Medyum Ali Gürses

Bursa Medyumları

Tüm medyum hocalar kendilerine başvuran kişilerin istedikleri etkiyi alabilmeleri ve hayatlarını düzene sokabilmeleri için farklı yöntemlere başvurur. İster Bursa medyum hocaları ister başka bir şehirde çalışan medyum hocalar olsun, tüm medyumlar tarafından kullanılan yöntemler mutlaka kadim dönemlerden gelen bilgileri içermek zorundadır. Eski çağlardan beri bu işi meslek olarak yapan medyum hocalar tüm büyü yöntemlerini buna göre belirlemiş ve kendilerini bu alanda geliştirmiştir.

Bir büyü yapıldığında, gayb alemlerinde var olan enerjiler harekete geçer. Bu enerjilerin ne kadar güçlü olduğu ve kişileri ne derece etkileyeceği medyumların nefes gücü ve kullandığı yöntemlere göre değişir. Bursa medyum hocaları arasından, çok güçlü nefese sahip olan medyumlar çok karmaşık büyülerde bile hızlı ve çok etkili sonuçlar alabilir. Yine bu duruma benzer şekilde, nefes gücü yeterli olmayan medyumlar ise bu tarz büyülerden istenen sonucu alamayabilir.

Büyülerin hızlı tutması tamamen medyum hocanın yapacağı çalışmaya bağlıdır. Her medyum hoca kendine göre bir yöntem kullanır. Yine aynı şekilde, her insanın enerjisi farklı olduğu için kişilere göre kullanılan büyü yöntemleri de aynı şekilde farklı olacaktır.

Bursa medyum hocaları hangi büyüyü yapacaklarını belirlerken önce kişinin enerjisine bakar. Enerjiye uygun dualar ve yöntemler belirlenir. Birden fazla kişiyi etkileyen, aşk ve evlilik büyüsü gibi bir uygulama yapılacaksa buna uygun bir yöntem belirlenerek çalışmaya başlanır.

Bir Büyü Kaç Günde Tutar?

Bursa medyum hocaları da dahil olmak üzere tüm medyum hocalar sadece kendi tecrübelerinden yola çıkarak büyülerin kaç günde tutacağını söyleyebilir. Ancak, medyumların vereceği bu rakamlar hiçbir zaman kesin olamaz.

Gayb alemlerinde var olan enerjilerin etkileri insanların sınırlı kapasitesinin çok ötesindedir. Bu nedenle çalışma yapıldığı zaman nasıl bir sonuçla karşılaşılacağını anlamak neredeyse imkansızdır. Medyum hocalar, bu sebepten dolayı sadece tahmini bir tarih verir. İşinin ehli olan medyumlar genellikle söyledikleri süreyi tutturarak insanları mağdur etmekten kaçınacaktır.

Büyülerin Hızlı Tutması İçin Gerekenler

Büyülerin hızlı tutması tamamen büyüyü yapan medyum hocaya bağlıdır. Bursa medyum hocaları içinden, güçlü nefese ve yüksek tecrübeye sahip bir medyum ile çalıştığınızda büyünün beklediğinizden çok daha hızlı tuttuğuna şahit olabilirsiniz.

Nefes gücü yüksek olan medyumlar enerjileri çok daha rahat ve etkili yönlendirir. Bu sayede yapılacak olan işlemlerden hızlı ve net sonuçlar alınır. Bu nedenle, çalışma yapacağınız medyumu iyi araştırmanız, hakkında yazılan yorum ve şikayetleri okumanız tavsiye edilmektedir. Profesyonel ve güçlü bir medyum tercih ettiğiniz sürece alacağınız sonuç bir o kadar iyi olacaktır.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

2 Yorum

 • Reply Blue at

  Ali Gürses bey’e teşekkür ederim. Medyumali.com sitesi üzerinden kendisi ile iletişime geçmiştim. İstediğim çalışmayı kısa süre içerisinde teslim etti. Üstelik yaptırdığım işlem çok karmaşık bir işti. Normalde yapılmasının mümkün olması bile mucize diyebilirim.
  Eşim ailesi ile çok ilişkili, özellikle bizim evliliğimizi etkileyen konularda her zaman ailesini tutuyor ve ben bu durumdan çok rahatsız olmaya başlamıştım. Ali Gürses hocaya bu konuda danıştım. Kendisinin bana verdiği tavsiye üzerine de uygun bir soğutma büyüsü yaptırmaya karar verdim.
  Soğutma büyüsü yapıldıktan sonra eşim önce ailesi ile arasına mesafe koymaya başladı. Ama tabi aile bağlarının kopmasını istemediğimi Ali Hoca’ya iletmiştim. Tam da istediğim şekilde oldu. Ailesiyle daha az görüşmeye ve sırlarımızı anlatmamaya başladı, normal bir çift olmayı başardık en sonunda. Demek ki bu gibi durumlarda ekstra çalışmalara ihtiyaç duyuluyormuş dedim kendi kendime. Ali hocayı bulduğum ve bu çalışmayı yaptırdığım için çok memnunum. Allah bin defa razı olsun kendisinden.

 • Reply ali gurses at

  kardeşimin sabıkası olan hayırsız bir damat bulması nedeniyle ali gürses hocaya başvurmuştum annemin ısrarı üzerine. hocam bana bir süre beklememi ve uygun çalışmayı bulacağını söyledi.
  ben de dediği gibi bekledim yaklaşık olarak bir hafta sonra hocadan bana haber geldi ve kendisinin ayırma büyüsüne uygun olduğunu söyledi. anneme sordum nasıl yapalım diye annemde güveniyorsan iyi araştırdıysan yaptır dedi bunun üzerine ali gürses hocaya çalışma yaptırmaya karar verdim.
  Hocanın yaptığı çalışma sonrasında ikisi aniden ayrıldı. işlemi yapması bir hafta sürdü ve anında birbirlerinden uzaklaştılar. hatta kardeşim siz haklıymışsınız olmazmış falan demeye başladı. şu an birbirlerinin yüzünü bile görmek istemiyorlar. normalde çok bağlılardı asla ayrılmayız gerekirse kaçarız diyorlardı şimdi bakmak bile istemiyorlar birbirlerinin yüzüne.

 • Leave a Reply