Medyum Ali Gürses

Boşanma Büyüsü Nedir?

Boşanma büyüsü, kimi zaman kara büyü olarak kimi zaman ise ak büyü olarak karşımıza çıkar. Niyetin iyi veya kötü olması ile alakalı olan bu durumda boşanmak her zaman için kötü bir şey değil, bazen kurtuluştur. Kötü giden bir evliliği bitirmek isteyen ancak bunu başaramayan çiftlerden bir tanesi de boşanma konusunda istekli olabilir.

Boşanma büyüsünün yapılmasında insanların en çok merak ettiği şeylerin başında büyünün nasıl bir tesir gösterdiğidir. Her ne olursa olsun şuan içerisinde bulunulan durumdan daha kötü bir duruma düşmek istemeyen kişiler büyünün etkilerini merak eder. Bu durumda çiftler tarafından istenilen ve diğer çifte uygulanan büyünün etkisi şu şekillerde gözlenir:

 • Eşin diğerine karşı olan hislerinde bariz bir azalmanın görülmesi
 • Eşin diğerinin yanına gitmek istememesi
 • Karşı taraf ile aynı yatakta yatmak istenmemesi
 • Cinsel isteğin sonlanması

Bunun gibi farklı etkiler kişilerde görülür. Bunun sonucunda boşanma konusu açılmaya ve çiftlerin istekli davranmaya başlaması ile karşılaşılır.

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Boşanma büyüsünü yaptırmak istediğiniz zaman izlemeniz gereken bazı yollar vardır. Bunlar:

 • Büyüyü kesin olarak yaptırmak istediğinizden emin olmak
 • Büyüyü yapacak olan güvenilir bir medyum bulmak
 • Medyumun söylediklerinin dışına çıkmamak

Burada en büyük problem isteğinizden emin olmak ve güvenilir bir medyum bulmak olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu durumda yapmanız gereken şey kesin olarak büyü yaptırmak istiyorsanız eğer iyi bir medyum aramaya başlamaktır. Medyumlar ile birlikte kısa sürede büyüyü yaptırabilir ve akabinde büyünün sonuçlarını gözlemeye başlayabilirsiniz.

Boşanmak İçin Yapılan Büyü Ne Zaman Etki Eder?

Büyüler insanlara farklı zamanlarda etki edebilir. Ancak bunu hızlandırmanın yolunu da yine en iyi medyumlar bilir. Genel olarak yapılan büyülerin etkime sürelerinin farklı olmasının nedenleri şunlardır:

 • Kişilerin manevi güçlerinin farklı olması ve manevi duvarlarının zor yıkılması
 • Büyüyü yapan medyumların farklı güçlere sahip olması
 • Büyü yapılırken izlenecek yolun doğru seçilmemesi
 • Medyumların söylediklerinin eksik olarak yapılması

Bunun gibi nedenler büyünün tesiri noktasında direkt olarak rol oynar. Bu nedenle boşanma büyüsü yaptırmadan önce muhakkak iyi bir şekilde düşünmek ve doğru medyuma ulaşmak gerekir.

Medyumlar günümüzde giderek popülerliğini artıran bir mesleği ifa ederler. Bu nedenle aralarına sahte ve üfürükçüler de karışmıştır. İnsanlardan maddi olarak beklenti içerisine giren ve hiçbir büyü yapma kabiliyeti olmayan bu kişiler sizlerin zamanını çalar. Bu nedenle bir medyuma gözükmeden önce muhakkak onun hakkında araştırma yapmak ve güvenilir olduğundan emin olmak gerekir. Araştırmalarınızda ise tarafsız olarak yayın yapan siteleri, sosyal medya hesaplarını, grupları dolaşmanız sizleri güvenilir medyuma bir adım daha yaklaştıran etmenler arasındadır.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsübağlama büyüsürızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, boşanma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozmayıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapılmamış

Leave a Reply