Medyum Ali Gürses

Yıldızname Nedir?

Dünyanın her noktasında, pek çok farklı medyum hoca tarafından yapılan özel çalışmalara rastlamak mümkündür. Medyum hocalar, insanlara yararlı olmak adına sayısız farklı işlem ile manevi alemlerin gücünü dünyamıza yansıtmaktadır. Yıldızname de binlerce yııldır medyum hocalar tarafından yapılan kadim çalışmalar arasında gösterilmektedir. Oldukça karmaşık temellere dayanan bu çalışmada başarılı olmak için mutlaka alanında uzman bir medyumla çalışmak, ilim bilgisi tam olan isimleri tercih etmek çok önemlidir.

Yıldızname adı verilen çalışma, kadim dönemlerden bu yana hayatımızın bir parçası olmuştur. Medyum hocalar, bu çalışma aracılığıyla insanların hayatındaki önemli olayların önceden görülmesini sağlamış, böylece her şey için hazırlıklı olmalarına vesile olmuştur. Güvenilir bir medyum tarafından yapılan yıldızname ile manevi alemlerden her konuda destek alabilmek mümkündür. Bir yol haritası vazifesi gören bu işlem, uygun şekilde anlaşılır ve takip edilirse, hayatınızın gidişatında mutlaka olumlu rol oynayacaktır.

Yıldızname, oldukça geleneksel ve eski bir işlem olarak bilinmektedir. Bu çalışmayı yapan medyum hocalar, binlerce yıllık bir geleneği sürdürerek insanlara yararlı olmaktadır. Bu gelenekte yer alan bilgiler, sadece el verme yoluyla aktarıldığı, bu sayede günümüze kadar ulaştığı için bilgilere ulaşabilmek mümkün değildir. Yıldızname sırasında tam olarak hangi ilimlerin kullanıldığını bile bilmek imkansızdır. Bu bilgiler, medyum hocalar tarafından sır olarak saklanır ve sadece eğitim alan medyumlarla paylaşılır.

Her Medyum Yıldızname Yapamaz

Her çalışmada olduğu gibi yıldızname çalışmalarında da medyum hocaların belirli uzmanlıklara sahip olması gereklidir. Bu uzmanlıklar, zaman içerisinde tecrübe ile geliştirilmesi gereken konular olduğu gibi, medyumluk eğitimi sırasında el verme yoluyla aktarılan ilimleri de içermektedir. Bu ilimlere erişemeyen bir medyum hocanın hiçbir koşulda yıldızname yapabilmesi mümkün değildir.

Yıldızname, diğer manevi çalışmalara kıyasla çok daha farklı bir işlemdir. Bu işlemin temellerinde tamamen ilim bilgisi ve gücü bulunur. Bu nedenle, bu çalışmayı yapacak olan medyum hocaların mutlaka ilim konusunda yeterli bilgi sahibi olması gereklidir. İlmi bilgisi olmayan bir medyum hocanın hiçbir koşulda yıldızname yapabilmesi mümkün olmayacaktır.

Yıldızname Çalışması Özel Uzmanlık Gerektirir

Yıldızname, manevi çalışmalar içinde çok özel bir uzmanlık gerektiren uygulamalar arasında gösterilmektedir. Bu çalışmanın uzmanlığını elde edebilmek için mutlaka kişinin kendini uzun süreler boyu geliştirmiş olması, yeteri kadar tecrübe edinmiş olması gerekir. Bunu sağlayamayan bir kişinin başarılı şekilde yıldızname hazırlayabilmesi imkansızdır.

Medyum hocalar arasında, özellikle yıldızname konusunda uzmanlaşan kişilere rastlamak mümkündür. Bu medyumlar ile çalıştığınız zaman elde edeceğiniz sonuçlar çok daha başarılı olacaktır. Böylesi güvenilir medyum hocaları bulabilmenin tek yolu da diğer insanların deneyim ve görüşlerinden yararlanmaktır. Yıldızname de dahil olmak üzere, farklı konularda medyum hocalar ile çalışan kişilerin deneyimleri, hangi medyumun alanında iyi olduğu, hangisinin başarısız olduğunu anlamanız konusunda yardım edebilir.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsübağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozmayıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

Yorum yapılmamış

Leave a Reply