Medyum Ali Gürses

Uzaktan Büyüyü Nasıl Anlarız?

İnsanlar, öte dünyalar ile olan bağlantılarını hayatlarının her anında hissetmektedir. Hayırlı niyetlerle kullanıldığında yaşamımızı güzelleştiren bu bağlantı, istenmeyen durumlara sebep verebilen, kötü niyetli büyüler yapan hocalar tarafından da kullanılabilmektedir. Bu gibi durumlarda, uzaktan büyü nasıl anlaşılır bilen bir medyum hocaya danışmak, büyüye bakım yaptırarak tespitini sağlamak çok önemlidir.

Her büyü, farklı bir enerji taşıması nedeniyle hem fiziksel alemlerde hem de gaybi dünyada farklı tesirler ortaya çıkarmaktadır. Medyum hocalar, büyüler ile alakalı bilgilerini çok uzun süreler boyunca aldıkları eğitimler sayesinde öğrenmektedir Uzaktan büyü nasıl anlaşılır bilen bir medyum hoca da yine aynı şekilde uzun bir eğitim süreci ile bu bilgilere hakim olmaktadır.

Güvenilir bir medyum hoca tarafından yapılacak uzaktan büyüye bakım çalışması, aslında çok ciddi ilim temeline sahip olan bir uygulamadır. Bu uygulamalar ile insanların üzerinde var olan hayırlı ve hayırsız her enerji görülmektedir. Böylesi güçlü bir etkiyi sunan uygulamaların mutlaka uzman bir medyum hoca tarafından, özenle gerçekleştirilmesi gereklidir.

Uzaktan büyüye bakım yapan hocalar, havas ilmi ile belli enerjileri ortaya çıkarmakta, bunları kişinin üzerine göndererek çalışmaya başlamaktadır. Bu çalışma sırasında, kişinin üzerinde hayırlı enerjilerden oluşan bir baskı kurulmaktadır. Bu baskı her dakika yoğunlaşarak, kişinin üzerinde herhangi bir kötü güç varsa kendini belli etmesini sağlamaktadır.

Büyüler, kişi üzerinde belli olduktan sonra büyü bozum çalışmasına başlamak mümkündür. Medyum hocalar, büyü bozumu da yine benzer şekilde özel bilgiler ile yapmaktadır. Bu bilgilerde çoğu zaman havas ilmininde kullanıldığı bilinmektedir. Uzaktan büyü nasıl anlaşılır bilen tüm medyum hocalar, havas ilmini en iyi şekilde kullanmak ve tanımak zorundadır. Havas, öte dünyanın anahtarı kabul edilen özel bir ilmi bilgilidir.

Uzaktan Bakımla Her Büyü Görülür Mü?

Mesafe kavramı sadece dünyamızda olan, aslında manevi alemlerde bulunmayan bir kavramdır. Uzaktan büyüye bakım yapan hocalar, yaptıkları işlemlerde mesafelerin hiçbir önemi olmadığını, tüm çalışmaların uzaktan veya yakından yapılabildiğini belirtmektedir.

Uzaktan büyü nasıl anlaşılır bilen tüm hocalar, gaybi dünyaların kurallarına, bu alemlerin fizik kanunlarıyla işlemediğine hakimdir. Bu hocalar ilmi bilgileri sayesinde uzaktan büyüye bakım yaparak her türlü büyü enerjisini tespit edebilmektedir.

Ancak, bazı durumlarda istisnalar ile karşılaşılabildiğini de unutmamak gereklidir. İstisnai durumların oluşması halinde, medyum hocanın tekrar bir bakım yapması, büyüden emin olması gerekebilmektedir. Bu gibi durumlar milyonda bir olsa da yine ihtimal dahilindedir.

Mesafe ve Zaman Kavramı Fiziksel Alemlere Mahsustur

Uzaktan büyü nasıl anlaşılır bilen bir medyum hoca ile çalıştıktan, bu hocanın ilmi bilgisinden ve tecrübesinden emin olduktan sonra, dünyanın neresinde olursanız olun büyüleri gösteren bir işlem yapmak mümkün olacaktır. Bu çalışmalar her ne kadar zorlu olsa da doğru hocalar tarafından başarılı şekilde yapılabildiği, bu yöntemler ile pek çok insana yardım edildiği bilinmektedir.

Sadece Türkiye değil, başta Almanya olmak üzere yurtdışında birçok yere de hizmet veren Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsübağlama büyüsürızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozmayıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapılmamış

Leave a Reply