You Might Also Like

9 Yorum

 • Reply Seda at

  Ben daha önce iki kere evlilik yaptım üçüncü evliliğimi yapmak istediğimi söylediğim için ailem kesinlikle kabul etmedi, hakaretler falan edildi yüzüme karşı. Kocaman yaşını başını almış adamım ya onları kıracaktım ya da evlenmeme ikna olacaklardı. Ben de aileyi kırmaktansa ikna büyüsü yaptırıp işin içinden çıkayım istedim.
  Ali Gürses isimli bir medyumu internette gezinirken buldum medyumali.com sitesi medyumalibey@gmail mail adresi. Güneş Gazetesinde röportajını okudum bilgili biri olduğunu görünce o dolandırıcılarla uğraşmaktansa bir bu hocaya sorayım dedim. Bana bu işlemin yapılabilir olduğunu söyledi. Yapalım hocam dedim. Bir hafta sürede tamamladı işlemi.
  Sonrasında her şey farklı oldu gerçekten ailem resmen bambaşka insanlara dönüştü, senin kararın senin hayatın gibi şeyler demeye başladılar. Allah razı olsun ki ali hoca sayesinde ailemi karşıma almadan huzurlu bir yuva kurabilmek adına bir adım atabildim.

 • Reply zerin at

  ali gurses hocayi kesinlikle ben de tavsiye ediyorum. ben buyu bozma islemi yaptirdim sonra buyuden korunma muskasi yaptirdim kotuluklere karsi.
  buyuyu kimin yaptigina kadar soyledi eliyle koymus gibi bulduk evin icinde. hic anlamayacaktik buyu oldugunu eger ali hocaya danismasak, sansimiz yaver gitmiyor diye dusunecektik.
  ben hamburgda yasiyorum ailemle birlikte buradan biri yaptirmis nasil yaptirdiysa ali hoca sayesinde cozuldu olay isimiz gucumuz kotu gidiyordu kocamin da benimde buyuyu bozduk hersey yoluna girdi binlerce sukur

 • Reply Ali bey at

  Arkadaşlar ben vefk yaptırdım, söz vermiştim yorumlarımı yazacağıma dair.
  Kopenhag’da yaşıyorum, daha önce bahsettiğim gibi Ali Gürses hoca ile çalıştım. İlgilenmesi ve yaklaşımı gayet yerindeydi. Vefkimi bir haftada tamamladı ve gönderdi. Kargoyla geldi hiçbir sıkıntı çıkmadı. Adresime kadar ulaştı, benim için kargoyu bile takip edip ne durumda olduğunu haber verdi. İşin bu kısmında hiç sorun yaşamadık. Söylediği gibi 40 güne kadar etki görülecek dedi. Benim etkiler daha ikinci günden görülmeye başladı. Vefki kullanmaya başladığım andan itibaren hissettim diyebilirim ama ilk etki diyebileceğim ikinci günde ortaya çıktı. Tam olarak istediğim şeyin olması da bir hafta civarı aldı. Dediğinden çok daha hızlı tuttu. Bu sürede hem vefki yaptırırken hem öncesinde tüm sorularıma cevap verdi, hiç cvapsız bıraktığı veya merakta bıraktığı olmadı. Çok saygılı ve çok içten bir insan. Sanki kendi öz abim gibi hissettim. Kesinlikle Ali beyi tavsiye ediyorum. Çok memnun kaldım.

 • Reply Derman at

  Üzerimde büyük bir ağırlık vardı aylardır, ne olduğunu bilmiyordum, ne işe gidesim vardı, hatta işten bu yüzden ayrıldım sadece uyumak ve evden bile çıkmamak istiyordum, benim karakterime çok aykırı bir durum, arkadaşlarım falan hep halime şaşırıyordu. Annemin çok ısrar etmesi sebebiyle medyum ali gürses hoca ile konuştum. Bana büyüden şüphelendiğini söyledi, bu büyüyü çözmek için bakım yapılması gerektiğini söyledi. Tamam dedim, annem ısrar etmese hocayla bile görüşmezdim öyle bir ruh halindeydim siz düşünün. En son ali hocanın dediği gibi odamda söylediği iki yere baktım. Birinci boş çıktı ikinciden bir muska çıktı hemen anneme koştum, sen mi yaptırdın dedim hayır dedi, ali hocaya haber verdim, büyü olduğu ortaya çıktı. Kim yapmış neden yapmış bilmiyorum ama ali hoca ile birlikte bozduktan sonra üstümdeki bu yük resmen kalktı enerjim yerine geldi, eskisi gibi neşeli bir insan oldum, neşemi sevincimi kaybetmiştim, çok kötü hissediyordum kendimi, allaha bin şükür bunu çözüp atlatmış oldum annem ve ali gürses hoca sayesinde…

