Medyum Ali Gürses

İstanbul Medyumları

İstanbul, kadim tarihi ve geçmişten bu yana medyum hocalar için bir sığınak olma özelliği sayesinde dünyanın her yerinden insan için bir çekim niteliğinde. Gerek Avrupa’dan gerekse dünyanın farklı ülkelerinden pek çok kişi İstanbul medyum hocaları için bu şehre gelmekte ve büyü uygulamaları için hocalara danışmaktadır.

Medyumluk işinin ne kadar hassas olduğunu bilen kişiler, yapılacak olan çalışmaların doğru etkiyi yaratabilmesi için iyi bir medyum hoca ile çalışmanın ne kadar elzem olduğunun farkındadır. Sırf bu nedenle gerçek İstanbul medyum hocaları için bu şehre gelen binlerce insana rastlamak mümkün.

Elbette medyum hocaların çalışmalarından en iyi şekilde yararlanabilmek için her zaman aynı şehirde bulunulması gerekmiyor. Neredeyse her çalışma için farklı şehirlerde bulunuyor olsanız bile uzaktan yapılabilen alternatiflere rastlamak mümkün. Alanında iyi bir İstanbul medyum hocası ile iletişime geçmeniz durumunda, dünyanın neresinde bulunuyor olursanız olun bir arada olmanıza gerek kalmadan istediğiniz çalışmayı yaptırabilirsiniz.

Bazı medyum hocalar fiziki olarak aynı ortamda bulunmadan, uzaktan çalışma yapmayı tercih etmeyebilir. Bu durum hocanın kötü veya bilgisiz olduğunu göstermez. İyi bir medyum hoca, kendi tercihlerine göre nasıl büyülerle çalışacağını, nasıl şartlarda uygulama yapacağını belirlemekte özgürdür. Bu nedenle İstanbul medyum hocalarından bazılarının uzaktan çalışmaya sıcak bakmadığına rastlayabilirsiniz.

Yine aynı şekilde bu durum bazı büyü ve diğer uygulamalar için de geçerli olabilir. Vefk gibi fiziki olarak teslim edilmesi gereken çalışmalar kargo ile gönderilebiliyor olsa da daha farklı durumlarda hoca ile aynı ortamda bulunmanız gerekli olabilir. Hangi şehirdeki medyum hocayla çalışıyor olursanız olun, çalışmadan önce ne istediğinizi net bir şekilde anlatmanız, bu sayede hocanın doğru yönergeler ile çalışmaya başlaması elzemdir. Bunu yaparak hareket ederseniz, ister İstanbul medyum hocalarından ister başka bir şehirdeki hocalardan olsun, kiminle çalışırsanız çalışın, en iyi sonuçları alacağınız çalışmaları yaptırabilirsiniz.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

2 Yorum

 • Reply Mustafa at

  MEDYUM ALİ GÜRSES KESİNLİKE TAVSİYE ETTİĞİM BİR HOCADIR BİR PAPAZ BÜYÜSÜ YAPTIRDIM BİR HAFTADA ELİME ULAŞTI ETKİSİ DE ÇOK KISA SÜREDE GÖRÜLDÜ TAM İSTEDİĞİM SONUCU VERDİ BUNA GÜVENEREK AMCAMA VEFK YAPTIRDIM ONDA DA TAM OLARAK İSTEDİĞİMİZ SONUÇ ALINDI, AMCAMIN KISMETİ İLE ALAKALI SIKINTISI VARDI NE ZAMAN EVLİLİK DÜŞÜNÜLSE MUTLAKA BİR AKSİLİK ÇIKIYORDU KESİN OLARAK GÖRÜLEN EVLİLİKLERDE BİLE HEP Bİ SIKINTI ÇIKIYORDU ŞİMDİ VEFK ETKİSİNİ GÖSTERİNCE İNŞALLAH HAFTAYA DÜĞÜNÜMÜZ VAR ALLAH MEDYUM ALİ GÜRSESTEN RAZI OLSUN

 • Reply Atiye at

  Merhaba,
  Kaynanam ile pek geçinemeyen bir insan olduğum için bu sorunu çözmek amacıyla bir papaz büyüsü uygulaması yaptırdım. Medyum Ali Gürses’i arkadaş tavsiyesi ile bulmuştum.
  Yaptırdığım çalışma bir haftada elime ulaştı. Eşimle birlikte ortak aldığımız bir karar üzerine büyü yaptırmaya karar vermiştik.
  Etkilerinin ortaya çıkması gerçekten çok kısa sürede oldu, ben Medyum Ali Hoca ile konuştuğumda 21 güne kadar etki eder demiş olmasına, kaynanamın tavırları birkaç günde eskisine kıyasla mucizevi şekilde değişti, hiç beklemediğim kadar iyi geçinmeye başladık. Her geçen gün de büyünün daha iyiye gittiğini düşünmeye başladım açıkcası.
  Medyum Ali Hoca’yı bu büyü konusunda gözü kapalı tavsiye ederim. Sitesi medyumali.com üzerinden telefon numarasına ve yaptığı diğer çalışmalara da bakabilirsiniz…

 • Leave a Reply