Medyum Ali Gürses

Kara Büyü Nasıl Bozulur?

Kara büyü oldukça zor ve tehlikeli bir büyüdür. Kara büyüyü ancak oldukça tecrübeli medyum hocaların yapması mümkündür. Medyum hocalar kara büyü yaparlarken oldukça temkinli yaklaşmaktadır. Medyum kişiler tarafından büyük bir dikkat ile yapılan kara büyüler her zaman en fazla dikkat çeken büyülerden olmuştur. Büyü yaptıran herkes kara büyülerin en etkili büyü olmasından dolayı kara büyü yaptırmak istemişlerdir. Fakat en etkili olduğu gibi en fazla dikkat edilmesi gereken büyü olduğu için çoğu kişi cesaret edememektedir.

Neden Kara Büyü Denir?

Kara büyü oldukça fazla etkilidir. Kara büyünün gözü kördür demek kara büyünün en açıklayıcı anlatımı olacaktır. Kara büyü yapıldığı kişi dahil çevresindeki herkesi etkileyeceği için büyüye bildiği kadar büyümektedir. Neden kara büyü dendiği açıkça ortadadır. Kara büyüyü çözmek için en iyi medyum hocalar ile görüşmek gerekmektedir. Kara büyünün yapıldığı kişinin de içinde olduğu herkes tarafından etkisi altına girilir. Kara büyüyü ev halkından bir kişiye yapılsa bile o ailedeki herkes büyünün etkisi altına girmektedir. Kara büyüyü eğer düzgün bir şekilde oldukça yetenekli hocalar tarafından yapılmaz ise büyü tutmayacağı gibi büyüyü yaptıran kişiye musallat olabilir.

Kara Büyü Nelerdir?

Kara büyünün oldukça fazla çeşidi bulunmaktadır. Kara büyülerden en bilineni ve en tehlikelisi papaz büyüsüdür. Papaz büyüsü ile kişinin tüm hür iradesi ele geçirilir. İradesini kaybeden kişi büyü yaptıran kişinin kölesi olur. Büyüyü yaptıran kişi ne isterse ve ne derse büyünün etkisi altında olan kişi onları yapmaktadır. Kara büyü belirtileri arasında en sık görüleni büyünün etkisinde olan kişi her zaman algılama sorunu görülür. Kara büyü yapılan kişi kara büyü yaptıran kişinin etkisi altından çıktığında yani büyü bozulduğunda büyünün etkisi altında olduğu zamanı hatırlayamaz.

Çünkü büyünün etkisi altında olduğunda direkt olarak ruhu tutsak olur sadece bedeni kalır ve beden yapılan işlevleri hatırlayamaz. Ölü toprağı büyüsü de papaz büyüsünden sonra gelen en tehlikeli ve en etkili kara büyüdür. Ölü toprağı büyüsü bir mezarlıktan alınan toprak ile yapılmaktadır. Ölü toprağı büyüsü çeşitli dualar ile yapılacak olan kişinin evinin etrafına dökülür ve bu çember içinde kalan herkes bu büyüden etkilenir fakat büyünün yapıldığı için amansız ve geri dönülemez bir hastalığa kapılarak ölür.

Kara Büyünün Tesirini Yitirmesi İçin Neler Yapılmalıdır?

Kara büyüden korunmanın birçok yol bulunsa da kara büyü yapılmış biri için kara büyüden kurtulmak ancak oldukça profesyonel bir medyum hoca ile çalışarak olur. Kara büyünün bozulması için medyum hoca oldukça iyi olmalıdır. Her medyum hoca büyü bozma işlemi gerçekleştirmeyebilir. Özellikle yapılan büyü kara büyü ise büyüyü bozmak oldukça zor olacaktır. Kara büyü bozmak için mutlaka işinin ehli bir medyum hoca çalışmak gerekmektedir. Medyum hocanın verdiği bilgiler dahilinde büyü bozma işlemi gerçekleşecektir. Bunun içinde alanında uzman ve ilim sahibi olan kara büyüyü bozan medyum hocalar ile iletişim kurabilirsiniz.

Sadece Türkiye değil, başta Almanya olmak üzere yurtdışında birçok yere de hizmet veren Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

1 Yorum

  • Reply sedef at

    pek çok farklı medyum hoca denedim, istediğim vefki yapmaya çalıştılar ama başarısız oldular en sonunda bir arkadaşımın tavsiyesi ile ali gürses hocayı buldum kendisine yaptırmış olduğum işlem diğerlerinden çok daha farklı olarak hızlıca tamamlandı bir hafta gibi bir sürede elime ulaştı ve gerçekten de arkadaşımın övdüğü kadar varmış daha sürenin dolmasına uzun süre varken çoktan etkisini gördüm kendisi bu işten gerçekten anlıyor.

  • Leave a Reply