Medyum Ali Gürses

Medyum Ali Gürses Aşk Büyüsü

Medyum Ali Gürses’in ana çalışma alanlarından biri de aşk büyüsü. Her büyü, gaybi alemde gerçekleşir ve dünyaya yansır. Bu yansıma sırasında nasıl bir etki doğacağı, medyum hocanın yapmış olduğu çalışma ile alakalıdır. Büyü, temelde farklı bir alemdeki enerjinin yeniden programlanması ve esrarlı dualar sayesinde dünyada bir şeyler oluşturmasıdır. Aşk büyüsü yapan bir medyum hoca, enerjileri bunun için programlayarak dünyaya yansıtmaktadır. Bunu yaparken, kendine özel teknikler kullanabileceği gibi, kadim dönemlerden bu yana sürüp gelen eski yöntemlere de başvurabilir.

Medyum hoca aşk büyüsünü tamamladığı andan itibaren, büyülenen iki kişi arasında etkili bir bağ kurulur. Bu bağ, çıplak gözle görülmüyor olsa da, etkilerini net bir şekilde bu dünyada fark etmek mümkündür. Kişiler, birbirlerine çok büyük bir aşkla bağlanır ve asla birbirleri olmadan yaşayamaz. Aşk büyüsü bu durumda gerçekleştirilmiş olur.

Aşk büyüsünün manevi bağlarını kırmak, fiziki dünyadan yapılacak hiçbir şey ile mümkün değildir. Ancak, iki taraf birbirini soğutacak kadar nefret ederse veya büyünün bile etkisiz kalmasına neden olacak kötü olaylar yaşanırsa, etkisi tamamen yok olmasa da azalabilir. Bunun dışında, kişilerin normal yaşantılarına devam etmesi halinde, aşk büyüsünün zaman içerisinde etkisini yitirmesi veya bozulması mümkün değildir.

Aşk büyüsü, sadece başka bir medyum hocanın yapacağı büyü bozma uygulaması ile bozulabilir. Böylesi bir durum olmaması için muska veya vefk çalışmaları ile bağlar ve kişiler koruma altına alınabilir.

Sadece Türkiye değil, başta Almanya olmak üzere yurtdışında birçok yere de hizmet veren Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, papaz büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

4 Yorum

 • Reply Ali gürses at

  benim genel bir dalgınlık problemim var odaklanamıyorum hiçbişey istediğim gibi gitmiyor bu yüzden bir işlem yaptırmaya karar verdim çünkü dünyevi yerde ne denediysem olmadı demekki manevi diye düşündüm gerçektende öyleymiş
  Ali gürses isimli hocayla konuştum 05355906275 numarası aradım konuştuk bana bir işlem gönderdi. yine kendi hatam yüzünden yanlış adres vermişim kargoyla konuşmaya çalıştım asla ulaşamadım kargocuya gönderemeyiz oraya gitti dönmez falan diyorlardı ali hocayı aradım utana sıkala işin peşine o düştü iki gün sonra istediğim adrese gönderildi allah razı olsun bu kadar işi gücü arasında buna bile dikkat eden mağdur etmeyen bir insanmış
  gelen işlemi tarif etti hatta ben anlayamadım kolay olmasına rağmen detaylıca anlattı tüm sorularımı cevapladı pimpirikli biri olduğum için çok başını şişirdim hocamın… şimdi işlemin 10. günündeyiz ve değişimler gözle görülür şekilde inanın bana insanın hayatı birden bire değişebiliyomuş allah kendisinden razı olsun başka ihtiyacımı inşallah ki olmaz hayatım böyle güzel gider ama olursada kimden yardım isteyeceğim belli oldu artık bu tür konularda ihtiyacınız sıkıntınız varsa ali hocadan bilgi alın derim medyumali.com sayfası orada daha detay alırsınız

 • Reply Polat at

  İyi sabahlar herkeze,
  Vefk konusunda benim de söyleyeceklerim var ben bereket vefki yaptırdım vefklerle ilgili bildiğim hiçbişey yoktu açıkcası nasıl yapılır nasıl kullanılır en ufak bir bilgim yoktu çalışmayı yaptırmaya karar vermeden önce medyum ali hocayı aradım saatlerce telefonda sorular sordum bir hafta falan her gün aradım yanlış hatırlamıyorsam her defasında bana çok iyi davrandı ve tüm sorduğum cevaplara yürekten yanıt verdi
  Vefk bir hafta gibi bi sürede geldi sanırım daha erken de olabilir medyum ali hoca işyerime yerleştirmem gerektiğini söyledi dediği yere koydum kırk güne kadar etki eder demiş olmasına rağmen daha üçüncü gününde enerjisini hissettirmeye başladı allaha binlerce şükür sıkıntılarımın çözülmesine büyük vesile oldu

 • Reply Cemil at

  S.a
  Normal şartlarda çok fazla yorum yazan bir insan değilim. Kimseye ne iyi ne kötü yorum yaparım çünkü hiç kimsenin vebaline girmek veya insanlara yanlış şeyler için kefil olmak istemem.

  Bugüne kadar çalıştığım pek çok medyum hoca oldu ama bu kişiler içinden sadece Medyum Ali Gürses hakkında yorum yapacağım. Medyumlar hakkında gerçekten deneyimli olduğumu düşünüyorum, çok kez ağzım yandığı için Medyum Ali Hoca gibi isimlerin ön plana çıkmasını sağlamanın da boynumun borcu olduğunu düşünüyorum.

  Medyum Ali Gürses’e papaz büyüsü yaptırdım. Bu büyü uygulaması oldukça zor bir çalışma olduğu için her medyum tarafından yapılabilen bir uygulama değil, bunun bilincinde olarak bu çalışmayı yaptırdım. Malzemeleri bile çok zor bulunan, en ufak hataya yer bırakmayan bir büyüydü. Üstelik hızlı etki etmesi gerekiyordu, tüm sorularımı sorduktan sonra ilgili yaklaşmasına güvenerek Medyum Ali Gürses ile çalıştım.

  Çalışma bir haftada söz verdiği gibi elime ulaştı, söz verdiği tarihte gelmesi benim için çok önemliydi çünkü bu çalışmanın hayatımdaki önemi çok hassastı.
  Sözünün eri bir insan olduğu için, çalışmasından da dediği şekilde etki aldığım için Medyum Ali Gürses’i herkese öneririm. İlk defa biri ile ilgili yorum yapıyorum. İleride de başka çalışmalar yaptırmak için sadece Medyum Ali Hoca’ya gideceğim.

 • Reply Anonim at

  Ben de ali hocaya bir çalışma yaptırdım ve çok memnun kaldım, babamdan bir miktar borç istedim iş kurmak için ama bana güvenmediği için vermedi, durumu iyi olmasına rağmen iş kurmama karşı çıktı, ikna çalışması yaptırdım, çalışma bana geldikten sonra 10 gün geçmeden babamdan telefon geldi, normalde ben arayıp sorarım diye düşünüyordum ama o beni arayıp hesabıma para gönderdiğini söyledi hayırlı olsun dedi, çok şaşırdım, tüm düşüncüleri değişmiş gibiydi, sana güveniyorum vb. Laflar etti, inşallah şimdi hiç kimsenin yüzünü kara çıkarmadan hayatımı istediğim yola sokacağım, ali hocanın bu konuda bana yardımı çok büyük

 • Leave a Reply