Medyum Ali Gürses

Kısmet Açma Büyüsü

Büyü enerjileri bizlerin gözle göremediği, oldukça güçlü olan gayb alemlerinde yer almaktadır. Bu alemlerde bulunan tüm güçler, hayatımızı değiştirecek kadar etkili ve aynı zamanda karmaşıktır. Yapılan her türlü büyü uygulamasında aynı alemlerin enerjisi kullanılmaktadır. Kısmet açma büyüsü de dahil olmak üzere, yapılan her işlemin tek kaynağı manevi alemlerin gücü ve enerjisidir.

Bir medyum hoca bu alemlerle çalışabilmek için kapsamlı eğitimlerden geçmek zorundadır. Eğitimler sırasında hem medyumlara bu alemlerdeki enerjiler hem de farklı büyü yöntemleri ve teknikleri öğretilmektedir. Yine aynı şekilde, çok sayıda gizli tutulan ilim medyum hocalara bu noktada verilmektedir.

Kısmet açma büyüsü de diğer büyülerden farklı bir çalışma değildir. Bu çalışmanın da temellerinde maneviyata ait enerjiler bulunmaktadır. Bu enerjilerin ne kadar güçlü olduğu herkes tarafından bilindiği gibi kullanılması da oldukça zordur. Bir medyum hocanın, kısmet açma büyüsü yapabilmesi için mutlaka alanında uzmanlaşmış, enerjilerin kontrolünü tam olarak sağlayabiliyor olması gereklidir.

Medyumlarda aynı zamanda nefes gücü adı verilen ve doğuştan gelen bir yetenek bulunmaktadır. Nefes gücü, kısmet açma büyüsü de dahil olmak üzere yapılan her türlü büyü çalışmasında temeli oluşturan bir güçtür. Bu güç sayesinde medyum hocaların büyülerin enerjilerini aktarması mümkün olmaktadır. Eğer nefesi kuvvetli bir medyum ile çalışmazsanız, enerjilerin doğru aktarımı mümkün olmayacağı için büyünün tutma ihtimali çok daha düşük olacaktır.

Büyüler Hiçbir Zaman Evde Yapılamaz

Kısmet açma büyüsü ile ilgili internette ve farklı kaynaklarda kulaktan dolma bilgiler yer alıyor olsa da bu bilgilerin herhangi bir gerçekliği veya geçerliliği bulunmamaktadır. Medyum hocalar, büyüler ile ilgili bilgilerini çok uzun yıllar boyunca aldıkları eğitimler sonucunda edinmektedir.

Özellikle konu kısmet açma büyüsü gibi karmaşık enerjiler içeren büyüler olduğu zaman bu çalışmaların sıradan bir insan tarafından evde yapılabilmesi her zaman için imkansız olacaktır. Bu işlemler her daim işinin ehli olan ve alanında uzmanlaşmış medyum hocalara bırakılmak zorundadır.

İnternette yer alan yöntemler hiçbir zaman gerçeği yansıtmaz. Bu durum sadece kısmet açma büyüsü için değil tüm diğer büyüler için de aynı şekilde geçerlidir. Büyü yöntemleri sadece el verme yoluyla aktarılabilir.

Medyum Hocalar Harici Büyü Bilgisine Ulaşmak İmkansızdır

Kısmet açma büyüsü de tüm diğer gerçek büyü bilgileri gibi oldukça gizli tutulur. Bu tarz büyülerin kötü niyetli insanların eline geçmemesi ve bozulmadan korunabilmesi için medyum hocalar tarafından asla hiç kimseyle paylaşılmadığı bilinmektedir. Sadece bu işin eğitimini alan ve gerekli ilimleri öğrenen kişiler büyü yöntemlerine erişebilir.

Medyum hocalar haricinde bu yöntemler bilinemeyeceği, sıradan bir insanın bir medyum hoca kadar nefes gücüne sahip olmasının imkansız olması ve daha pek çok sebepten dolayı evde kısmet açma büyüsü yapmak mümkün değildir. Her iş gibi büyüler de ehline bırakılmak zorundadır.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

Yorum yapılmamış

Leave a Reply