Medyum Ali Gürses

Soğutma Büyüsü Nasıl Anlaşılır ve Bozulur?

Büyü etkileri her geçen gün daha fazla hissedilmektedir. Her hastalık gibi büyünün tesirinden de erken teşhis ile az yara alarak kurtulmak mümkündür. Bu doğrultuda insanlar soğutma büyüsü nasıl anlaşılır sorusunu sormakta ve büyü etkilerinden kurtulmanın yollarını aramaktadırlar.

Büyü fark edildiğinde hemen müdahale etmek gerekir. Ancak bu süreç içerisinde etkilerinin azaltılması için bazı çalışmalarda yapılır. Bunlar:

  • Gusül abdesti olmadan dışarıda dolaşmamak
  • Ev içerisinde sürekli olarak Kuran-ı Kerim okumak
  • Sürekli dua etmek
  • Her yeri sirkeli su ile temizlemek ve temizliğe çok dikkat etmek
  • Karanlık ve çöplerin olduğu yerlerden geçmemek
  • Yalnız başına dışarıda veya evde çok dolaşmamak

Bunun gibi hareketler ile en azından büyünün etki süresi uzatılabilir ve bir müddet rahat bir nefes alınabilir. Ancak eninde sonunda soğutma büyüsü nasıl anlaşılır sorusu sonrasında bir medyuma gitmek gerekir. Özellikle yukarıdaki işlemleri hiç bırakmadan medyuma danışmak ve onun tavsiyeleri ile büyü bozma çalışmaları yapmak gerekir.

Soğutma Büyüsü Nedir?

Soğutma büyüsü, isminden de anlaşılabileceği gibi iki insanın birbirlerine karşı soğumasını konu alan bir büyüdür. İnsanlar birbirlerine karşı sevgi ve saygısını kaybederken aynı zamanda bu büyü etkisi ile tartışma içerisine de girerler. Dolayısı ile büyü sonucunda kişiler sadece birbirlerinden soğumaz ve bir daha konuşmayacak duruma gelirler.

Medyumlar, büyü yapılması süreçlerinin tamamında etkindir. Onlar sadece büyü yapıldığı anda değil yapıldıktan sonra ki süreci de kontrol ederler. Özel güçleri ve Gayb alemlerine yapacakları yolculuklar ile buradaki varlıkların güçlerinden faydalanırlar. Dolayısı ile işlerini sıkıya alarak büyü yapma sürecini baştan sona kadar kontrol altına alırlar.

Soğutma büyüsü nasıl anlaşılır diye baktığımızda karşımıza yine medyumlar çıkar. Özellikle büyü fark edildiği anda artık medyumların birbirlerine karşı üstünlük kurma mücadeleleri de başlayabilir. Büyüyü yapan medyum ve büyüyü bozacak olan medyum karşı karşıya gelir. Dolayısı ile bu sürecin uzman ve güvenilir bir medyum tarafından yönetilmesi son derece önemlidir.

Piyasaya bakıldığında medyumlar arasında dolandırıcıların olduğu da görülmektedir. Dolandırıcılar, insanların sadece zamanlarını ve parasını çalan, hiçbir özel yeteneği olmayan kişilerdir. Büyü konusunda sadece boşa zaman geçirten bu kişilerde uzak durmak gerekir. Hatta bu kişilerden uzak durmak için güvenilir bir medyum araştırması yapılabilir.

Soğutma büyüsü nasıl anlaşılır konusunda sizlere büyük yardımları dokunacak ve büyüyü bozmanıza rehberlik edecek olan bir medyuma ulaşmak için internet üzerinde araştırma yapılmalıdır. Yapılacak olan araştırma öncesinde medyumlar hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Medyumların özellikleri, hangi büyüleri yapıp bozabildikleri gibi konularda da araştırma yapılmalıdır. Yapılacak olan bu araştırmada güvenilir kaynaklara başvurulması gerekir.

Sadece Türkiye değil, başta Almanya olmak üzere yurtdışında birçok yere de hizmet veren Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Medyum Ali Gürses’in Memurlar.net’e verdiği röportaj
Medyum Ali Gürses’in Haberler.com’a verdiği röportaj
Medyum Ali Gürses’in İstanbul Haber’e verdiği röportaj

Previous Post Next Post

You Might Also Like

1 Yorum

  • Reply Ali gürses at

    Benim üstümde inanılmaz kötü bir büyü vardı kaç medyum hoca dolaştım hiçbiri bozamadı. Hocalar para alıp engelliyordu yani. Dolandırıcı mı değil mi bilmiyorum o kadarını bilemiyorum. Günahını almak istemiyorum kimsenin. Medyum ali gürses hocayı buldum. Bu hoca bana evimi resmen tarif etti bana bakım yapılması gerektiğini söyledi. Yapılan bakımdan sonra dolabın altında bulunan bir yeri gösterdi. Oraya baktım ufak bir kese gibi bir şeyin içine kağıt ve kemik gibi bir şey koyulmuş. Medyumali . com sitesinden ulaşmıştım 05355906275 numarası. Hocanın bu sitede bilgileri ve yaptığı çalışmalar yazıyor. Büyünün bulunmasından sonra iki gün içinde çözümünü de sağladı. Sonrasında büyüden kalan etkilerin daha hızlı geçmesi adına bir muska talep ettim. Onda da sağolsun çok yardımcı oldu. Büyü bozulduktan sonra yaklaşık bir hafta sürüyor etkilerinin geçmesi. Bende de biraz vakit almıştı ama sonunda çok net şekilde kurtulmuş oldum.

  • Leave a Reply