Medyum Ali Gürses

Kendimize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Tarihte sürekli olarak kötü niyetli insanlar görülmektedir. Tarihte görüldüğü üzere bu insanların davranışları değişmeyecektir veya yeni kötü insanlar hep olacaktır. Kötü niyetli insanların bazıları niyetlerini büyü yaptırmaya kadar götürebilirler.

Medyumluğun asıl amacı insanların iyiliği adına hizmet vermekten geçer. Fakat bazı kötü niyetli insanlar kıskandıkları kişilere karşı büyü yaptırabilirler. Büyü yapıldığı zaman kişinin hayatında tamamen değişme görülmektedir. Hayatı kötü bir hale gelen kişi, hayattaki aktivitelerinde değişimler yaşar. Kötü alışkanlıklara başlama da genellikle büyülerin sonuçları olarak görülebilir.

Kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız? Eğer birisi size büyü yaptıysa sizin de davranışlarınızda mutlaka değişmeler görülecektir. Kendinizin veya çevrenizin bunu fark etmesi durumunda bir medyum hocadan yardım almanız önerilmektedir. Medyum hocalar bu konularda sizlere yardımcı olan insanlardır. Büyü bozma işlemi sayesinde hayatınızın eskiye dönmesini sağlarlar.

Büyülerin Belirtileri

Kötü niyetli insanlar tarafından yapılan büyüler insandan insana değişik belirtiler gösterebilirler. Aynı zamanda büyünün ne amaçla yapıldığı da oldukça önemlidir.

Size büyü yapan kişi evliliğinizi, işinizi veya başka bir şeyi kıskanmış olabilir. Örnek olarak evliliğinizi kıskanan birisi size ayırma büyüsü yaptırabilir. Bu durumda sizin davranışlarınız daha çok aileye karşı olumsuz bir halde olacaktır. Ailenize karşı sürekli olumsuz düşünmeye, olumsuz davranmaya başlarsınız. Yani büyünün yapılış amacı ve yapılış şekli sizde nasıl bir etki göstereceğini belirler. Genel olarak büyü belirtileri ise şu şekilde verilebilir:

  • Sürekli olarak kötü rüyalar görmeye başlamak.
  • İşlerinizin birden ters gitmeye başlaması.
  • Eşiniz ile durduk yere kavga etmeye başlamanız.
  • Kapalı alanlarda kalmaya tahammül edemiyorsanız.
  • Kulak çınlaması yaşıyorsanız.
  • Gaipten sesler duyuyorsanız.
  • Uyku düzeninde bozukluklar meydana gelmişse.
  • Sürekli olarak aşırı stresli oluyorsanız.
  • Evinizde evcil hayvan besliyorsanız ve hayvanlar artık size değişik davranmaya başladıysa.

Kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusunun cevabı en basit haliyle yukarıdaki belirtilerdir. Bu belirtilerin sadece bir tanesine sahip olmak size büyü yapıldığı anlamına gelmez ancak çoğunu birden yaşıyorsanız büyü ihtimalini gözden geçirmek gereklidir. Bu tarz durumları fark etmeniz destek almanız gerektiğine işarettir.

Büyü Yapıldığını Anladığımız Zaman Ne Yapmamız Gerek?

Büyü yapıldığını anladığımız zamanlarda ne yapmamız gerekiyor? Kişinin kendisine büyü yapıldığını anlaması çözüm bulmaya başlaması için bir yol açmaktadır.

Size büyü yapıldığını anladığınız zaman yapmanız gereken işlem tıpkı hasta gibi davranmaktır. Hasta olduğumuz zaman bir şeylerin ters gittiğini anlarız ve çözümü doktorlar yardımıyla çözeriz. Büyü yapıldığını anladığımız zamanlarda ise sorunu medyum hocalar yardımı ile çözmemiz gerekmektedir. Medyum hocalar büyü konularında uzman, doğuştan gelen yeteneğe sahip insanlardır. Bu insanlar insanlığa yardım etme amacıyla hizmet vermektedir. En kısa sürede bir medyuma giderek üzerinizde büyü olup olmadığını anlayabilirsiniz. Bu sayede eğer üstünüzde bir büyü varsa sorunu halledebilir eski hayatınıza dönebilirsiniz.

Sadece Türkiye değil, başta Almanya olmak üzere yurtdışında birçok yere de hizmet veren Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsübağlama büyüsürızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozmayıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

Yorum yapılmamış

Leave a Reply