Medyum Ali Gürses

Ayırmak İçin Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır ve Bozulur?

Ayırmak için yapılan büyü nasıl anlaşılır? Ayırma büyüsü, insanları birbirlerinden ayırmak için yapılan kara büyü olarak isimlendirilen büyülerden bir tanesidir. Bu büyü kapsamında yapılan işlemlerde işinin ehli bir medyum tarafından yönlendirilmek gerekmektedir. İşte bu noktada karşınıza çıkan işinin ehli bir medyum bulmak için sıkı bir araştırma yapmak gerekir.

Büyülerin anlaşılmasında bazı ortak ve büyüye özel durumlar vardır. Ortak olarak insanların hal ve hareketleri değişir. Üstelik kişiler bir anda bıçak gibi değişen bu hal ve hareketler itibari ile çevrelerinin büyüyü anlamasına neden olabilir. Elbette bir tek bununla büyünün açıklanmasını mümkün değildir. Ayırmak için yapılan büyü nasıl anlaşılır diye baktığımızda kişide görülen diğer durumlarda karşımıza şu şekilde çıkar:

  • İlk olarak kişi geceleri kabuslar görür, yatağından zıplayarak uyanır. Bu durumda kişi uykusunu alamaz ve bunu gün içerisinde belli eder.
  • Ayırma büyüsü yapılan kişiler bir araya gelirlerse eğer sürekli olarak tartışırlar. Birbirlerine karşı çok anlamsız hareketler yaparlar ve nefretlerini belli ederler.
  • Bu kişilerin evleri arandığında da orada büyünün yapımına dair belli izler bulunur. Bu durumda bu eşyaların veya izlerin medyuma gösterilmesi şarttır.

Bunlar ayırma büyüsünün en temel belirtilerinden bir tanesidir. Dolayısı ile insanların en yakınlarında bulunan ve çifti tanıyan kişiler tarafından ancak fark edilebilir. Özellikle birbirlerinden uzakta iken daha sakin olan bu kişiler birbirleri ile yaklaştıklarında anlam verilemeyen hareketler yapmaya başlar. İşte bu durumda sizleri ayırma büyüsü bekliyor olacaktır.

Ayırmak İçin Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır ve Nasıl Bozulur?

Bir büyüyü anlamak için büyü yapılan kişinin büyü yapılmadan önceki halinin bilinmesi gerekir. Bu durumda insanlar büyülerin nasıl bozulacağını merak etmeye başlar. Çünkü bir noktadan sonra büyünün varlığından emin bir hale gelir. Bir büyünün yapımı kolay bozulması daha zordur. Bu anlamda insanlarda işinde uzman bir medyum arayarak büyünün bozulmasını isteyebilmektedir.

Büyüler bozulurken dikkat edilmesi veya bilinmesi gereken ilk şey onun nasıl yapıldığı ile alakalıdır. Çünkü yapımında eğer yardımcı ve tılsımlı bir nesne kullanıldı ise onun bulunması daha öncelikli olmalıdır. Bu durumda insanlar öncelikli olarak bu nesneden nasıl kurtulabileceklerini bilmeleri gerekir. Ayırmak için yapılan büyü nasıl anlaşılır diye baktığımızda tılsımlı nesneden kurtulmak büyünün etkisinin yok edilmesi ile eş değerdir.

Tılsımlı bir nesneden kurtulmak için onu çöpe atmak veya yakmak tek başına yeterli değildir. Medyum tarafından yapılan yönlendirme sonrasında bu nesneyi ritüeline uygun bir şekilde yok etmek gerekir. Aksi halde büyünün etkisinin sonsuza kadar orada kalması ve sıkışması gibi farklı durumlar ile karşılaşılabilmektedir.

Sadece Türkiye değil, başta Almanya olmak üzere yurtdışında birçok yere de hizmet veren Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

1 Yorum

  • Reply Esin at

    Hocanın yaptığı çalışmayı yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Vefk yaptırmıştım. Etkisini birinci haftadan beri artan şekilde alıyorum. Memnun kaldım.

  • Leave a Reply