilinizde gözlemleyip gözlemlemediğinize dikkat etmelisiniz.

Sevgilimde Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Sevgiliniz kendisine yapılan büyüyü anlamayabilir hatta siz fark etseniz de bunu reddedecek sebepler sunabilir. Çiftler genelde büyüyü anlamak istemezler aşağıda yazdığımız belirtilere başka nedenler sunarlar. Ancak büyü göz ardı edildiği takdirde çifti ayrılığa kadar götürür. Kara büyü, çift ayrılınca amacına ulaşmış olur.

Peki sevgilinizde büyü olduğunun belirtileri nelerdir?

  • Sevgilinizin karakterinde büyük değişiklikler olabilir. Örneğin; sevgiliniz 5 dakika önce çok mutluyken bir anda bir şeylere sinirlenip büyük tartışmalar çıkarabilir. Bir başka değişiklikte yalnızlık isteğidir. Sevgiliniz, her şeyden ve herkesten hatta sizden bile uzaklaşıp kendi başına kalmayı isteyebilir.
  • Büyü etkisinde kalan kişi uyku problemleri yaşayabilir. Yani ne kadar uyursa uyusun uykuya asla doyamayacak hatta gündelik hayatında sorunlar yaratacak bir uyku düzenine alışabilir. Bunların yanında uykularında sürekli kabus görebilir, sabahları ağrılarla uyanabilir hatta her yere geç kalmaya başlayabilir.
  • Büyü etkisi altına aldığı kişide fiziksel belirtiler de gösterir. Bunlar; çok şiddetli baş ağrısı, eklem, boyun, ense ve sırt ağrılarıdır. Bunlar bir hastalığın belirtisi de olabilir ancak herhangi bir rahatsızlığınız yoksa bu belirtiler de büyü etkisinin belirtileridir.
  • Evcil hayvanlar sevgilinizin yanında durmak istemeyebilir. Özellikle evinizde bir evcil hayvan besliyorsanız ve hayvanınız artık sevgilinize karşı eskisi gibi sevecen değilse ve onun olduğu ortamları terk etmeye başladıysa bu belirti büyünün göstergesidir.
  • Sevgiliniz kendini tamamen umursamaz bir hale dönüşebilir. Yani temizliğine, bakımına dikkat etmeyen vücudunda kirlerden dolayı yaralar oluşan, pasaklı biri haline gelmiş olabilir. Bu aslında fark edilmesi en kolay belirtilerden biridir.

Sevgilinizde bu belirtilerin olduğunu fark ettiyseniz, hemen işinde uzman bir medyum hocaya danışmalı ve sevgilimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusunu ona yöneltmelisiniz. Alacağınız cevapların ve size yöneltilen soruların akabinde sevgilinizde büyü olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Eğer, danıştığınız medyum hoca sevgilinizde büyü olduğunu söylediyse bu büyüyü hemen bozdurmalı kendi kendinize bazı yöntemlerle bozmaya çalışmamalısınız. Bu oldukça tehlikeli bir yöntemdir.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsübağlama büyüsürızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, koruma muskası ve yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

Yorum yapılmamış

Leave a Reply