Medyum Ali Gürses

Hollanda Medyumları

Büyü yapılırken, yapılan uygulama kimi zaman kötü niyetli kişiler tarafından da gerçekleştirilebilir. Nasıl ki bir kalemi birine saplamak için kullanabiliyor olsanız da amacı yazı yazmaktır, büyünün de aynı şekilde çift yönlü bir kullanımı vardır. Kara büyü adı verilen kötü büyüler, insanlara zarar vermek ve hayatlarında olumsuz değişiklikler oluşturmak için kullanılabilir. Hollanda medyum hocaları, kara büyü uygulamalarına karşı çıkıyor olsa da elbette aralarında bu büyüleri yapan isimlere rastlamak mümkündür.

Kara büyü ve kötü büyü uygulamalarından korunmak için vefk ve muska yoluna başvurulabilmektedir. Koruyucu amaçlı yapılan bir vefk veya muska, bu kötü enerjileri uzak tutacak, büyünün etkisini oluşmadan engelleyecektir. Böylece kötü niyetli kişilerin istekleri gerçekleşemeyecektir.

Elbette korunma muskaları için, bu çalışmayı yapacak olan Hollanda medyum hocasının nefes gücünün yüksek olması fazlasıyla önemlidir. Kötü niyetli büyüyü yapan medyum hocanın nefes gücü, korunma muskasını yapan hocadan daha fazlaysa, muskayı hazırlayan hoca yeteri kadar bilgi ve tecrübe sahibi değilse muskanın etkisi yetersiz kalabilmektedir. Bu nedenle, tıpkı bir büyü çalışması yaptırırken olduğu gibi, muska veya vefk yaptırırken de çalışacağınız Hollanda medyum hocasını iyi araştırmanız ve nefes gücü yeterli bir hocayla çalışmanız önemlidir.

Hollanda medyum hocaları, genellikle muska çalışmalarında çok etkili sonuçlar ortaya koyabiliyor olsa da, tedbiri elden bırakmayarak gerekli araştırmayı yapıp, hocalar hakkında yapılan yorumları okumanız tavsiye edilmektedir.

Sadece Türkiye değil, başta Avusturya olmak üzere yurtdışında birçok yere de hizmet veren Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

2 Yorum

 • Reply İsmail at

  Çok kişi yazmış yaşadıklarını ama ben de yazmak istiyorum,
  Facebook’ta 50.000 küsür kişinin beğendiği bir sayfa var Medyum Ali Gürses ile ilgili, ben Medyum Ali Hoca’yı o sayfadan buldum. Bir arkadaş detaylıca yazmış vefk ile ilgili yaşadıklarını, benim de vefk yaptırmaya ihtiyacım vardı, o yüzden telefonunu buldum aradım. Telefonunu hatta buraya da yazayım ihtiyacı olanlar kolayca ulaşabilsin diye, 0535 590 62 75.

  Her gece kabus görüyordum, bir sürü medyuma gittim, doktora gittim hiçbiri derdime derman olmadı, açıkcası kabuslarım geçecek diye verdiğim paralarla bir servet kaybettim.

  Medyum Ali Hoca tam anlamıyla işimi çözen bir çalışma yaptı. Yaptığı uygulama bir haftada geldi, vefki yastığımın altına koydum, söylediği birkaç dua vardı onları okuyup dediği şekilde kullandım. İlk geceler kabuslarım devam etti ama içimde kabuslardan sonra bile bir huzur vardı, normalde kalkıp uyuyamazdım, vefki aldıktan sonra uyuyabilmeye başladım, 6. Günde kabuslar bıçak gibi kesildi, hayatımda ilk kez o kadar rahat uyuduğumu hatırlıyorum. Sabah kalktım medyum ali hoca’yı aradım teşekkür ettim kendisine.

  Derdi olanların sıkıntılı durumlarından bu sıkıntıları çekmişler anlar sadece. Allah’a güvenin, asla isyan etmeyin. Elbet böyle bir yol bulunur. Ben çok aradım, zaman zaman isyan etme seviyesine de geldim ama en sonunda çözüldü gördüğünüz gibi.

 • Reply Ayşe at

  Iyi geceler arkadaslar
  Evliligim cok kotu gidiyordu, daha dogrusu kocamin kotu aliskanliklari ve evden uzaklasmasi nedeniyle vefk yaptirmak istemistim medyum ali gurses’in adini gunes gazetesinde cikan roportajindan buldum.
  Vefkimi bir haftada yolladi, ben bu islere cok fazla inanan biri degilim ama medyum ali hoca bu dusuncelerimi degistirdi, hem ilgisi hem alakasi ile medyum ali hoca cok iyi bir insan oldugunu bana gosterdi
  Arkadaslar ne kadar kotu durumda olursaniz olun umudu kesmeyin vefk isi cok guclu bir calismadir ben bile buna sahid olduysam siz de cozersiniz isinizi insallah herkese iyi geceler dilerim

 • Leave a Reply