Medyum Ali Gürses

En İyi Bakım Yapan Hocalar

Gayb alemlerin enerjileri çok çeşitlidir. Bu enerjiler, hangi kültürden ya da milletten olduğunuza bakılmaksızın kullanımınıza uygundur. Gerçek medyum hocalar, aldıkları eğitimler ve edindikleri tecrübeler ile bu enerjileri kullanarak büyü yapar. Büyüler iyi amaçlar için yapılabileceği gibi kötü sonuçlar için de yapılabilir. Böyle durumlarda, bakım yapan hocalar aracılığıyla üzerinizde büyü olup olmadığı tespit edilir ve sizin için en uygun olan adımlar atılır. Üzerinizde bir büyü olduğu tespit ediliyorsa, kısa süre içinde bu büyüden kurulmanız gerekir. Büyüler insanların enerji alanındaki yönlendirmeler neticesinde aktif olur ve yine aynı şekilde ortadan kaldırılır. Medyum hocalar, sayısız ilim aracılığıyla bu alanlara tesir eder. Bakım yapan hocaların sahip olduğu nefes gücü de büyülerin tesirini arttırır. Medyum hocalar bakım çalışması ile başladıkları tüm çalışmaları adım adım takip eder. Bakım yapan hocalar, enerjinize etki eden iyi ya da kötü tüm enerjileri inceleyerek hareket eder. İlk olarak kendi enerji alanınızı tespit eden hocalar, bunun ardından tecrübelerini ve bilgilerini kullanarak her çeşit büyü enerjisine karşı gerekli incelemeleri yapar. Yapılan incelemeler neticesinde, hocaların hangi büyünün etkisi altında olduğunuzu görmesi mümkündür. Ardından medyum hocanın tavsiyelerine göre büyü bozma çalışmasına başlanır. Bakım yapan hocalar, enerjileri çok iyi tanıdıkları için yapılacak olan büyü bozma çalışmasında da başarıya ulaşma ihtimalleri çok yüksektir.

Bakım Yapmak Zor Mudur?

Bakım yapan hocalar ilk olarak enerjinizi tespit etmek için uğraşır. Bu da sadece medyum hocanın yıllar boyu edindiği tecrübeler, öğrendiği bilgiler ile mümkün olur. Medyum hocalar, bakım gibi önemli bir çalışmayı yapabilmek için ciddi bir eğitim sürecinden geçmek zorundadır. Bu eğitimi başarıyla tamamlayamayan bir medyum hocanın bakım yapması imkansızdır. Bakım yapan hocalar tarafından çok sayıda ilim kullanılmak zorundadır. Bu ilimlerin neler olduğunu toplumda birçok kişi bilmez. Her biri gizli tutulan, öğrenilmesi çok zor olan bilgilerdir. Bu sebeple işlemi yapacak olan medyum hocanın işinin uzmanı olması gerekir. Sizin de işleme başlamadan önce iyi araştırılma yapmanız oldukça önemlidir.

Bakım Yapan Hocalara Nasıl Ulaşılır?

Bakım yapan hocalar geçmişe göre günümüzde çok daha rahat bulunuyor. Geçmişte bir medyum hocaya ulaşabilmek için mutlaka referanslara ve çevreden alınan bilgilere ihtiyaç duyuluyordu. Günümüzde ise internet bu konuya büyük oranda çözüm getiriyor. Bakım yapan hocalara internet aracılığı ile ulaşmak artık çok kolay. İnternette doğru ve bilinçli bir araştırma yapmanız halinde pek çok güvenilir medyum hocaya ulaşmanız mümkün. Çalışacağınız medyumun gerçek bir hoca olduğuna, isminin bilindiğine ve hakkındaki yorumların olumlu olduğuna dikkat etmeniz gerekir.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsübağlama büyüsürızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozmayıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

2 Yorum

 • Reply Mesele at

  Öncelikle hiç kimsenin beni yargılamaya hakkı yok onu söyleyeyim. Çünkü bu gibi konular gerçekten özel konular, ben evliliğimde gayet mutluyum, benim gibi bir durumda olan ve sıkıntı yaşayan kişiler için bu yorumu yazıyorum.
  Kuzenim ile birbirimize aşıktık yıllardan beri, evlenmek istediğimizi söylediğimizde aileler çok büyük şekilde karşı çıktı. Ne yaptıysak ikna edememiştik.
  En son internette bu konu ile ilgili araştırma yaparken bir kişinin benzer durumda Ali Gürses hoca ile çalışma yaptığını, ikna işlemi yaptırdığını gördüm.
  Hatta ihtiyacı olanlar için buraya numarasını da bırakıyorum. 535 590 62 75 numarasından ulaşmıştım.
  Hocaya durumu anlattım beni hiç yargılamadan ve kötü söz söylemeden nasıl bir çalışma olabileceğini anlattı. İkna büyüsü adında bir çalışma yaptırdım. Etkisi 20 gün civarında ortaya çıkmaya başladı. Önce eşimin ailesi yumuşadı, bize geldiler, bizimkilerin görüşleri değişmeye başladı. Gençler sevmiş engel olmak bize yakışmaz gibi şeyler söylemeye başladılar. Normalde resmen kanlı bıçaklı olacak kavgalı kişiler kırk yıllık dost gibi hareket etmeye başladı. Eşim de ben de çok büyük şaşkınlık yaşadık buna şahit oldunca. Ali Gürses hocaya ayrıca teşekkür ediyorum hem benim durumumu yargılamadan çözüm önerdiği hem de böyle bir işlem yaparak yuvama ve mutluluğuma vesile olduğu için.

 • Reply Sonuç at

  Daha önce sonuç aldığım zaman buraya detaylıca yazacağımı söylemiştim. Medyum Ali Gürses’e yaptırdığım vefk işleminden iyi netice aldım.
  Hoca söylediği süreden daha erken hazırlayıp teslim etti. Bir haftada elimde olacağını söylemişti ama beş gün sürdü burası bir artı çünkü benim işim çok acildi gerçekten. Kargo sürecinde hiçbir şekilde problem yaşamadım Özellikle bu konuda hep açık net bilgi verdi teşekkür ederim kendisine. İşlemin tutması da yaklaşık 10 gün kadar vakit aldı. 10 gün boyunca yavaş yavaş ilerleyerek gelişti istediğim durum. Eğer aniden hemen mucizevi bir şey bekliyorsanız yanılırsınız ama kesinlikle yavaş yavaş adım adım geliyor ona emin olabilirsiniz. Her ne kadar başta endişeli olsam da hocanın yaptığı çalışma endişelerimi boşa çıkardı çok başarılı bir şekilde sonuç aldım. Kendisine bu konuda teşekkürlerimi ilettim buradan da ihtiyacı olanlar için tavsiye ederim kesinlikle.

 • Leave a Reply