 • Reply Zeynep at

  Bir ay önce yıldızname baktırdım ali hocaya başta çok garip ve anlamsız geldi ama sonradan anladım ki birebir tutuyormuş, ağzım açık izledim olanları, hayret ettim. Hiç tahmin etmeyeceğim beklemediğim şeyleri bile yıldıznamede gördüm önceden. Ali Gürses hocanın ilmi bilgisi çok yüksek

 • Reply Anonim at

  Bir işlem için arkadaşımın daha önce tavsiye etmesi nedeniyle medyum ali gürsese danıştım. Hocamın bana verdiği bilgiler doğrultusunda bir haftada işlem bana teslim edildi. Özellikle hızlı olması gerektiği konusunu belirtmiştim, hocam sağolsun çok ilgilendi ve hızlı şekilde tamamladı. Etkisi çok güçlüydü. Tavsiye ederim kesinlikle.

 • Reply Deneyim at

  Ali gürses hocaya ablam için bir vefk işlemi yaptırmıştım. Özel bir konu olduğu için çok detay veremeyeceğim ama işlemin bir hafta gibi kısa bir sürede bana gönderildiğini belirtebilirim. Aynı şekilde etkisi de yaklaşık bir hafta gibi bir sürede görülmeye başladı. Ablam da ben de çok memnun kaldık.

 • Reply Dly at

  Merhaba;internetten o kadar cok medyum yorumları okudumki aylarca ama ali hocanın yorumları daha olumluydu tüm sitelerde güvendim mailleştik sevdiğim aşk acısı çektiğim bir konu için vefk yapacağımızın doğru olduğuny söyledi bir hafta içinde hazırladı gönderdi bir kaç gün sonrasında ise bana ne yapmam gerektiğini mail ile yazdı şuan 13.gün vefkimin taşımamın tüm inancımla ali hocanında dediği gibi sabırla beklıyorum inşallah olumlu sonuc sonrası tekrar yine yazacağım iyiki ali hoca ne zaman ne sorsam yoğunluğuda olsa döndü bir şekilde allah raZı olsun güven verdiği için Medyum ali gürses hoca güvenebilirsiniz.

 • Reply Ice baby at

  Benim durumum birazcık farklı. Uzaktan akrabam olan biriyle birbirimize sevdalandık, ailemiz buna karşı çıktı, çok büyük tepkiler aldık ama insanın gönlü sevdiği zaman karşı koymak mümkün değil malum. Bunun üzerine Ali Gürses hoca ile çalışmaya karar verdim kendisinin yaptığı işlemin adı yanlış hatırlamıyorsam ikna büyüsüydü, üzerinden birkaç ay geçti telaşemiz olduğu için yeni yorum yazabiliyorum. Öncelikle telefondan ulaştım kendisine sonrasında hep mailden iletişim sağladık 05355906275 tel nosu ve medyumalibey@gmail.com mail adresi. Hızlı şekilde yardımcı oldu ali hoca, yaptığı işlem çok başarılı oldu. Yani şöyle anlatayım, yaptığı çalışmadan sadece 10 günde sonuç aldık, aileler konuştu, danıştıkları büyükler oldu falan. Sonrasında bizim evlenmemizin uygun olduğuna karar verdiler. Çok hızlı gelişti tüm bu olaylar. Ali hocaya bu çalışmayı yaptırmamış olsaydım hiçbir şekilde bu sonucu alamayacağımı biliyorum. Allah kendisinden razı olsun.

 • Leave a Reply