Medyum Ali Gürses

Üzerimdeki Büyü Nasıl Bozulur?

Büyüler, uygulanan kişiler üzerinde bazı belirtilerin ortaya çıkmasına neden olmaktadırlar. Büyülerin iyi niyetli ya da kötü niyetli olarak yapılması, bu belirtilerin olumlu veya olumsuz olmalarını etkilemektedir. Büyü uygulaması yapılan kişiler, büyüyü fark etmek adına bu belirtileri yaşayıp yaşamadıklarına dikkat etmektedirler. Büyü belirtileri; büyünün çeşidine, büyü uygulanan kişiye, büyü uygulamasını yapan medyumun uzmanlığına ve büyü yapımında kullanılan malzemelere göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Büyü uygulaması yapılan kişilerde olumlu veya olumsuz pek çok belirti ortaya çıkmaktadır. Kişinin üzerinde büyü olduğunu fark etmesinde ise daha çok olumsuz belirtiler rol oynamaktadır. Üzerinde büyü olan kişilerde; kendini sürekli olarak sinirli ve huzursuz hissetme, geceleri kolay uyuyamama ve korkunç rüyalar görme, evcil hayvanların davranışlarında farklılıklar gözlemleme, kişinin yakınları ile ortada bir sebep yokken sürekli olarak kavga etmesi gibi belirtiler görülmektedir. Bu belirtilerin görülmesi ile birlikte kişilerin büyü bozdurmak adına uzman bir medyum hocaya başvurmaları gerekmektedir. Kadim dönemlerden gelen özel yetenekleri sayesinde büyü tespiti, yapımı ve bozumu gibi uygulamaları gerçekleştirebilen medyum hocalar, kişiye özel yöntemlerle büyünün olumsuz etkilerinin ortadan kalkmasını sağlamaktadırlar.

Büyü Nasıl Bozulur?

Kişilerin büyünün olumsuz etkilerini fark etmeleri ile birlikte büyü bozma yöntemlerine başvurdukları görülmektedir. Büyü bozma yöntemleri, kişiden kişiye farklılık gösteren yöntemler olarak bilinmektedirler. Bu nedenle de tek bir büyü bozma yönteminden bahsedilmemektedir. Büyülerin çeşitlerine, uygulanma tekniklerine, söylenen tılsımlı kelimelere ve kişinin üzerinde oluşturduğu etkilere göre büyü bozma yöntemlerinde farklılıklar görülmektedir.

Alanında uzman olan ilim ve irfan sahibi hocalar, büyü bozma yöntemleri adı altında tecrübeleri dahilinde bazı dualardan ve tılsımlı kelimelerden yararlanmaktadırlar. Büyülerin bozumunda yararlanılan bu teknikler, büyü çeşidine ve medyumun tecrübesine göre değişkenlik göstermektedirler. Büyü bozma uygulamaları, bazı medyumlar tarafından uzaktan da gerçekleştirilebilmektedir. Bu gibi uygulamalarda kişisel eşyalardan yararlanılmamakta olup, tılsımlı sözcükler ve medyumların özel yetenekleri sayesinde büyünün kötü etkileri kişinin üzerinden kaldırılmaktadır. Bu nedenle üzerindeki büyüyü çözdürmek isteyen kişilerin mutlaka işinde uzman olan profesyonel bir medyum hocaya başvurmaları önerilmektedir.

Büyü Temizleme Yöntemleri Nelerdir?

Günümüzde kullanılan çok fazla miktarda büyü çözme yöntemi bulunmaktadır. Etkisi az olan büyülerin çözülmesinde bazı kişilerin uyguladıkları yöntemler işe yarayabilmektedir. Evin ve eşyaların sirkeli su ile silinmesi, sedir ağacı yapraklarına Ayet-el Kürsi okunması, ada çayı, rezene gibi kötü enerjiyi alan bitkilerin yakılarak hane içerisine gezdirilmesi, büyü çözme yöntemleri arasında yer almaktadırlar.

Fakat etki derecesi yüksek olan büyülerin çözülmesinde mutlaka uzman bir medyumdan destek alınmalıdır. Bu büyülerin çözümü için başvurulan ilim ve irfan sahibi medyumlar, büyü çeşitlerine ve büyü uygulanan kişilere özgü yöntemler ile doğru büyü bozdurmak adına uygulamalar yapmaktadırlar. Bu sayede kişinin üzerinde yer alan büyünün kötü belirtileri ortadan kaldırılmaktadır. Bu nedenle de büyünün etkilerinden kurtulmak, büyü çözümü, yapımı gibi konular hakkında bilgi edinmek isteyen kişilerin profesyonel medyum hocalara başvurmaları önerilmektedir.

Sadece Türkiye değil, başta Almanya olmak üzere yurtdışında birçok yere de hizmet veren Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

1 Yorum

  • Reply melnut at

    ben kendi tecrübelerimden yola cikarak size bi tavsiyede bulunmak istiyorum anlamadiginiz seyler olursa yani hayatimda ne yapsam oluyor dediginiz seyler varsa bence bi bakim yaptirin cunku ben bes sene bununla ugrastim ne yaptiysam olmadi bazi konularda cok sey denedim elimden gelen herrr seyi yaptim ama yine oldmadi en son ali gurses hocayi internetteki yorumlardan buldum 0535 590 62 75 tel nosundan ulastim ve kesin dolandirilacagim herkes gibi diye dusunurken bakim yaptirdim aslinda hep suphe vardi icimde ustumde buyu olduguna dair ama iste uzman birine sormadan bilemiyosun ali hoca sagolsun bana bu konuda cok yardimci oldu bakim sonrası ne gibi bi buyu oldugunu belirledik nasil bozulacagini konustuk gereken islemi yapti sozunun eri ve guvenilir biri oldugu icin ben hic endise bile duymadim yaptigi is konusunda sonrasinda olmuyo dedigim ne vars aolmaya basladi garip bi durum ama gercekten boyle hic beklemediginiz konularda bile hayatiniz degisebiliyo ihmal etmeyin herseyi maddi dünyadaymis gibi dusunmeyin bi de ote dunyasi var bambaska bi dunya

  • Leave a Reply